6 NİSAN 2018 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İki ayak hariç az atlı programda bir de çok büyük favori olunca cazip konumda olan iki tek daha kullanarak ufak bir altılı oynamaya karar verdim. Önceliğiniz kendi tutuğunuz atlar olsun, herkese bol şanslar.

1. KOŞU: İlk yarışını beğendiğim, mesafenin uzamasının da işine yarayacağı izlenimi edindiğim (6) SCOOBY DOO edindiği tecrübeyle favorim. Ara sonrası iyi koşan (7) SUNNY LIFE ile risk alınabilir. (4) ONE EYE ONE HEART ve (5) PASSO DOBLE sürprizde.

2. KOŞU: Sürprize müsait gördüğüm bu ayakta çok at bulunduruyorum.

3. KOŞU: Yakın takiple koştuğu yarışını iyi bir dereceyle kazanan (3) DOMINOGOLD haklı olarak önemli derecede favori çıkmış. Ben risk alıp pedigri olarak uzuna çok yatkın bir at olan (5) TURKISH LEGEND’i tek kullanacağım. (4) TEKNEKAYA ve aprantisinin kamçısını düşürmesine rağmen kazanan (1) CRAZY MOUNTAIN yazılabilecek atlar.

4. KOŞU: Son yarışını kolay kazanan (5) KARARLI’nın kilo avantajını kullanarak bir kez daha kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum.

5: KOŞU: İlerleyen yaşına rağmen uygun rakipleri bulunca üst üste kazanan kalite (3) ŞAHPAZLI’nın seriye devam etmesi normal sonuç olacaktır.

6. KOŞU: Ara sonrası iyi bir performans ortaya koyan (1) FAIR MONT’a ilk şansı vermekle birlikte kalabalık tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7/4,6
2.AYAK: 8,10,7,11,5,9,14,13,12
3.AYAK: 5
4.AYAK: 5
5.AYAK: 3
6.AYAK: 1,(7,8),11,10,5,2,3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Erkut

Okadar attan 6 numara yokkkk enterasan..

Gezgin

Mehmet bey oyununuza baktim ilk ayakta benimde ilk atim 6 numaraydi uc at yazdim ikinci ayakta sizin yazmis oldugunuz atlarin hepisini yazdim 6 numarayi yazmamak benim hatamdi cunku hissi olarak bende ilk ayak ne gelirse ikinci ayakta o gelir yazmadim gozumden kacti yine 5 te kaliriz gibi saglik olsun basarilar dilerim size kolay gelsin.

Gezgin

Zaten yorumunuzda tuttugunuz atlari ekleyin diyorsunuz eklememek benim sucum emin olun size bazi konularda size uyup uymama kinusunda zamanlama hatasi oldu hep tercihlerimi dogru yapsam su 20.000 tl ye yakin kazanirdim şans yapacak bir şey yok kismet olmayinca olmuyor bu sitede sizden baska takip ettigim yok ve cok guzel atlar veriyorsunuz mesela Turkish legend bende yok idi iki atla yazdim selamlar

Ferhat

Mehmet abi seni takip ediyorum tahminlerin teklerin cok guzel tebrikler 6 numaranin çim ati degil

Hamit

Harikasin mehmet kardeşim takipteyim
birakmam seni

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x