Ana Sayfa / Tahminler / 6 NİSAN 2018 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

6 NİSAN 2018 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İki ayak hariç az atlı programda bir de çok büyük favori olunca cazip konumda olan iki tek daha kullanarak ufak bir altılı oynamaya karar verdim. Önceliğiniz kendi tutuğunuz atlar olsun, herkese bol şanslar.

1. KOŞU: İlk yarışını beğendiğim, mesafenin uzamasının da işine yarayacağı izlenimi edindiğim (6) SCOOBY DOO edindiği tecrübeyle favorim. Ara sonrası iyi koşan (7) SUNNY LIFE ile risk alınabilir. (4) ONE EYE ONE HEART ve (5) PASSO DOBLE sürprizde.

2. KOŞU: Sürprize müsait gördüğüm bu ayakta çok at bulunduruyorum.

3. KOŞU: Yakın takiple koştuğu yarışını iyi bir dereceyle kazanan (3) DOMINOGOLD haklı olarak önemli derecede favori çıkmış. Ben risk alıp pedigri olarak uzuna çok yatkın bir at olan (5) TURKISH LEGEND'i tek kullanacağım. (4) TEKNEKAYA ve aprantisinin kamçısını düşürmesine rağmen kazanan (1) CRAZY MOUNTAIN yazılabilecek atlar.

4. KOŞU: Son yarışını kolay kazanan (5) KARARLI'nın kilo avantajını kullanarak bir kez daha kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum.

5: KOŞU: İlerleyen yaşına rağmen uygun rakipleri bulunca üst üste kazanan kalite (3) ŞAHPAZLI'nın seriye devam etmesi normal sonuç olacaktır.

6. KOŞU: Ara sonrası iyi bir performans ortaya koyan (1) FAIR MONT'a ilk şansı vermekle birlikte kalabalık tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7/4,6
2.AYAK: 8,10,7,11,5,9,14,13,12
3.AYAK: 5
4.AYAK: 5
5.AYAK: 3
6.AYAK: 1,(7,8),11,10,5,2,3

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

10 yorum

 1. Okadar attan 6 numara yokkkk enterasan..

  • niye enteresan olsun ki; tutmadığım atı yazmıyorum doğal olarak. kafayı vermezler verseler de bitiremez diye düşündüm bir kez daha yanılttı

 2. Mehmet bey oyununuza baktim ilk ayakta benimde ilk atim 6 numaraydi uc at yazdim ikinci ayakta sizin yazmis oldugunuz atlarin hepisini yazdim 6 numarayi yazmamak benim hatamdi cunku hissi olarak bende ilk ayak ne gelirse ikinci ayakta o gelir yazmadim gozumden kacti yine 5 te kaliriz gibi saglik olsun basarilar dilerim size kolay gelsin.

 3. Zaten yorumunuzda tuttugunuz atlari ekleyin diyorsunuz eklememek benim sucum emin olun size bazi konularda size uyup uymama kinusunda zamanlama hatasi oldu hep tercihlerimi dogru yapsam su 20.000 tl ye yakin kazanirdim şans yapacak bir şey yok kismet olmayinca olmuyor bu sitede sizden baska takip ettigim yok ve cok guzel atlar veriyorsunuz mesela Turkish legend bende yok idi iki atla yazdim selamlar

  • kısmet değilse olmuyor. türkish legende 50 ganyan aldım ama 20 tane 5/5 çifte vardı o gitti. kararlı son 400ü geçtikten sonra bir içe bir dışa yattı zaman kaybetti. toparladı yine yarışa ortak oldu çiçek bütünayı dışarı alarak yarışı aldı. kısmet olmayınca bir şey engel oluyor

 4. Mehmet abi seni takip ediyorum tahminlerin teklerin cok guzel tebrikler 6 numaranin çim ati degil

  • fazla çim yarışı yok ama taşıdığı genlere göre koşar çimde. kafamda koşturduğumda yarışı olmaz diye düşündüm

 5. Harikasin mehmet kardeşim takipteyim
  birakmam seni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir