Ana Sayfa / Tahminler / 6 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri

6 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul için tahminlerim şöyle:

1.ayak: Bundan önceki yarışında hatırlarsanız bir ifade kullanmıştım. Sonuç her ne olursa olsun bu ismi unutmayın demiştim. Beklediğimin çok altında performans gösterdigi yarışta anlaşılan fatura binicisine kesilmiş olacak ki 4 gün sonra Kocakaya nin idaresine verilmiş. Tükürdüğümü yalamak istemiyor ve yine dünkü gibi ilk ayaktan risk alıyor ve (2) SELUŞKA BANKOM diyorum. Ben şahsi kuponumda tek deneyecek olsam da alternatif safkanlarim olacak elbet. Bunların başında daha maiden yarış koşmadan kalitesi ve form durumu hakkinda bizzat bilgi sahibi oldugum (7) ZİLZAAL, ağır kilosuna rağmen (1) İBİN, son yarışlarda moral depolayan binicisi ve harika iç pist galoplarıyla gelen (6) DESPOT ve son olarakta Kocaeli'nde birinciliğe hasret kalan formda safkan (5) TEK TABANCA bence yeterli olur.

2.ayak: Günün en ağır favorisi çıkacak olan (2) TORAMAN kesinlikle profesyonellik abidesidir. Kayalar ne yaptı etti bu safkani adam etti kardeşim. Herhalde yetiştiricilik bu olsa gerek. Her ne kadar mesafe uzun görünüp aklımda soru işaretleri bıraksa da NASUHOĞLU ve DEMİRDÖVEN gibi sınıf safkanlarin arkasına giren safkan kesinlikle tek olmayı hak ediyor. Hele ki son yarısında 1700 mesafede son düzlüğe ne kadar rahat döndüğü aklıma gelince çekincem biraz daha azalıyor. Ancak; sonraki ayaklarda da çok fazla tek adayım olacağı için ben kurgumu farklı yapacağım. Kupalı koşuda burayı hedef yapan safkanlari aradı gözüm ve kimlerle yıkacaģima kara verdim. Bu safkanlar sırasıyla (9) KOLARAFET, (12) HÜRDAĞ, (6) KIRKPINAR, (11) TUMBUL SABURUM.

3.ayak: Yine güzel bir koşu izleyeceğimiz kesin. Nazar değmesin tek kelimeyle mükemmel. Selim bu form durumuyla bu safkani bu gurupta getirmez ise bu işi bırakır. (1) DAYIM BENİM BANKOM DUR.

4.ayak: 4 yasinda maiden safkanlarin mücadelesinde son düzlüğe safkanlarin nasıl çıkacağını çok merak ediyorum. Uzayan mesafede çok daha iyi koşacağını inandığım (8) ŞEREFKAR yine alternatif bankom dur. Bunun yanında en yakın rakibi olarak (4) EFLATUN ve sonrasında (2) CAUNOS diyorum.

5.ayak: Dananın kuyruğunu burada koparmak niyetindeyim. (1) TAHİRE: Artık ciğerini bildiğim safkan in bu halleri beni üzüyor. Son 9 yarısı görünen safkan Averbak la ve verdigi aranin getirdigi dinçlikle bu grubu sırtında taşır. En dıştann istiyorum sabırla beklemesini istiyorum ve yarisin her metresinde en ufak aksiyonlara tepki veren Anadolu ateşi orijinli bu safkana güveniyorum (1) TAHİRE BANKOM dur.

6.ayak: Bazen bende bir tuhaflık olduğuna inanıyorum yani öyle birşey ki elimde ki bültende 8. Sırada. Yarında agf de kaçıncı sırada olacak çok merak ediyorum. Bakar bakmaz aklımdan şu geçti acaba (2) AKFİRAT ı burada kim geçer? Yine alternatif bankom dur bilesiniz. Yine bana her yer tek göründü görünüyorda saglam ikramiye varmi? Simdilik hayir ama biz elimizden gelenin en iyisini verelim de sonrasi nasip. Hayırlısı bakalım. Rakipleri şablonumda olacak.

ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 2 TEK / 7-1-6-5

2.ayak: 2 TEK / 9-12-6-11

3.ayak: 1 TEK

4.ayak: 8 TEK / 4-2

5.ayak: 1 TEK

6.ayak: 2 TEK / 8-1-3-6-9-10-5-14

KUPON BEDELI: 40.50,- TL

Arkadaşlar bildiğim-tuttuğum safkanlar biraz uzunca bir tahmin de olsada böyle. Elimden geldiğince (kendimce) yorumlamaya çalıştım. Değerlendirmek isteyen arkadaşlara da oldukça geniş bir yelpaze bıraktım. Hepimize bol şanslar gönlünüzce olur inşallah.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

109 yorum

 1. MehmetBey

  Bol şanslar

 2. ERKAN

  Bol şanslar kardeş..

 3. ERKAN

  İst.erken verip elazığ ‘da susmak mantıklı dostum :)))

 4. Bombaci

  Teşekkürler herkese. :)) Erkan ganyana gittim abi versene yarınki İstanbul’u dedim. Sen bülten almazdin kolay kolay hayırdır dedi. Abi bildiğin gibi değil ne sen sor ne ben soyliyim dedim. Bana dedi ki Elazıği’da al o da tam sana göre yarın hayat kurtarır dedi:) ver bakalım o zama dedim. Eve geldim hevesli hevesli bir açtım alayı Urfa dan gelen safkanlari görünce kapattım. :)) Abicim Elazığ urfaya tahmin vermek cesaret işi henüz o cesaretim yok valla :)))

  • ERKAN

   Tahmin ettim dostum program berbat iki ayak zaten hiç koşmamış atlar diğerleri paso urfa :)))

 5. Üsdat emeğine sağlık içden samimiyetin herşeyi anlatıyor yazdığın ganyan olsun emeğine sağlık herkese bol şanslar herzaman emeğe sagı

 6. ERKAN

  Elazığ adminin işi :))

  • Adrian adrian :)

  • Erdal Balci

   Ağa doğunun yarışları kimsenin işi degil valla,altari gelince sahipleri bile şaşırıyor, uzak durun hele….adana,ıstanbul, ankara, izmir,bursa neyinize yetmiyor.☺☺☺

 7. titrekmanda

  Bombacı, yazar kadrosuna terfi etmişsin yeni gördüm tebrikler. Yakışmış da, başarılar dilerim. Yalnız yukarıda yazınca bir sakinlik gelmiş üzerine ;))
  Herkese bol şanslar.

 8. Herkese bol şanslar

 9. Erdal Balci

  BOMBACI ,her zamanki gibi bomba gibi girmissin ,bomba bir kupon olmus,ellerine sağlık ,gun içinde fikrini soracagim atlar var, hele şu dürümü bir bitirim. ☺☺

 10. günaydın bol şanslar. tekleri kimse görmesin diye 6 şubat yazılmış galiba:)

  • Erdal Balci

   Bende yeni farkettim ☺☺☺

  • Hepimize bol şans dileyerek İstanbul Altılı Tahminimi paylaşıyorum

   1.ayak: 2,3,6,7
   2.ayak: 2,10
   3.ayak: 1,4,5
   4.ayak: 2,7,8
   5.ayak: 1,5,10
   6.ayak: 2,3,8……kupon tutarı 39 lira, yazdığımız gibi gelsin

  • Bombaci

   Bol şanslar dilerim abicim

  • Düzeltildi :)

  • Admin,birde ana sayfayı düzeltsen .1 nisanın tahminleri var.Bence günün ilk işi ana sayfayı güncellemek olmalı…Bombacı 1.ayak Seluşka ve 5:ayak Tahire, bence zor görünüyor hafif kilo atlar daha şanslı.

  • Ana sayfada sorun yok. cTRL + F5 yapın.

 11. zarrabın atını yazmam ben

 12. ahaha yetmedi at koşturduğu abi koşmasın hem o selim az adam olaydı bu ata binmezdi :d

  • Bombaci

   Çok yaşa 😂😂😂😂😂

  • Erdal Balci

   Bence burada (bankotahminler. com) sadece atlara konsantre olalım, dünkü Barselona olayında olduğu gibi ,sartlandigimiz zaman kaybediyoruz.twitterde facebook ta diger düşüncelerimiz agir basabilir.takiplesmek isteyen arkadaşlarla takiplesebiliriz ama bence burda ortak paydamiz At yarışı

 13. crone

  bol şanslar bombacı..

 14. Bombaci

  Selam herkese.
  Titrek manda bir rahatlama geldiği doğrudur

 15. Bombaci

  Yani kuş gibi oldum desem yeridir 😂😂😂

 16. BARON44

  bol şans bombacı adminligin hayrılı olsun sendemi kemal kurtcu oldun o adamı takibe alın ikli tabelalardan kazandırır faydam olduysa ne mutlu :))

  • Bombaci

   Baron hoş geldin. O sözünü hiç unutmayacağım Birgün mutlaka son ayakta alıcam kemal kurtu tek atarak :)

 17. crone

  bugun elazıg yorumun yokmu bombacı? gerçi bulmak çok zor gibi.. ama belki o bizi bulur mu?? :))

  • Bombaci

   Çok zor be Crone ama sana şunu söylemek istiyorum. İlk bakışta yine hemen dikkatimi çeken 2. Ayakta iki safkan oldu. Kocaeli’nde çok önceden beri takip ettiğim (2) AYDANARI ve Urfa dan takip ettiğim (11) BİZİMOGLAN 2. Ayagi palse ve supriz kojujunda olan sadece bu iki safkani yazarak ince bir kupon yapabilirim

 18. BARON44

  RAİN OF APRİL KOPTU GELİYOR SARAÇKIZI KOPTU GELİYOR KEMAL KURT AZ KAZANDIRMADI BİZE :)))

 19. Gufre

  Bol şans Bombacı. henüz net bakamadım ama son ayakta yarışı süratlendirecek atlar var bence FINY nin işine gelir gibi görünüyor ne dersin?

  • Bombaci

   Bol şanslar sanada Güfre. Zaten yarısı AKFİRAT İN süratlendirip son düzlüğe de 10 boy önde girmesini bekliyorum :) bak çok ciddiyim o kadar inanıyorum. Çok hafif bir dinlendirme ardından tekrar vererek direnmesini bekliyorum. FINY zaten ikinci safkanim direnemezse gelebilecek safkanlarin başında geliyor. Tam bilmiyorum ama Karataş herhalde FINY ye 10 defa bitmiştir. Kalite safkanı bende 2. Sırada tutuyorum. Bugün en çok merak ettiğim 2 koşu 5. Ve 6. Ayaklar olacak.

  • Gufre

   Aynen öyle, mesafe de uzun değil üzerindeki arkadaş idare edebilirse direnebilir. FINY de ben biraz da jokeye oynayacağım :) şablon aşağıda bol şanslar, :)
   1,2,3,4,5,6,7,13
   2,4,5,6,7,8,9,12
   1,2,4
   7,8
   1,6,11
   8 TEK

  • Bombaci

   bol şanslar kardeşim

 20. Erdal Balci

  Arkadaşlar kaç gündür Metini göremiyorum, ask meşk acisi filan yazmıştı, collere düşmüş olmasın ☺

  • BARON44

   olabilir abi aşk meşk işlerinin boş işler oldugunu anlasaydı acı çekmezdi :))

  • Erdal Balci

   Oyle deme Baron44
   Hangimiz düşmedik kara sevdaya
   Hangimiz yolunu gözlemledik bir vefasizin
   Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi…..
   Offfff,oooooofffff muslum BABA erken gettin sanki

  • Erdal Balci

   Ahada gidip duble bir cay daha icecem☺☺☺

  • BARON44

   abi aşk var ama aşk acısı çekiyorsa biri ona kızarım seni seven biri seni oldugu gibi kabul eder olmani istedigi gibi degil onun yüzünden kafana takmayacaksın yoksa hayattan zevk alamazsın

 21. Erdal Balci

  Sahinnnnnnnn uyan artık, gece beşik mi salladin :))))

 22. BARON44

  bugün elazığ zor en güzel oyun orda 5li yapmak

  • Erdal Balci

   Valla Baron44 minnacik bir 7 plase yapip istanbulu bekleyecegim

  • BARON44

   oda olabilir 2 tane maiden 3 yaş arap koymuşlar altılıya bu millet nostradamusmu boş koşuya koysalarda bari birini :))

  • Erdal Balci

   Ilk günden devir yapıp cazip hale getirecekler elazigi

 23. valla galoplar da bir şey gostermiyor hepsi birbirinden eşşek maşaallah hangisinin gönlü olursa o gelir gibi

  • Erdal Balci

   Bence önce favorileri yazalım sonrada bakmadan birer ikişer yanına at yazalım, bakarsın kuş gelip taşa çarpar

 24. bizim taşa çarpsın bugun diyelim hayırlısı abi

 25. BARON44

  son ayak 1.özdemire sığınabilirim maiden dan elazığta çıkmış son yarışıda açık yarış atlarının yanında

 26. Onbasi

  düşündüm taşındım bir insan kendisini en iyi nerde rezil kepaze eder diye aklıma elazığ a kupon yapmak geldi bakın eyyyyyy site sakinleri ELAZIĞ küponuma 3 ayak da 1 nolu at tek attım ama bakacaz belki 6 lıyı belkide 3 ün birinii alacağım nereden bileceksiniz

  1. ayk: h e p s i
  2. ayk: 6,2
  3. ayk: 1
  4. ayk: 1
  5. ayk: h e p s i
  6. ayk : 1

  13,52 tl tutarlı bir kupon en azında 2 ayak garanti :DD bolş full şanslar

 27. Bombaci

  Metin-Sahin-FatihReis bu arkadaşlardan metin 4, FatihReis 3 Şahin ise 2 gündür yoklama da görünmüyor.

 28. şu elazığın beşinci ayak tam komedi bir tane rahat galop yok hep dövmüşler atları bu yarış karakolda biter büyük ihtimal

 29. bol şanslar bombacı başarılar ve kazançlı
  günler bahtın yolun açık olsun şans melegi
  seninle nasip talih kısmet hepimizle olsun

 30. elazığ kuponum

 31. Barışçı

  bol şans bombacı

 32. Bombacı kardeşim öncelikle emeğine saygı duyup burada bize yorum yapıp atları yazdığın için teşekkür ederim yanlız 1ayakta şeluşka demişsin bu at kısrak 13 aygır atın içinde gelebilirmi kocakaya dan dolayımı tutuyorsun tek

  • Bombaci

   İlk kırbaç geldi. Kizilhan mi bu mu diyordum :) Şaka bir tarafa bundan önceki son koşusunda SELUSKA nin kısrak koşusuydu zaten. Kısaca bir iki şey söylemek isterim. Benim tarzımı bilenler benden şunu cok rahatlikla duyabilecegini çok iyi bilir. Yarisin tek kısrağı risklide olsa BANKOM dur. Derim. Hiç açık kapı bırakmam. Ama bunu dersem yanına at yazmam. Ben bu tarz riskleri seviyorum ama haklısın belirterek yazmam daha doğru. Onun haricinde bir safkan yarış kazanır 4 gün sonra tekrar yazılır anlarım ki hazır performansı güzelken tekrar yarışa sokuluyor derim. Ama bir safkan 8. Gelir 4 gün sonra yarışa yazılır, bu yarışta tek kısrak olarak yarışır ve KOCAKAYA gibi bir jokey İBİN gibi bir safkan yerine SELUSKA ya atliyor ise ne olursa olsun tek yazarım. Bu bende kesindir. Gelir gelmez nasip. Hepimiz illaki bir kaç kupon yapıyoruz benim esas kuponumda ne olursa olsun bu safkan tek olacak. Ama bu ayrıntı için size cok teşekkür ederim. Gönlünüze göre olur inşallah.

 33. Erdal Balci

  BOMBACI bu atlar hakkında yorumlarını bekliyorum
  1/3 kizilhan
  3/2 hell head
  6/3 kecheche
  6/9 sporting
  6/14 king of trakya

  • Bombaci

   ERDAL ABİCİM SELAMLAR.
   il ayakta KIZILHAN söz sahibi olacaktır yani yarişi önlerde forse edecektir. Ancak mesela bir DESPOT varken ben bu safkanı düşünmüyorum. Bak yarişi deyredelim DESPOT u takip et her metresinde KIZILHANA hakim olacaktır. DESPOT bu safkanın belalısı cok bozuyor KIZILHAN I. olmasaydı yazardım. MUSTAFA ÇİÇEK bu işi hakkıyla yapan bir jokey. Ve bu jokey artık at sahiplerinin köprüden önce son çıkış olur yada suya düşen yılana sarılır ya (teşbihte hata olmaz) o misal. Ben üzülüyorum. 50 jokey dener olmadımı al Mustafa yaparsan sen yaparsın. Yani benim tav oldugum çok ayrıntı olur:=) ben tutmuyorum ama zaten favori çikacaktir herhalde yazmak isteyen yazar.
   …..
   HILL HEAD: için bu grup çok sert abi çok büyük supriz olması gerek yani birini geçse digerini nasıl gececek bilmiyorum??? karar senin fikrimi sorarsan hiç bulaşma derim.
   ………
   son ayakta
   KING OF TRAKYA: ben bu safkanı seviyorum hani derler ya tırnaklarıyla kaza kaza geldi diye gercekten öyle. inatçı bir yapısı var tam da sitili apranti ile koşacak Urfa da başladı yetmedi adanaya gitti yetmedi çime çıktı yetmedi kocaeli derken şimdi kurtlar sofrasında ben böyle size biraz sacma gelir ama safkanlarda karakter analizini seviyorum. çok at yazarsan yaz derim. Yani uzun lafın kısası zorlu yarışta ben bu safkanı tamamen duygusal olarak yazıyorum…ama abicim ne olursa olsun cok at yazarsan lütfen

   AKFIRAT
   BUHARALI
   FINY

   KUPONUNDA KESİN OLSUN

  • Bombaci

   Buharalıyı 5. ayak için bahsettim abi. Çok at da atlama

  • Erdal Balci

   Teşekkürler

 34. Onbasi

  istanbul kuponum ayrıcaa sihirbaz gel bugün bir totem yapalım kuponunu 14: 00 da paylaş biraz kritik yapalım

  ve en önemlisi bugünkü kuponu tamamen selim kaya üzerine kurdum ben yine jokey yarışı oynuycam :D:D

  1. ayk: 1,2,4
  2. ayk: 2 SELİM KAYA TEK BANKO
  3. ayk: 1 SELİM KAYA TEK BANKO
  4. ayk: 8,7
  5. ayk: 1////////3
  6. ayk: H E P S İ

  11 TL HERKEZE BOL ŞANSLAR

  • Bombaci

   bol şanslar onbaşı….madem 4 ü yazmişsin bak valla farkını verim DESPOT u benim için yaz bari. kızılhanı yazarsan onu yazmazsan valla olmaz:=))) ama despotu yazarsan kizilhanı yazmazsan bak o olur. tutmuyorum bu atı yahu:=)

 35. SELAMLAR ONBAŞI ŞUANDA ELAZIG BİRİNCİ ÜÇLÜ GANYAN VE ALTILIYA ÇALIŞIYORUM İSTANBUL ALTILIMDA HAZIR
  YALNIZ BİR İKİ İNCE AYRINTI KALDI YARIM SAAT İÇİNDE GÖDERİCEM BOL ŞANSLAR
  HERKESE SANA NACİZANE TAVSİYEDE BULUNMAK İSTİYORUM JOKEY İN ÜZERİNE
  OYUN ALTILI KURMA AKLINA HİSSİNE VE YARIŞLARIN ŞARTLARINA PİST KOŞULLARINA VE SON OLARAK ATLARIN İDMAN PERFORMANSINA GÖRE OYUN KUR
  KARDEŞ TALİHİN AÇIK ŞANSIN ÇOK OLSUN
  BAŞARILAR VE İYİ KAZANÇLI GÜNLER DİLERİM

  • Onbasi

   ASLINDA 4. AYAK DA 8 İ DE TEK ATICAKTIM AMA İŞTE BİRAZ TIRSTIM BAKTIM KUPONDA BİŞİ TUTMUYOR 7 Yİ DE EKLEDİM SANA DA BOL ŞANLAR SİHİRBAZ

 36. can911

  Değerli Bombacı kardeşim seni yazar kadromuzda aramızda görmekten dolayı memnun oldum. Bol bol isabetli ve yüksek Ganyanlı olması dileklerimle 👍👌

  • Bombaci

   Can bey ne güzel sizi görmek. Kendinizi özletmeyin arayı uzatmayın. Saygılar bol şanslar dilerim

 37. legend3578

  2 (Seluşka)
  4 (Kızılhan)
  5 (Tektabanca)
  6 (Despot)
  7 (Zilzaal)
  2. AYAK
  2 (Toraman)
  3 (İlgilge)
  9 (Kolarafet)
  3. AYAK
  1 (Dayım Benim)
  4. AYAK
  8 (Şerefkar)
  5. AYAK
  1 (Tahire)
  2 (Günyüzü)
  6 (Buharalı)
  11 (Umudun Kızı)
  6. AYAK
  1 (Beyaz Bulut)
  2 (Akfırat)
  3 (Kechıche)
  5 (Labezerın)
  6 (Tornado Strıke)
  8 (Fıny)
  9 (Sportıng)
  10 (Royal Story)
  11 (Kara Adil)
  14 (Kıng Of Trakya)BOL ŞANS HERKESE GANYAN OLSUN YAZDIKLARIMIZ

 38. Adrian

  Başarılar diliyorum Bombacı

 39. ERKAN

  Son durum nedir bombacı :)

  • Bombaci

   Walla kardeşim bende ki son durum görüldüğü gibi olmadı besli den devam. 50 lira sermaye ayırdım bu güne :)

  • Bombaci

   fikrimde bir değişiklik olmadı erkan aynısını yaptım yazdığım oyunun.

 40. İSTANBUL ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

  1. AYAK. 5.2.6.10.13.1.7./

  2. AYAK. 4.2.5.10.9.8.7./

  3. AYAK. 1. BANKO TEK.

  4. AYAK. 7. BANKO TEK.

  5. AYAK. 2.6.11.8.1./

  6. AYAK. 5.1.8.10.9.14./

 41. Erdal Balci

  Remazan Kaya Toromandan bir Kafkasli çıkaracak herhalde.son virajı en gerilerde dönüp Kafkasli gibi gelip koşuyu aldı. Ayakları düz bassın inşaallah

 42. potada da iyi direndi 7 numara vuruyordu az kalsın

 43. Bombaci

  aman allahım bu selim naptı böyle hasta etti beni. mahfetti safkanı harbi biraksın bu işi :=)

 44. Bombaci

  ben böyle kötü bir at binmesine daha rastlamamıştım. 3. lükteki safkanı dizginledi 4. lüge attı dişaridan dolanacaktı bir daha cekti içeri attı bariyer dibinde tost oldu bu adamın emekliliği vallahi gelmiş. ben getirirdim bu safkanı be

 45. ya bombacı sen bu atı yıkardın normalde dünkü oyununu bugün yapsan bu ayağa en kötü kapalı girerdin demek ki hiç inanmadın yıkılacağına

  • Bombaci

   kofi sana birşey diyim mi imkanın varsa lütfen diyorum internetten yarişi bir daha seyret. (4) ü karalamak değil amacım. Dayım Benim zaten kendi kendine gidiyor uğraşmasa 5 boyda fark atacak. son 1000 de 3. durumdayken atı nasıl dizginleyip 4cü lüğe attığını gör atın boynu kırılacaktı. sonrasında iç bariyerde tost yapmasını seyret. atı salsa kendisi gidiyor zaten gerçekten hayretler içerisindeyim. bu safkan bu şekilde nasıl 2. geldi şaşıyorum. Eğer ki bu safkana bir daha selimi bindirsinler değil tek atmak ben bu safkanı yazmam o kadar net söylüyorum.

 46. Erdal Balci

  Boşver BOMBACI

 47. Erdal Balci

  3 lü Ganyan yaptım valla
  ●2,3,7,8
  ●1,6
  ●2,6,8,9,10

 48. Bombaci

  Bu selim bitmiş abicim

  • Erdal Balci

   Bombacı, Dayım Benimin yakinda grup kosusu varmı, daha yuksek ikramiyeli filan..

 49. en saglam tek olgunbaba imiş onuda benden
  başka sitede kimse tek vermemiş besleneyim
  sahiplerinin atı erdal öztürk ve bir özgürbey yavrusu dün kocaelinde olgun abi kazandı
  gökhan yıldızla bugünde olgunbabayla deniz yıldız bu safkanlar aynı zamanda akbeyaz memetin baba kardeşleri helal olsun sana deniz
  yıldız bence çok süper bindin kocaman afferin
  sana ayakta alkışlıyorum seni altılımı attı ama senin canın sagolsun aslanım teşekkürler

 50. TABELA BAHİSİM. T.

  H. / H. / 1.6.5./ 10.8.14./

 51. yav biraz da şans lazım abi son ayağa yazdığım 5 attan üçü tabela yapmış 3 numara yok plase falan da değil bomba bir atı tek atmadan ikramiyeli altılı bulamam ben

 52. Bombacı kardeş bugün istanbul kurgun cok felaketti hic içten bir yurum gibi deyildi kendi düşüncem

  • Tahmin bugün başarılı olmayabilir ama 6 paragraf yazı yazılmış ve verilen kuponun yatırılmış resmine rağmen içten değil demeniz enteresan geldi bana.

 53. Admin yorumlar icin tabiki teşekkür hakkın ama bugün istanbul yorumları bidaha gözden gecirirsen benim ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksın örnegin 1 ayak zeluşka ve dayım benim ve akfırat

  • Bombacı’yı yorumlardan takip ediyor muydun bilmiyorum ama öncelikle takibindeki atları ve bunun sebebi söyleyen bir tahminci. Sanıyorum çok atla kuponuna ekleyip ilk atına banko yazması takipçileri etkiliyor. Sitede henüz 2. yazısı ve ifade sıkıntıları olabilir, yazdıkça pişecektir.

 54. Admin elbetde bir cok arkadaşı takip ediyordum ama sadece bugün bombacının kurgusu ilgimi cekti ve 18 yıldır altılı oynuyorum ve ilk kez bügün altılı oyunundan bukadar sovudum cok sevksizdi ayrıca cok abartılı bir şekilde bombacı ifadeler kullanmıştı oyunlara cok küsdürdü beni ve hic bir şey yapamadım

 55. Bombaci

  Selam dostlar yeni gelebildim özür dilerim. Lütfen beni yanlış anlamayın. Benim herseyime laf edebilirsiniz her yorumuma eleştiri getirebilirsiniz hiç sorun değil. Herseyi kabullenirim haklıysaniz haklısınız derim. Gerçekten bunda hiç sorun yok. Ama sizden rica ediyorum benim samimiyetime laf söylemeyin bu beni yaralar.
  ………
  Demirci dostum seni herzaman aramizda gormek isteriz. Ne desen haklısın tahminlerim yanlış çıktı. POLEMİĞE girmek istemiyorum ama gün gelir verdiğim bu 3 safkanla altiliyi yakalarsan da hakkımı ver. SELUSKA dediğin safkan 9 tane aygırı peşine taktı en dıştan nefis döndü olmadi. DAYIM BENİM bana göre yüzde yüz jokey hatasına maruz kaldı. Son ayagi az sonra tekrarını seyredeceğim.
  ……..
  Dostlar size söz veriyorum bundan sonra eğer bir iki safkan hariç ki bunların başında CANKARDESLER GELİYOR eğer selimi tek atarsam suratıma tükürün bu kadar net söylüyorum.
  ………
  Bildiğimi yazmaya admin izin verdiği sürece devam edeceğim. Hakkınızı helal edin. Hepiniz seviliyorsunuz Bunu da lütfen böyle bilin.

 56. Öncelikle merhaba,Demirci kardeşimin yorumlarına kesinlikle katilmamakla beraber,at yarısını bilmemesinden değil,yarısı iyi seyretmemesine veriyorum yorumlarını.Dayım Benim jokey lakaytligina kurban gitti aynı Akfirat isimli safkanda olduğu gibi..Tek fark Akfirat üzerinde apranti vardı,yarısı okuyamadi,birazda start ta tereddüt edince bariyer dibine kaçtı,orda pustu kısacası..Bir sonraki yarısında daha iyi bir jokeyle kesin icerdedir..İyi geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir