6 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  1 – BABASEYFİ ve 2 – EBABİL,  400m mesafeyi 25sn içinde yaptıkları İstanbul sprintleri ile yarışın sürdirek favorileri durumundalar.  Ben galoba güvenmem diyenlerdenseniz devamın da eküriler 5 – TERZİKENAN ve 3 – MUHLİS ve 7 – AYDINGÜZELİ’ni öneririm.

   

 • 2. AYAK

  8 – OZİCAN’ın 100hp üzerinde görmemiz yakındır. 4 – AKKURT bu grubun üstünde duruyor. 1 – PALADAYI iyi koşarsa kazanır. 6 – ZEMBELEK, 3 – DİGOR ve 2 – ŞAHŞAMİL çok atta tavsiyelerim.

   

 • 3. AYAK

  1 – YESARİ için grubun uygun olduğunu düşünüyorum, favorimdir. 8 – ZİLLİ PINAR uygun kilosu ve iyi işleri ile fotoya girebilir. 3 – AŞIRIMBEY yine iyi durumda olan taylardan. 4 – LENGÜR LÜNGÜR ve 5 –RANYA  plaseler. 2 – KIBRIS koşu gördü çok sürprizde değerlendirilebilir.

   

 • 4. AYAK

  4 – MERZA favorim. 5 – SONYAĞMUR rakibidir. MERZA’yı misli kuponlara tek öneririm.

   

 • 5. AYAK

  3 – NEARLY GREEN kaldığı yerden devam ediyor. Sezon boyunca da böyle kolay grupta zor görürüz, bankom. Rakip arayanlara 1 – WILD AVALACHE öneririm.

   

 • 6. AYAK

  3 – DÖKERBEY, 63kg altında yaptığı işlerle bugün rakibim yok demiş resmen. İlk defa koşmalarına rağmen riske edilebilecek işler çıkarmış. İkinci bankom.

  İYİ TAHMİNLER, BOL ŞANSLAR

   

GÜNÜN ALTILI KUPONU

14.4 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
5
7
1
2
3
4
6
8
1
2
3
4
5
8
4
5
3
3
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.