Ana Sayfa / Tahminler / 6 KASIM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
adana altili tahminleri bombaci

6 KASIM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Gerçekten çok zor bir yarış görünümünde ve hemen ilk bakışta insan yazmalara doymaz gibi geliyor. Son yarışları itibari ile takipte olan safkanlar bir tarafta, kaliteleri ile artık oldu ve yarış kolluyor dediğim safkanlar diğer tarafta. Gerek kalitesi, gerek gerek inatçı yapısı, gerek uzun mesafeye olan yatkınlığı ve gerekse bu mesafeyi 1.56 içinde koşabilen kapasitesi ile sık koşturulmamış olsa bu yarışta tek atacak kadar çok tuttuğum (3) OCEAN SERAPH ilk safkanım.

2.ayak: Son yarışında şimdi ki pilotu ile koşup uzak yemiş olsada yine kısalan mesafe ile aynı pilotun deklare olması son yarışında hesapta olmayan aksiliklerin olduğu ve pilota güvenin devam ettiğinin bir işareti. Vermiş olduğu 8 aylık aradan sonra altıncı yarışına çıkacak olan safkan bu defa sevdiği mesafede ve ağır olmayan pistte sahne alacak. Safkanın son yarışında ki rakiplerinin de bir önce ki koşuya deklare olması bu yarışta yalnız kaldığı havasını doğuyor. Sonraki ayaklarda yarın agf de göreceğiniz üzere yüzde 1500 oranında agf çıkacak safkanlar olsa da ve çok riskli olsa da çim sezonunu birincilik almadan kapatacağına inanmadığım (6) numaralı FASHITIVE çok risklide olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Yanılıyor olabilirim  ancak yarın büyük oranda (2) ARZU DİCLE nin bu rakipleri önünde programın en yüksek oranda Agf si çıkacağına inanıyorum. Herkesin aklında ki tek soru işaretinin kum pist olacağını düşünüyorum. İdman Pisti’nde fırtına gibi estiği söylenen safkanın da idmanlarını uzayda değil  kum pistte yaptığını düşünürsek aslında bu anlamda da risk gözükmüyor. Ancak ben ters oyunu kafaya koydum dolayısı ile alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: Yarın yine yüzde 1500 oranda agf çıkacağına inandığım bir diğer safkanda (5) numaralı BABBİNO dur. Koşmuş olduğu ilk yarışında aldığı birincilik ve 54 handikap puanı ile biraz daha üzerine koyduysa silip süpürür ve zaten böylede yüksek bir beklenti var. İlk rakip gördüğüm isim (7) numaralı BASRALI dır.

5.ayak: Tabiri caiz ise ne kadar kumun domuzu var ise toplanmış. Bu rakipleri önünde son düzlüğe çala kamçı girişecek olan pilotu ile beyaz bayrak aynaya gideceğini düşündüğüm (1) LORD büyük ihtimal geri planda kalacaktır ancak bende ilk safkan.

6.ayak: Mesafe ve pist durumu ayırmaksızın pilotunun teşviklerine cevap verse de özlediği birinciliğe bir türlü ulaşamayan (9) BABAMETİN ilk safkanım olup devamı şablonumdadır . Herkese iyi haftalar bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-12-11-7-10-6-4-5

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 2 /// 3-4

4.ayak: 5 /// 7

5.ayak: 1-4-6-2-7-9

6.ayak: 9-12-10-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar bursa iskender acılı adana bu gün çift porsiyon bizde bombacı hadi rastgele

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Usta bolşans dün çok kötü madara oldum valla daha kolay kolay at öneremem herhalde

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Dün at sahibinden kendim öğrendim çok ii koşucak dedi ilk ayak 4 tek diyince bizde direk hiç bakmadan atladık
işin pis tarafı senin dediğin EZA yı 6 atta vermedi

Hüseyin 01
Ziyaretçi
Hüseyin 01

Bombacı Adana 2 ci ayak için 6 numarayı banko verirken bu defa ağır daha olmuyacak demişsin.pazar günü yağmur hiç durmadı çim ağır olur haberin olsun!!

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Adanada sabaha kadar yağmur yağmış ve bugünde yagışlıymış bilginize ve Herkese bolşanslar.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Kardeşim e tjk sayfasına göre çim çok ağır kum pist nemli.
Arzudicle bir süre ara verdi ama araştırmalarıma göre sürekli idmanda biliyorsun bu tay ilk koşusundada favoriydi ben iki tekle oyun yapacağım için ikinci tekimde budur fakat kimseyide yanıltmış olmuyalım kapalı kutudur sahipleri yarış göstermek içinde koşuyor olabilir fazla sıkmayabilirlerde..Ben küçük kupon yapacağımdan şansî böyle deniyeceğim..rastgelsin herkese 🙂

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Adana..Tüm koşular KUM a Alındı ..

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Adana
3.5.6.7.10
1 TEK
2 TEK
2.5.6.7
1.2.3.4.8
1.9

KOPTA GELLLL :))

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Hadi buyur 2 çıkmış altılı vicdanlarına kaldı yuhh böyle şansın …

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Haram zıkkım olsun yedikleri bu ayıptır yaa..

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.