Ana Sayfa / Tahminler / 6 KASIM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
adana altili tahminleri bombaci

6 KASIM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Gerçekten çok zor bir yarış görünümünde ve hemen ilk bakışta insan yazmalara doymaz gibi geliyor. Son yarışları itibari ile takipte olan safkanlar bir tarafta, kaliteleri ile artık oldu ve yarış kolluyor dediğim safkanlar diğer tarafta. Gerek kalitesi, gerek gerek inatçı yapısı, gerek uzun mesafeye olan yatkınlığı ve gerekse bu mesafeyi 1.56 içinde koşabilen kapasitesi ile sık koşturulmamış olsa bu yarışta tek atacak kadar çok tuttuğum (3) OCEAN SERAPH ilk safkanım.

2.ayak: Son yarışında şimdi ki pilotu ile koşup uzak yemiş olsada yine kısalan mesafe ile aynı pilotun deklare olması son yarışında hesapta olmayan aksiliklerin olduğu ve pilota güvenin devam ettiğinin bir işareti. Vermiş olduğu 8 aylık aradan sonra altıncı yarışına çıkacak olan safkan bu defa sevdiği mesafede ve ağır olmayan pistte sahne alacak. Safkanın son yarışında ki rakiplerinin de bir önce ki koşuya deklare olması bu yarışta yalnız kaldığı havasını doğuyor. Sonraki ayaklarda yarın agf de göreceğiniz üzere yüzde 1500 oranında agf çıkacak safkanlar olsa da ve çok riskli olsa da çim sezonunu birincilik almadan kapatacağına inanmadığım (6) numaralı FASHITIVE çok risklide olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Yanılıyor olabilirim  ancak yarın büyük oranda (2) ARZU DİCLE nin bu rakipleri önünde programın en yüksek oranda Agf si çıkacağına inanıyorum. Herkesin aklında ki tek soru işaretinin kum pist olacağını düşünüyorum. İdman Pisti’nde fırtına gibi estiği söylenen safkanın da idmanlarını uzayda değil  kum pistte yaptığını düşünürsek aslında bu anlamda da risk gözükmüyor. Ancak ben ters oyunu kafaya koydum dolayısı ile alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: Yarın yine yüzde 1500 oranda agf çıkacağına inandığım bir diğer safkanda (5) numaralı BABBİNO dur. Koşmuş olduğu ilk yarışında aldığı birincilik ve 54 handikap puanı ile biraz daha üzerine koyduysa silip süpürür ve zaten böylede yüksek bir beklenti var. İlk rakip gördüğüm isim (7) numaralı BASRALI dır.

5.ayak: Tabiri caiz ise ne kadar kumun domuzu var ise toplanmış. Bu rakipleri önünde son düzlüğe çala kamçı girişecek olan pilotu ile beyaz bayrak aynaya gideceğini düşündüğüm (1) LORD büyük ihtimal geri planda kalacaktır ancak bende ilk safkan.

6.ayak: Mesafe ve pist durumu ayırmaksızın pilotunun teşviklerine cevap verse de özlediği birinciliğe bir türlü ulaşamayan (9) BABAMETİN ilk safkanım olup devamı şablonumdadır . Herkese iyi haftalar bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-12-11-7-10-6-4-5

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 2 /// 3-4

4.ayak: 5 /// 7

5.ayak: 1-4-6-2-7-9

6.ayak: 9-12-10-6

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

17 yorum

 1. bol şanslar

 2. binbastar

  bol şanslar bursa iskender acılı adana bu gün çift porsiyon bizde bombacı hadi rastgele

 3. Usta bolşans dün çok kötü madara oldum valla daha kolay kolay at öneremem herhalde

 4. Dün at sahibinden kendim öğrendim çok ii koşucak dedi ilk ayak 4 tek diyince bizde direk hiç bakmadan atladık
  işin pis tarafı senin dediğin EZA yı 6 atta vermedi

  • Bombaci

   Elegans dedim ya nasip diyeceğiz. Bundan ötesi olmuyor İnan öyle. Sen dün bana eğer İzmir’le ilgili konuşmasaydın bunlar hiç olmayacaktı birçok kişi faydalanmayacaktı vs. Senin dediklerinde olabilirdi bu iş böyle

 5. Bombacı Adana 2 ci ayak için 6 numarayı banko verirken bu defa ağır daha olmuyacak demişsin.pazar günü yağmur hiç durmadı çim ağır olur haberin olsun!!

 6. Adanada sabaha kadar yağmur yağmış ve bugünde yagışlıymış bilginize ve Herkese bolşanslar.

  • Bombaci

   Cengo selam pist ölçümüne bende ulaşamadım. Ama en çok şaşırdığım olay 3. Ayakta (2) ARZUDİCLENİN agf de ayrılmaması. Bence bu at burada ayrılır. Nefesi tamsa ayırır bilmiyorum ama bu agf oranı ile tek atabilirim

 7. Kardeşim e tjk sayfasına göre çim çok ağır kum pist nemli.
  Arzudicle bir süre ara verdi ama araştırmalarıma göre sürekli idmanda biliyorsun bu tay ilk koşusundada favoriydi ben iki tekle oyun yapacağım için ikinci tekimde budur fakat kimseyide yanıltmış olmuyalım kapalı kutudur sahipleri yarış göstermek içinde koşuyor olabilir fazla sıkmayabilirlerde..Ben küçük kupon yapacağımdan şansî böyle deniyeceğim..rastgelsin herkese :)

 8. Adana..Tüm koşular KUM a Alındı ..

 9. Adana
  3.5.6.7.10
  1 TEK
  2 TEK
  2.5.6.7
  1.2.3.4.8
  1.9

  KOPTA GELLLL :))

 10. Hadi buyur 2 çıkmış altılı vicdanlarına kaldı yuhh böyle şansın …

  • Bombaci

   Evet hemde yarışlar başladıktan sonra çıkardılar. İşin içinde iyi niyet aramak için polyanna olmak gerek :)

 11. Haram zıkkım olsun yedikleri bu ayıptır yaa..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir