Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 6 KASIM 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

6 KASIM 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İstanbul için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: (1) NEVCİHAN artık gerçekten abarttı. Nazar değmesin inanılmaz formda ve son yarışına göre +8 kilo fazlası olsa da bundan bir önceki yarışını 60 kilo ile kazandı. Dolayısı ile yine ilk safkanım. Sürekli aşama içinde olan ve bu defa siklet avantajını lehine kullanabileceğine inandığım (7) OĞLUM BARAN ikinci şans verdiğim isimdir. Son yarışında 10 boy startta takılmasına rağmen favorimin arkasından üçüncü olan (5) ŞAHİNTER üçüncü şans  erdiğinde isimdir. Devam etmek isteyenler (4) KADİR EFE ve supriz konumda ki (2) CANDOSTUM ve (6) AHUBALASI nı değerlendirebilir.

2.AYAK: Benim favorim üst üste 2 birincilikten sonra gözünü G1 e diken ve bu son üç yarışında beklediğini bulamayan (4) STALLİON FALCON dur. Çok sık koşturulmasına rağmen 2 ay önce ki formunun yarısını koşsa bu mesafede grubu rahat toplayacağına inandığım (3) KEPEZ STORM ikinci safkanım. Vermiş olduğu aradan sonra güzel bir üçüncülük alan (1) VİCTORY RIVER, iyi formu ile (8) SOLO TÜRK ve son birinciliği ve siklet avantajı ile (11) BEKMEZ sonra ki şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK: Yine günün karışık görünen ve en az 3-4 safkanla geçilmesi muhtamel bir yarışı da burası. Bir çok safkanın şansı olmasına rağmen uzayan mesafe ile ve son yarışında ki harika performansı ile son derece göz dolduran safkan son yarışında göstermiş olduğu performansı tekrarlaması halinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Ben o yarışının tesadüf olduğunu düşünmüyorum. (3) ŞÜKRÜ, (2) KUTUP ve (6) DİŞİ KURT birbirini yiye dursun safkanı çok iyi tanıyan pilotu ile çok risklide olsa (5) numaralı ALTINBUL BANKOMDUR. 

4.AYAK: Benim için şüphesiz ki grubun en kalitesi (2) WAR LEGEND muhtamelen agf de ilk 4-5 te olmayacaktır. Bunu merakla bekliyorum. O anlamda eğer öyle bir durumda ince kuponlarda bomba tek arayanlar için bulunmaz fırsat. Bu safkanı bu yarışta iyi seyrediyoruz !!! ilk safkanımdır. Safkanın rakipleri şablonumda olacaktır.

5.AYAK: Görmüş olduğu tedavi sonrasında bir yarış gören kalite (3) HABİLDEN bu yarışa ağırlığını koyacaktır. Ancak yinede ben bu yarış için %100 bir performans göstereceğine inanmıyorum. Böyle bir durumda rakip olarak ilk şans vereceğim isim (6) BAKIRCIBEY dir. Sonra ki ihtimallerim (1) KARA TURBO ve (4) BUHARALI dır.  

6.AYAK: İnanılmaz beklentisi olan safkanlar var. Bu yarışta koşan bir çok safkanı bundan sonra ki yarışlarında da iyi takip edeceğiz. Çünkü bir kaç yarış sonra bu safkanlardan bazıları altılı ganyanları beşli ganyanlara çevirebilir. Bu yarışı sadece iki safkanla geçmeye çalışacağım. (5) İNCEDİKEN ve (7) KHAN OF GHOST.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-5 /// 4-2-6

2.AYAK: 4-3-1-8-11

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 2-1-6-4-5-9

5.AYAK: 3-6-1-4

6.AYAK: 5-7

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Ferhatx
Ziyaretçi
Ferhatx

Bombacı kardeş çok beğendim şaplonu, sadece S.Kaya maiden yarışlarında tayları sıkıştırmaz genellikle de son 50 de ensesine basar. Olurda bugün aynısını yaparsa ve 7 de kötü koşarsa rakip kim olur? Teşekkür

Ferhatx
Ziyaretçi
Ferhatx

Bombacı kardeş altılının 2.ayağında POWER SURPRISE nasıl koşabilir tam bir kapalı kutu gibi. Bende tek veri ara sonrası sıkı çalıştığı orijininin çime yatkın olduğu ve nefes için 1 yarış gördüğü. Sence stili nasıl bir safkan ve şansı nedir?

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Günaydın kardeşim eline gözüne saģlık ince bir şablon çıkaracaz burdan artık 😊

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar bombacı

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

D.kurtel ve O.YildiZ :) bugun neler olacak bakalim :)

turan
Ziyaretçi
turan

Iste benim altilimda bu ustalar yanlisim varsa duzeltin
1,5,7
2,3,5,11
3,5,8
1,2,4,6,8
3
5,6,7

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci slmlar bisey sorcam agf de yuzde 3 le oynanmis bi at geldi varsayalim.bu şu demekmi altili ganyan oynayanlarin yuzde 97 yatmismi oluyor :)

taha
Ziyaretçi
taha

Merhaba ben bu gun altili oynamak istiyorum ist 5 ayakta zeus tek atmak istiyorum fikrini almak istrrim sizin sablonda yok saygilar

espranz
Ziyaretçi
espranz

Eh az cok anladim sayilir:)

Ert54
Ziyaretçi
Ert54

Birinci ayak 5..1..6..9..4..2 ikinci ayak 10..4..1..8..3..11 üçüncü ayak 5 tek dördüncü ayak 1..6..2..5 beşinci ayak 3 tek altıncı ayak 5..2..7..10 herkese bol şans.

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

Bombacı öncelikle emegine saglık kendine has bir şablon olmuş. 4. Koşuda UNCLE MEVLÜT kendi pist ve mesafesnde bence beyaz bayrak ayna yapacaktır bugün grupta oldukca müsait benim açımdan günün saglam teki olur daha 1400 koştugu mesafelerde 3 birinclik 2 defa da 2.ligi var gerçekten tam mesafesnde Ahmet celik idaresnde resmi geçit yapmasını bekliyorum bol şanslar

can33
Üye
can33

Bugün farklı tarzta bir kupon yapmak istedim 2 gündür 5 te kalıyorum…

1AYAK: Basit bir koşu gibi görünsede aşşalarda patlamaya hazır bombaların göründüğü ama bi o kadarda rahat koşulacak bir koşu gibi gözüme gözüktü. 1-3 arasında geçmesini beklediğim koşunun sehrini bozabilecek 2 safkan daha var 4-10
1-3-4-10
2AYAK: Mesafe at jokey uyumlu bir şekilde günün en sağlam bankosu olduğuna inandığım Kepezstorm
3 TEK
3AYAK: Karakolluk bir yarışta ilk tuttuğum safkan jokey uyumu ile 8 numaralı kınalı kuzu ama bu ayağı isteyen kapatsın diyorum benim tercihim 4 at ile geçmek.
8-1-2-5
4AYAK: Gocakayayı tek atmak istedim ama biraz araştırdıktan sonra riskli paraya gidebilecek bir koşu olarak görüyorum
6-12-1-9
5AYAK: Mesafe kısa gelirmi bilmem ama formsuz ve kaliteli bir at için yeterli bir mesafe olarak görüyorum bence bu gurubun atı olduğuna dahi inanmadığım KaraTurbo Tek olur.
1TEK
6AYAK: Güzel galoplar güzel çalışmalar güvenilen bir sürü tay :)
Galoba göre sıralamam
5-1-7-9-11 İmkanı olan kapatsın diyorum herkese bol şans diliyorum :)

Kendimi bildiğin yorumcu gibi hissettim :D nede olsa pazar iş güç yok zamanım boldu umarım sizlere yardımcı olur .

atacan
Ziyaretçi
atacan

Ert54 slm altilin guzel ama 4 ayak yatirsin 8 flytime kazanir bide son ayak 7 khan of ghost ic gecilmez macera arama ekurinin sampiyon adayi bu tay iyi seyirler

Selim
Ziyaretçi
Selim

Abi hipodrom yim. Kadirefe son ayak 7 diyorlar saygilar

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak 5 1 4
2.ayak 4
3.ayak 2 3 5 7 4
4.ayak 1 9 2 6
5.ayak 3 10 6
6.ayak 7 2 5 3
Kredimi lazım borçlarmı birikti yatır kuponu al paranı gel vatandaş al bu kirazdan kalmaz birazdan :) herkese bol şans

Kurthan
Ziyaretçi
Kurthan

Selim bey hipodrumdan tüyo bekliyoruz sizden :)

Özcan
Ziyaretçi
Özcan

Bol şanslar herkese…Benim bankom son ayak 7

silivrili
Üye
silivrili

Herkese çok çok selamlar ve bol şanslar bombacı yine harika şablon olmuş yazdığın gibi gelmesi dileği ile şans yanında olsun:)

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Bombaci usta bolsans oglum baran tek olur diyorum hayırlısı oyunu onun üstüne kurucam kısmet bakalım

Ahmet
Üye
Ahmet

Merhaba bombacı yorumun için tsk zor yarış senin kuponun aynısını oynaya cam bol sans

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci warlegend gecen günkı the yıldizer gibimi :)

Onbasi
Üye
Onbasi

Merhaba arkadaşlar bu aralar çok çılgın sonuçlar görüyoruz bende biraz çılgınlık yapıp 6 lıyı tek başıma tutturmaya çalışacağım öyle aaaaa hiç bilememiş felan diye dalga geçmeyin lütfen :)) 3. ayak da 2 nolu KUTUP u bundan sonra sadece açık ve gruplarda görürsünüz diyorum müthiş bir potansiyel var safkanda ve günün zehirleri 1 . ayak da 8 nolu YABAN GÜVERCİNİ vede 5. ayak da benim tekim olacak beyaz bayrak ayna yı bence uzaaaaaaak yapacak olan 2 nolu ZEUS dur
İSTANBUL ALTILIM
1. AYAK: 8,2,1
2. AYAK: 8,7,3
3. AYAK: 2 TEK
4. AYAK: 3,5,1,2
5. AYAK: 2 TEK
6. AYAK: 6,7,5,2
********* KUPON BEDELİ SADECE 8,64 TLDİR

espranz
Ziyaretçi
espranz

Tamam sormam takipçinim bundan sonra .zaten takipte ediyordum ayri konu.kuponumu yaptim resmini atucam ama gecen gün beceremedim

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Para biter At yarışı bitmez!! Ünlü düşünür (Cengo) 😊😆😅

gio
Üye
gio

herkese bol sanslar

1,2,4,5,6,7,9/1,2,3,4,5,6,8,11/2,4,5/6/3,4/7

Onbasi
Üye
Onbasi

6 lı yatmış olabilir ama 5 li ganyan devam ediyor :))

espranz
Ziyaretçi
espranz

Son ayakta patlatik.hepsi desek bu seferde favori gelirdi:)

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.