Ana Sayfa / Tahminler / 6 KASIM 13 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6 KASIM 13 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 olası banko adayım var. FARUKHAN, YENİSEİ ve BARİYER.

 • 1. AYAK
  4 - FARUKHAN yarışta kurduğu tempo bu grubun üstünde. Yalnız safkan son düzlükte binicisi çalışmaya başladığında aksiyonunu kaybediyor. Tahminimce bu grubun 3 4 boy önünde son düzlüğe girebilecek güçte. Aksiyon yapamasada bu şekilde kazanmasını bekliyorum. Uygun kilosu ile 10 - WIN KIZ WIN rakip olabilir. Favori gelmezse bu ayak karışır güvenmeyenler bu ayağı mümkün olduğunca çok at yazmalılar.
 • 2. AYAK

  Son koşusunda rahat bir şekilde yarışı takip etmesine rağmen ön grubun arkasına düşen 4 - SELNUR daha bir yarış çıkartabilirdi. Ondan önceki koşuda ise 3 aydır koşmamasına rağmen MARAVILLA önünde rahat kazandı. Yine kum pistte favorimdir. Sürekli ara verip koşan 10 - ANNA ALEXANDRA son gördüğü koşu sonrası bu sefer tamam olmuş gibi gözüküyor, favoriye sert rakiptir. Plasede 1  - DIVINE FLEIRS ve 2 - MARAVILLA.  11 - GÖLGE gördüğü koşular sonrası kendini geliştiren bir başka safkan. 13 - GENÇ PURPLE takibimizde bomba arayanlara önerimdir.

 • 3. AYAK

  Sonunda istediği sprinti atan ve son koşusunu kazanan 5 - YENİSEİ kısa mesafede ciddi rakiplerini geçti. Kum pistte daha iyi koşan safkan uyumlu binicisi ile bankomdur. Rakibi son koşusunu kazanırken adeta yürüyerek kazanan 12 - BRAVE KNIGHT. Dğer rakipler ise, 4 - ROBINHO kumda da koşar, 2 - SOKOLLU iki koşu gördü dikkat, 6 - SNOWANGO kar kağmadan gelmeyecek gibi ama çok atta yazılmalı, 13 - AL ANDALUS yine düzelme gösteren safkanlardan, 10  - RED ZEYTEEN ve 11 - OCEAN SOUND'da düşünülebilir.

 • 4. AYAK

  1 - CALL OF DUTY başarılı çim yarışlarından sonra kum piste çıkıyor. Orijin itibariyle (LAST COMMANDER) kum pistte çok iyi koşması gerekir, favorim. 2 - SİBEL SU çoğu Maiden safkanların yanında G3 koşuda 4.lüğü var, favorinin ciddi rakibi olacaktır. 3  - ANDARKAN ve kısa bir aradan sonra güzel bir yarış kazanan 4 KATNİS bu yarışın sigortası gibi duruyorlar.

 • 5. AYAK

  1  - HERNANDO BEYİ uygun grupta favorim. 10 - COMPRADOR son koşusunda orijinin hakkını verdi ve rahat bir yarış kazandı. Hemen arkasında bu yarışa yazılması ve HERNANDO BEYİ'nden inen AHMET ÇELİK'in binmesi dikkat çekici, düşünülmeli. 6 - LA SANTA MUERTE her yarışta ismini söyletiyor, bu yarışta da tabelayı dolduracak bir safkan. 2 - INTO STROM babası KIZILMURAT gibi pist ve mesafe ayırmıyor. Özellikle son iki KV yarışı çok başarılıydı. Kısa uzun kısa uzun gidecek olmasına rağmen sürprizde düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  2 - BARİYER son koşusunda doğru yerde yarış takip edip doğru zamanda hamle yapmasına rağmen çok sert rakiplerinin yanında güzel bir yarış çıkardı. Banko olmaması için tek sorun AHMET ÇELİK ve VELAT DEMİR'in bindikleri atları değiştirmeleri. Velat 10 - HUYSUZ'dan Ahmet'te BARİYER'den vazgeçmiş. Bu kafa karıştırıcı durumun sebebi ile bir kaç at daha ekleme yapacağım. 1 - EFEEMİR, 5 - DİGOR, 6 - KUBİLAY, 9 - AKÇABEY, 4 - AKANTAY, 15 - SAVAŞÇI ve 7 - ZEMBELEK.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
36 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
1
2
4
10
13
5
1
2
3
4
1
2
6
10
1
2
4
5
6
7
9
10
15
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
nihat
Ziyaretçi
nihat

başlık yanlış olmuş.kasım ….

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.