ankara altili tahminleri

6 HAZİRAN 2017 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankarada ilk bakışta kolay gözüken, ancak denk güclerin olması dolayısı ile çok zor mücadelelere sahne olacak bir programla beraberiz. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile diyerek yorumlara geçiyorum..

NOT: ANKARA PROGRAMINDA KOŞULAR KUM PİSTE ALINMIŞTIR.. (13.15)

 

1.AYAK: Sürpriz çıkma olasılığını yüksek gördüğüm dişilere ait uzun mesafeli Şartlı3 yarışta, ilk şansı; ara sonrası yarış gören, uzun ve düzgün galoplarla bu koşuya iştirak edecek olan, daha sert gruplarda koşup başarılar elde etmiş olan 8-AMİGRA’ya veriyorum. Son yarışını çok beğendiğim buradaki rakiplerinden Ocean Eye ile fotoya kadar kapışan ve birinciliği kaptıran ve kazanan kadar iyi koşan.. O koşudan sonraki galoplarında formunu dahada arttıran ve bugünde o yarışın tesadüf olmadığını ispatlamaya çalışacak olan, uygun kilo avantajıyla 9-KRALİCE HERA, düzlük üzerinde doğru yerde yürüyüp yarışı koparmaya çalışacak olan 2-LITTLE BIRD ile risk alıp bu ayaktan kurtulmaya çalışacağım. Aksi halde Hepsi diyecek kadar zor bir koşu.. Bütçesi müsait olanlar yada birden fazla teki bulunanlar bu ayağa Hepsi diyerek en sürprizini beklemeliler..

2.AYAK: Yine zor bir koşu. Kazanma özürlü, yarış karakteri olmayan ve ne yapacaklarını kestiremediğimiz isimlerin bulunması koşuyu zorlaştıran en önemli etken.. Ancak burada özellikle dikkat çeken iki isim var. Son yarışlarıyla adım adım geliyorum diyen, son yarışında Altunsaray gibi kaliteli bir ata çarpılmış olan 12-BABA METİN ve daha sert gruplarda koşup başarılı yarışlar çıkarmış olan 2-HAKTAN BEY öncelikle kuponlarda bulunmalı. Sonrasında ayağına hızlı ve inatçı safkan 8-TURBOCU’dan beyaz bayrak ayna izleyebiliriz. Yazımın başındada belirttiğim gibi, karaktersiz ve nerde ne yapacağı belli olmayan 9-MAHREM ve 4-BABAEMİR’ide yazarak bu ayağı kapatalım.

3.AYAK: Günün en önemli koşusu olan Grup3 İçişleri Bakanlığı Koşusunda, ara vermesine rağmen uzun galoplarla hazırlanan kalite isim 4-EREN EFENDİ, İstanbuldan Grup 3 koşu kazanarak buraya gelen 3-DOWN TOWN, kum pistte rüştünü ispatlamış olan 5-GOLD FOOT ve son olarak 1-AYRTON yazılarak burayıda geçebiliriz diye düşünüyorum..

4.AYAK: Müthiş süratli isim ve çok daha iyilerini yapabilecek potansiyelde olan, son koşusynda fotoya nerdeyse elde giren 1-YELTAY hakli olarak koşunun favorisi ve Alternatif tek olarak kullanılabilir. Ancak Adanada güzel derecelerle muntazam yarışlar kazanarak buraya gelen 5-ÖMÜR CINARI, Yeltay’ı kum pistte tek geçen isim olan, sprint yeteneğine daha şimdiden hayran olduğum, çim pisttede giderim derse ve sonlardaki akınlarını burdada sergilemesi halinde kazanıra girecek olan 4-GECGELANNA’yı ilave ederek burayıda geçiyorum.

5.AYAK: Maidendan gayet tatminkar bir dereceyle çıkan 3-CAPILANO, uzun mesafeli yarışları seven 2-KINGSTON BOLT, yine ayni sekilde yavaş yavaş geliyorum diyen 1-CLIF SURFER, mesafe deneyimi olmasada yapabilecek kapasiteye sahip 5-SOCRATES ve son olarak 4-DARK KHAN yazıp bu ayağıda kapatabiliriz.

6.AYAK: Uzun uzun şeyler yazmaya gerek duymadığım bu koşuda; daha önce geçmiş olduğu rakiplerini birkez daha ekarte etmesini beklediğim, daha üst gruplara göz kırpan, uyumlu jokeyi idaresinde 3-SHUTKA bugünde BANKOMDUR..

ALTILI TAHMİNİM

8-9-2

12-2-8-9-4

4-3-5-1

1 // 5-4

3-2-1-5-4

3 SHUTKA

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan

Abı 4.ayak 1 tek attım ins gelır

thesakal

Demircenk,Nadire ve son ayak Müslüm eklenebilir.Bol şans..

admin

Bol şanslar Özgün

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x