Ana Sayfa / Tahminler / 6 HAZİRAN 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6 HAZİRAN 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Hayatlarının ilk yarışına kupalı bir koşu ile katılacak olan taylara sıralamam galoplarına göre gelecek. 1 - GAME OF SHADOWS, 5 - İLKAAN, 3 - GRAN EMPORIUM ve 6 - LORD OF ISTANBUL. Sürprizde ise 2 yaşlı taylara çok başarılı binen 7 - PENGUEN.

2.AYAK: Yaklaşık 7 aydır koşmamasına rağmen müthiş galoplarla bu koşuya katılacak olan 10 - GEZEGEN favorim. İyi formu ile 9 - HEMİNGE rakibidir. İyi durumunu son yarışlarına yansıtamayan 3 - EFE BABA, mesafesinde 7 - TUTKUKAYA, 11 - DELİ ÜNVEREN, 1 - AZELHAN ve 2 - ANILKAYA favorinin diğer rakipleridir.

3.AYAK: Kısrak koşusu dişilerin ilk ciddi Gazi Provası olacak. En son beraber koştukları Dişi Tay Deneme koşusunda son metrelerde SEDDIFI öne düştüğünde jokeyinin bütün gayretlerine rağmen 1 - BİCİ BİCİ daha sermayeli geldi ve 1.liğe uzandı. Şimdi mesafe 2100M ve orijin olarak TORUK MACTO ile kardeş olan safkanın yine kazanmasını bekliyorum. Pist çok ağırlaşırsa tercihim 5 - SEDDIFI'nin de yazılmasından yana olacak. Çok at arayanlar için 4 - LUCKY MOMENT (2 - CALYPSO SEA )ve Ankara pistinden çok formda gelecek olan 7 - TATVAN İNCİSİ önerilerim.

4.AYAK: Son yarışı ile toparlandığını belli eden 6 - ERTÜRK favorim. Seri stili ile yumuşak pistte şansı artan 3 - TANATAR ve yine yumuşak pisti seven 1 - ABUŞ favoriye ilk rakipler. Her zaman formda kalmasını bilen, istikrar abidesi 4 - VELİ CAN KIZI mutlaka kuponlarda bulunmalı. Dinç katılacağı koşuda 8 - YÜREKKAYA sürprizde düşünülür.

5.AYAK: 4 - MY BAŞKAN, Sait Akson koşusunda da rakipsiz gözüküyor, bankom.

6.AYAK: Zorlu koşuda 3 - GÖKÇEER favorim. 4 - MUSON RÜZGARI, 6 - SELDANINOĞLU, 8 - HÜRDAĞ, 9 - AŞKARBEY ve 10 - CORDOBA rakipleridir.

7 HAZİRAN PAZAR YARIŞLARI CUMARTESİ VE PAZARTESİ GÜNÜ KOŞULACAK

ALTILIM

1-5-3 ///6-7

10-9-3-7-11-1-2

1

6-3-1-4 /// 8

4

3-4-6-8-9-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

iyi geceler Admin.
5.ayak My Başkan ı neye göre Favori çıkardınız?
Sizcede bu ayak tek atmak için biraz riskli değilmi?
3/6 ve 7 ve 9 mutlaka kuponlarda olmalı bence.
Her ne kadar Form elde ettiği 1.liklerle kendi gücünü ıspatlamış,orjin bakımındanda kaliteli olup,grafiği yükselişte olsada -bu atın yarın kuponların çoğunu yırttıracağını düşünüyorum.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.