Ana Sayfa / Tahminler / 6 HAZİRAN 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6 HAZİRAN 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Hayatlarının ilk yarışına kupalı bir koşu ile katılacak olan taylara sıralamam galoplarına göre gelecek. 1 - GAME OF SHADOWS, 5 - İLKAAN, 3 - GRAN EMPORIUM ve 6 - LORD OF ISTANBUL. Sürprizde ise 2 yaşlı taylara çok başarılı binen 7 - PENGUEN.

2.AYAK: Yaklaşık 7 aydır koşmamasına rağmen müthiş galoplarla bu koşuya katılacak olan 10 - GEZEGEN favorim. İyi formu ile 9 - HEMİNGE rakibidir. İyi durumunu son yarışlarına yansıtamayan 3 - EFE BABA, mesafesinde 7 - TUTKUKAYA, 11 - DELİ ÜNVEREN, 1 - AZELHAN ve 2 - ANILKAYA favorinin diğer rakipleridir.

3.AYAK: Kısrak koşusu dişilerin ilk ciddi Gazi Provası olacak. En son beraber koştukları Dişi Tay Deneme koşusunda son metrelerde SEDDIFI öne düştüğünde jokeyinin bütün gayretlerine rağmen 1 - BİCİ BİCİ daha sermayeli geldi ve 1.liğe uzandı. Şimdi mesafe 2100M ve orijin olarak TORUK MACTO ile kardeş olan safkanın yine kazanmasını bekliyorum. Pist çok ağırlaşırsa tercihim 5 - SEDDIFI'nin de yazılmasından yana olacak. Çok at arayanlar için 4 - LUCKY MOMENT (2 - CALYPSO SEA )ve Ankara pistinden çok formda gelecek olan 7 - TATVAN İNCİSİ önerilerim.

4.AYAK: Son yarışı ile toparlandığını belli eden 6 - ERTÜRK favorim. Seri stili ile yumuşak pistte şansı artan 3 - TANATAR ve yine yumuşak pisti seven 1 - ABUŞ favoriye ilk rakipler. Her zaman formda kalmasını bilen, istikrar abidesi 4 - VELİ CAN KIZI mutlaka kuponlarda bulunmalı. Dinç katılacağı koşuda 8 - YÜREKKAYA sürprizde düşünülür.

5.AYAK: 4 - MY BAŞKAN, Sait Akson koşusunda da rakipsiz gözüküyor, bankom.

6.AYAK: Zorlu koşuda 3 - GÖKÇEER favorim. 4 - MUSON RÜZGARI, 6 - SELDANINOĞLU, 8 - HÜRDAĞ, 9 - AŞKARBEY ve 10 - CORDOBA rakipleridir.

7 HAZİRAN PAZAR YARIŞLARI CUMARTESİ VE PAZARTESİ GÜNÜ KOŞULACAK

ALTILIM

1-5-3 ///6-7

10-9-3-7-11-1-2

1

6-3-1-4 /// 8

4

3-4-6-8-9-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

iyi geceler Admin.
5.ayak My Başkan ı neye göre Favori çıkardınız?
Sizcede bu ayak tek atmak için biraz riskli değilmi?
3/6 ve 7 ve 9 mutlaka kuponlarda olmalı bence.
Her ne kadar Form elde ettiği 1.liklerle kendi gücünü ıspatlamış,orjin bakımındanda kaliteli olup,grafiği yükselişte olsada -bu atın yarın kuponların çoğunu yırttıracağını düşünüyorum.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.