Ana Sayfa / Tahminler / 6 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

6 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son  yarışında hem ANKARA pistinde, hem DB denenen safkan gerçekten çok etkili bir yarış sergilemişti. Hemen hemen aynı grupla koşacak olan safkan son yarışında RIGHT OR WRONG'un süratlendirdiği yarışta hemen arkasında yer tutup düzlük dönülür dönülmez rakibinden sıyrılıp gerekli hızını aldıktan sonra geride ki rakipleriyle farkı net bir şekilde korumuştu. Aynı stilde koşmasını beklediğim (3) YAĞIZEMRE'nin bu koşuyu tekrar kazanıp son yarışının tesadüf olmadığını ispatlayacağını düşünüyorum BANKOMDUR.

2. Ayak Karışık bulduğum koşuda (6) HAYAT NUR favorim olmayı hak ediyor. Önde her ne kadar pres yiyecek olsa da bu tip mesafelerde çok etkili yarışlar çıkartan safkan sonlarda inatçı kimliğini konuşturup yarıştan düşmemek için elinden geleni yapıyor. Rakipleri ise : (5) SERHASAN, (8) BÜYÜLÜTAY, (1) ADAM, (10) ÖZTURGUT, (4) KUBATOĞLU, (3) YALNIZKURT, (2) KOCABATUR.

3. Ayak Çok uygun grup yakalamasına rağmen stili rakiplerinden dolayı tek önermekten çekindiğim (2) AZMİ REİS favorimdir. Süratli gitmesini beklediğim koşuda son yarışlarıyla toparlanan sonlarda çok etkili gelebilecek güce sahip olan (9) KATRE, bu yarış çok farklı bir performans beklediğim (1) ATASOY ,son yarışlarını sert gruplarda yapan (6) MENGÜBERT son olarak ise sürpriz şansını yüksek gördüğüm bu pisti seven (3) GÖKKALE yazacağım.

4. Ayak BADE HANIM'ın süratlendireceği yarışta hemen arkasında ŞAHİNOĞLU olacaktır. Bu safkanın liderliği çok istemesi durumunda BADE HANIM'ın inatlaşacağını düşünüyorum. Bu safkanlara DUQUAN'ın da katılması normal olacaktır. Gözümde bu grupta bir sprinter safkan aradım o da (2) FRENKLİ RÜZGARI. Önde didişecek olan rakiplerinin birbirini tüketmesinden faydalanacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum. Aksi takdirde bu safkan düşündüğümü yapamaz ise (1) DUQUAN'ın son 300'de rakiplerinden sıyrılıp geride ki rakiplerine direnmesini bekliyorum. Bu da olmaz ise yüksek ihtimalle (4) ŞAHİNOĞLU yarışı bitirecektir.

5. Ayak Birbirine denk güçteki safkaların yarışında (5) SAKARBAŞI, (2) ATEŞ KRALLIĞI, (1) HÜNKAR, (3) FOTERLİ, (6) TURBOCU ve (7) İZSU'ya sans vereceğim.

6. Ayak Sürekli iyi koşup bir türlü maidendan çıkamayan (3) KONYA GÜZELİ ekurisinin de formda olması sebebiyle uygun grupta son 4.lüğüne bile yanına rakip çıkaramadığım safkanın kazanması normal sonuç olacaktır BANKOMDUR. Bu safkana geniş kuponda rakip olarak (5) MEZOPOTAMYA öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3 TEK

2. Ayak : 6,5,8,1,10,4,3,2

3. Ayak : 2,9,1,6,3

4. Ayak : 2,1,4

5. Ayak : 5,2,1,3,6.7

6. Ayak : 3 TEK /5

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
murat
Ziyaretçi
murat

Şahinoğlu tek olurmu

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafakemal

Öncelikle by creed abime bol sanslar diliyorum.

ANKARA SABLONUM

1.AYAK:3
2.AYAK:13,11,1,6
3.AYAK:6////2,1,5,9,4
4.AYAK:4,1
5.AYAK:H
6.AYAK:3

sevket
Ziyaretçi
sevket

Sablonda Turbocu yok eklermisinix

Yazar: Bycreed

Bycreed