Ana Sayfa / Tahminler / 6 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

6 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Ramazan şu dakikaya kadar tahmin vermedin yine beni ateşe attın. :) İstanbul altılı tahminlerim şu yönde

1.ayak:Bir aylık aradan sonra günün süprizini gerçekleştirmek için piste çıkacak olan (6) MAHİRBEY startla birlikte bariyer dibinde 3-4 e yaslanıp son düzlükte yine içeriden yaptığı ataklarla sonuca gitmeye çalışacak ilk safkanım. Uzun zamandır istim üzerinde olan (9) MARAZHAN ilk rakip gördüğüm ism olup bu iki isimden aşağı kalmayan (10) TORPEDO bulundurulmalı diye düşünüyorum (2) WINCHESTER ve (8) PRENSES TORUN sonraki ihtimallerim.

2.ayak: Bu yarışı diğerlerinden ayrılan iki isimle riske edeceğim dışına çıkarsa da yapacak çok birşeyim yokk çünkü 2. Altılıda oldukça zorlu ve denk bir program var. (1) REKOR ve (2) URASHAN arasında geçmesi muhtamel yarışta yinede söylemeden geçmek istemiyorum ben bu yarışta yazmayacağım ancak yinede bir süre daha (10) MAKARACI ÇOCUK u takip edin.

3.ayak: (2) GEDİZKAYA, (3) MOSKOVA ATEŞİ ve (4) ÖZPAR arasında geçmesi muhtamel yarışta (6) ÇENGELKÖY BADEMİ ne şans tanıyacağım.

4.ayak: Birçoğunuz hatırlayacağı gibi son yarışında inceden bahsetmiş eski günlerin hatırına son ayakta tek yazıp bekleyeceğim demiştim. Hafif şekilde startta oyalanan safkan 2400 metrelik yarıştan ikincilikle ayrıldı. Şimdi çok daha sevdiği mesafede bu safkanların yanında photalaması BENİM İÇİN  normal sonuç olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada eski günler derken bakalım ne kadar eskiymiş ve neler demişiz ? Tarih: 20 Mayıs 2016 "STALLION FALCON: 20 Nisan da 15.85 ganyana koştuğu koşuda ilk defa dikkatimi çeken safkan için bir sonra ki koşusunda 4 Mayıs da şu ifadeleri kullanmıştım: " 15 ganyana koştuğu son koşusunda binicisi idare edebilmek için kan ter içinde kaldı. Oysa ki bu safkanı tutmaya hiç gerek yok. Sal gitsin sabaha kadar koşsun. Ahmet Çeliğin İdare edebileceğine inandığım safkan BANKOM. " demiştim. Uzayan Mesafe ile birlikte formununda ilerlediğini düşündüğüm safkandan beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyorum. 2. defa STALLION FALCON risklide olsa BANKOM diyorum. "  Evet bu safkanla 15 ganyanla birlikte 20 Nisan 2016 da başlatan maceram ve takibim üçüncü yarışında bir ay sonra 20 mayıs 2016 da 4.10 ganyanla tekle sonuçlandı. Bugün için AGF ye bakmadım ancak yüzdesini ve sıralamasını tahmin etmek hiçte zor değil. Biliyorum diyeceksiniz bombacı yine milleti yakacak ama Benin oynayacağım oyun ve düşüncelerim bu. Ve gelsin gelmesin umurumda değil çünkü safkan fit durumda ve bir sonraki yarış yine tek atıcam. Cesaret yoksa ikramiye de yok diyor ve bir kez daha ilk göz ağrılarımdan (2) STALIION FALCON BANKOM diyorum.

5.ayak: Süpriz çıkacağına inandığım bir duyumla başlayacağım bu safkanı biraz izleyelim. Sizin gördüğünüz galoplar son derece kötü olsada bana gelen ifadeler de pek itibar edilmemesi yönünde oldu. Yine emin değilim ancak iyi paraya alındı diye duyduğum ve son yarışında 5-6 ganyanla iterek gelen GÜNERBEYE idmanlarda çok rahat hakim oluyor yönünde bilgi geldi. Çok at yazacaklar (8) MİRACIM ı bulundursun derim. Aslında baştan sona bütün amacım son ayak hepsi demek bunun için ince eleyip sık dokuyorum. Yanına sadece son yarışında ki gibi adaptasyon sorunu yaşamayıp yarışa erken girebilirse düzlük üzerinde ki kuvvetli ataklarıyla kazanmasını beklediğim (1) BÜTÜNAY rakip gördüğüm isimdir.

6.ayak: Bakalım son ayağa kadar sineğin yağını çıkartıp geldik. Süpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-9-10-2-8

2.ayak: 1-2 /// 10

3.ayak: 2-3-4 /// 6

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 8-1

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ramazan Yılmaz
Üye

bol sanslar bombacı bugünde yetistiremedim tahmini :)

admin
Yönetici

Bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans 1.altılıdanda bişeyler yazarsîn artık 😊

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

2.Altılı
H
1.2.4
3 Tek
2 Tek
1.2.3
H

Atakan ozgun
Ziyaretçi
Atakan ozgun

Harıka

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Stalion istatistik olarak kazanabilir. Mislileri yatırıp sonraki yarışında gelenler kervanına katılabilir :)
Bana göre bir tempo atı ama olmaz diyemiyorum

Bilgisayar başına oturup yazıyı tamamlayamadım. Seni sarmayacaksa kafaya 7 eklenir, iki yarış gördü şimdi pist ve mesafe uygun. Benim ilk atım

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Valla at yarisından anlamam bugun nedense dediklerinin aynisini oynamak icimden geldi oynadim hayırlısı

Mehmet28
Üye

7,9,10,8
1,3/4/2
3,4
H
1,10,6,2,8
6

Kafa ve üçüncü ayakta risk aldım. Tek güvendiğim bir at değil ama bir yerde kullanmam gerekiyordu Ayhan avantajıyla attık

Ramazan Yılmaz
Üye

2.3.5.8.9.10//
1.2.3.4.10// Fariltalı tek olurda neyse
4//
3//
1.2.6.8.10.11//
10.13/

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Yattık 😛😛😛

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.