6 EKİM 2018 CUMARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BAYAYNA & RIVELYA)

1 – AYAK: Takı değişikliği sonrasında 1300 çim pistte 1.26 ile kolay kazanan 2 – BAYAYNA bankom.

2 – AYAK: Son koşusunda ilerleme kaydeden 14 – LOVE ME TENDER, start sorunu yaşamazsa şansı yüksek. Kazandığı koşuda güzel bir tempo koyarak yarışı kazanan 5 – DEMİRSEMA, bu yarış için yaptığı hazırlıklarda iyi dereceler yapan 3 – IN THE NAVY, yine iyi çalışmalarıyla 4 – TANZER ve sürekli tabelada yer bulabilen 6 – GALLOPING LORD diğer favorilerden. Bu sene sadece 4 kere start alabilse de uzun zaman sonra çim piste dönecek 8 – AK DIAMOND ve bir iyi bir kötü yarışları ile 7 – SIERRA MAESTRA sürpriz şansına sahip isimler.

3 – AYAK: Yarış derecesinde 8 – ANGELETTA çıksa da galoplarda daha iyi dereceler var. Rakip 4 – HOVARDA. Galop sıralamam ise 10 – PRENSES CINDY, 7 – PERFECT LEO, 6 – MIĞÇIOĞLU, 9 – OSTWIND, 1 – BULL HEAD, 5 – MAMUŞOĞLU, 3 – HASFIRTINA.

4 – AYAK: Formunu bulan 1 – ROMEO’nun İzmir galopları da çok iyi, favorimdir. Kazandığı yarışlar sonrasında GR1’de şansını deneyen 4 – KURTÇABEY müsait grupta yine kazanabilir. 5 – SARAYBOSNA, 3 – KIŞLALI ve 2 – KAFADAR sonraki ihtimaller.

5 – AYAK: Güzel hazırlıkları ve uyum sağladığı jokeyi ile 5 – RIVELYA bankom.

6 – AYAK: Güzel işleri ve uygun kilosu ile 5 – SON HATIRAN favorim. Ağır kg altında da iyi sonuçlar alabilen 2 – GEZGİNCİ ve 4 – BABAKAYRA favoriye rakiplerdir.

Kupon

2
14-5-3-4-6-8-7
8 / H
1-4-5-3-2
5
5-2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.