Ana Sayfa / Tahminler / 6 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GINA MONTANA BANKOM)

6 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GINA MONTANA BANKOM)

6Ekim Cumartesi Ankara yarış programında 9 koşu yapılacak olup, 2. altılı saat 15:00'da başlayacak. Yorumlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar.

1 - AYAK: 2 ay ara sonrası güzel bir dönüş yapan 1 - KIZILŞAHİN favorim. 3 - EREN EFENDİ ve koşu gören 7 - SCAMP favorinin rakipleridir.

2 - AYAK: Nispeten uygun grubu bulan 2 - İBOBERK geri döndüğü Ankara pistinde çok şanslı. Kazandığı yarış sonrasında ara vermesine rağmen işleri yeterli 1 - İZTAN favoriye rakiptir. 4 - ER MEYDANI ve 6 - YARAMAZ sonraki ihtimaller.

3 - AYAK: Son koşusunda rahat tempoda yarışı taşıyan ve sonlarda güçlü gelen rakibine dayanamayan 7 - GINA MONTANA için rakipler uygun, banko tercihimdir.

4 - AYAK: Son koşusunda kazanan at ile sprinte kalkan fakat sonlarda hafif içeri girmek durumunda kalınca 3.lük ile ayrılan 4 - PADRE PADRONE favorim. The Last Romance'ı yakalayamayacağını anlayınca 2. kalan 7 - ZILLION favoriye sert rakip olacaktır.

5 - AYAK: Denk güçlerin koşusunda ağır kilo ile koşmaya alışık 3 - ESANADOLU favorim. Yaşına rağmen iyi yarışlar çıkaran 6 - BAŞPEHLİVAN rakibidir.

6 - AYAK: Ankara pisti derecelerine göre 11 - SİVEREK ASMASI, 6 - HIRSLI ve 1 - ASRI SAADET favorilerim. Son yarışında tabela yapmasa da ilerleme kaydeden 12 - TATVER ve son kum 5.liği sonrasında 13 - ZAMANTININ KIZI sürpriz tercihlerim. 10 - MEMNUNEM eklendi.

Kupon

1-3-7
2-1-4-6
7
4-7
3-6
11-6-1-12-13-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

12
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Yine bol şanslar admin :))

Mehmet28
Üye

bol şans adminim. kupon küçükmüş, son ayak kalabalık. 10 numarayı da düşün.
yarışları incelemeyi yeni bitirdim sabah erken kalkmam lazım. yarın fırsat olursa tahmin yazarım

Aydın beyaz
Ziyaretçi
Aydın beyaz

Emeğine sağlık bol şans teşekkür ederim

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Wildestindochına
Tangöze
Bernake
Kızılşahin
Baybaşkan
Padre padrone
Asrı saadet

Sevgili admin, seç beğen al.
Hepside üzerine oyun kurulacak atlar :)))

Ozcan
Ziyaretçi
Ozcan

Admin basariliar dilerim elini sagilk.. tebrikler

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.