6 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILIM TAHMİNLERİ (MEHMET28)

KIZILŞAHİN: İlk ayaktan risk alarak başlayacağım. Doğru taktikle koşması halinde şansının fazla olduğunu düşündüğüm Kızılşahin, seri isimler Spedy Gunner ve Eren Efendi’yi takipte kalıp düzlük üzerinde bindirmesi halinde yüz güldürebilir.

PADRE PADRONE: Son yarışında temponun fazla yükselmemesinden dolayı üçüncülükle kaldığını düşündüğüm Padre Padrone için bu kez şartlar avantajına olacaktır kazanmasını bekliyorum.

HIRSLI – MEMNUNEM: Bir risk de son ayakta alacağım. Artan form grafiğine sahip olduğunu düşündüğüm Turbo-Odinhan eşleşmesi Hırslı ve son yarışında fazla teşvik yemeden yaptığı aksiyonlarını beğendiğim Memnunem ikilisini yazacağım.

ALTILIM
1
2,1,4,6
6,7,3,2
4
H
6,10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.