6 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursada denk güçlerin mücadelesine tanıklık edeceğiz. Sürprize müsait gördüğüm programda herkese Bol Şans diliyorum ve tahminlerime geçiyorum;

1.AYAK: Güne zorlu bir H17 mücadele ile başlıyoruz. Hep istikrarlı koşular sergileyen, devamlı kazanırda olan 9-ILDIR BEYİ kesinlikle ilk sıradan yazılmalıdır. Ankaradan gelen, mesafe tutan, bukez biraz daha uygun rakiplerini bulduğunu düşündüğüm 8-YOUNG BOND, kısa mesafeli son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım burada daha farklı bir yarış beklediğim formda kısrak 4-MADEMOISELLE ve son olarak önde istediği tempoyu kurması durumunda Diyarbakırda A3 Koşu kazanıp buraya gelen 3-BOTAN VADİSİ ile zorlu koşuyu kurtarmaya çalışacaģım.

2.AYAK: Kazanabileceği bir gruba deklare olan, kalitesi bu gruba yetecek olan, bu pistte yapmış olduğu son uzun (1200-1.16.4, 1000-1.03.2 – 400-24.4 R) galobuyla burayı hedeflendiğini düşündüğüm 6-LADY FALCON benim bugünkü BANKOMDUR.

3.AYAK: 88 günlük ara vermiş olmasına rağmen galoplarını aksatmadan sürdüren, yarış icerisinde nefes yönünden sıkışmadığı takdirde 7-SUMELHAN kazanmasını beklediğim isimdir. Ara sonrası yarış görüp ikincilikle yetinen 8-SUPER STEEL ve son koşusunda sinyali çakan ve maidenda fazla oyalanmam diyen Kurtellerin 4-LION FLAG’ı ile zorlu maiden koşuyu geciyorum.

4.AYAK: Koştuğu koşulara ve gruplara, yarış derecelerine bakınca 5-ULAKCI bende bir adım öne çıkıyor. Ilk rakip olarak gördüğüm isim ise son koşusunu kazanma başarısı gösteren ve sevdiği mesafede 3-DÖKERBEY olacaktır. 4-GÖKKALE ve 9-BABASEYFİ’den yarın için cok ters bir yarış bekliyorum ve sürpriz olarak kuponuma bu isimleride ıskalamadan yaziyorum.

5.AYAK: Bu pistte henüz mağlubiyeti olmayan 6-GOLD FOOT yine ön sıradakini yerini almalıdır. Kendisine ters gelen uzun mesafeli son koşusunda bile cok iyi görünen koşunun tek dişisi 8-PRINCESS DI, müthiş süratli isim 2-YENİLMEZ, daha çok uzun mesafeye uyumlu olduğunu düşünsemde koşunun süratli gidecek olması lehine işleyecek olan 1-SCAMP, çalışmalarını Ankarada tamamlayıp buraya gelen ve cok sıkı hazırlanan 5-DUKE PROSPERO ile bu zorlu koşuyuda geçiyorum.

6.AYAK: Sert gruplardaki koşuları sonrası uygun grup bulan, ancak kumda hiç yarış koşmamış olması kafamda soru işaretleri yaratan, galoplarına bakınca bu pistede hayır demeyeceğini düşündüğüm 2-LAZPACI, son üç yarısını kazanan formda isim 1-ELLİBEŞ, henüz maiden olmasına rağmen farklı bir koşu beklediğim 13-BİJAN ve yine sürprize müsait koşunun sürprizine aday gördüğüm 12-GAZANFER ile Bursayı noktalıyorum.

NOT: ( 6.Ayağa Mehmet ustanın tavsiyesi üzerine 6-GÜNER BEY ilave edilmiştir.)(13.15)

ALTILI TAHMİNİM

9-8-4-3

6 LADY FALCON

7-8-4

5-3-9-4

6-8-2-1-5

2-1-13-12-6

KUPON BEDELİ: 72 TL

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bende LADY FALCON la başladım sonra PATIENT ile çıktım hayırlısı olsun :) Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol sanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolsanslar kardeş

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar
Günerbey sola çekiyor diye mi sapıyor diye ters pistte getirmişler. Ona göre rot balansa sokacaklarmış :)
Şaka bir tarafa sürpriz yapabilir. Çok at yazmışsın aklına yatarsa cebini sarsmazsa ekle

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Çok tutmuyorum ama sürpriz olarak bulunduracağım. Kendi atlarını yaz önce. Büyümesi etkilemezse diye söyledim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

9
6,4,5,2,3,1
4,8,7,6
5,10,6,3,1
8,6
1,3,6