Ana Sayfa / Tahminler / 6 EKİM 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

6 EKİM 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk yarışını dereceli kazanan 5-EL GAMBO, 3-BATURALPBEY ve takibimdeki isim 9-SWORD ON HIGH arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

2.AYAK: Son tabelasında dikkatimi çeken bu yarışa da hafif kilo avantajıyla katılacak olan 9-I NEED A HERO ve takibimde olan, bugün çok ters bir yarış beklediğim 12-AĞVA öncelikle şanslı olacağını düşündüğüm isimler. Daha sonra çok formda olan iki isim 4-GAUNOS ve 5-İPEKKIZ. Koşunun bombasını ise uygun bir grup bulduğunu düşündüğüm 10-CANIS MAJORİS'den bekliyorum.

3.AYAK: Bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm 1-DEMİRDÖVEN favorim eksik koşması halinde rakip olarak ters bir yarış koşabilecek 5-BÜREBEY, takibimdeki isim 7-EXCALİBUR ve 6-DOĞUHAN.

4.AYAK: Önde kendisinin temposunu bozacak bir isim göremediğim 8-TÜRÜTCAN favorim kendisine tek rakip olarak sonlarda sert gelecek olan 3-OCIUS olur diyorum.

5.AYAK: İlk yarışında sonlarda güçlü gelen ama mesafenin yetmediği 5-SKYNET ve önde fazla pres yediği yarışda son viraja sermayeli gelemediği için istediği yarışı sergileyemeyen 6-WEST GROVE arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

6.AYAK: Bu gruptan farklı gözüken 1-ÇAHAN favorim. Eksik koşması halinde ilk şanslı olacak isim KAIZBERT yavrusu 2-KUTUP olur diye düşünüyorum. Daha sonra ise eküri desteğiyle 4-GÜVEN BEY ve koşunun bombasını da bir başka KAIZBERT yavrusu olan 6-AHMİN'den bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-3-9

2.AYAK: 9-12-4-5-10

3.AYAK: 1-5-7-6

4.AYAK: 8-3

5.AYAK: 5-6

6.AYAK: 1-2-4-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ERTANBEY
Üye

Bol şanslar diliyorum commandante 😎 1 2 saate gelecem buraya önce ankarayı halledelim bir 😂😂

Relax
Ziyaretçi
Relax

5.ayak 2-FERHATHAN tek arayanlar degerlendirebilir

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.