6 ARALIK 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Kuponumu hazırlarken tek bulmakta zorlandığımı özellikle belirtmek isterim. Denk güçlerin mücadelesinde ayrım yapmak gerçekten zor oldu benim için. Yine de elekten geçirdiğim tahminlerimi sizlerle paylaşmak isterim.

1.AYAK: Koştuğu iki yarışının birinde üçüncü, diğerinde dördüncü olma başarısı gösteren 7 İLHAM KIZIM beklenen yarışını yapması halinde kazanması zor olmayacaktır. Bu ayakta tek yazmak isteyenlere öneririm. Aksi durumda birçok ismin şanslı olacağı bir koşuyla karşı karşıya kalabiliriz. Pist ve takı değişikliği yapan isimlerden beklentilerin üstünde bir performans gelebilir. Bu bağlamda düşünecek olursak, kalabalık tutacağımız bir ayak olacaktır. 6 ECRİN SULTAN, tabela dışında kaldığı yarışlarında kolay tempoda gitmeyi başaran bir isimdi. Bugün ilk kez çıkacağı kaba kumda, yatkın olduğu orjiniyle söz sahibi olabilir. 9 LADY PERFECT, bana göre tam potansiyelini yansıtamayan bir isim. Belki ufak bir takı hamlesi olumlu sonuç verebilir. Yine de son yarışı olumlu olan bu safkanın uygun rakiplerinin yanında kazanabilme ihtimali var. 3 LIVE THE MOMENT çim pistte aldığı dördüncülükten sonra bugün kumda şansını deneyecek olup, üst düzey koşabilir. 8 JUDY FAST koştukça kendini geliştiren tayın adını üst sıralara yazdırma ihtimali hiç de az değil. 11 YABAN MERSİNİ yine kapalı kutu bir isim. Azaraks yavrularının kum pistte etkili olduğunu hesaba katacak olursak, kendisinden etkili bir yarış gelme olasılığını da göz ardı edemeyiz. Kalan isimlerin de yazılarak bu ayakta gelebilecek en sürpriz atı bekleyebiliriz. :)

2.AYAK: Yakaladığı güzel formuyla yine koşunun en iddialı ismi olacağını düşündüğüm 3 LADY OF KANEKO öncelikle kuponlarda bulunmalıdır. Son iki yarışını ölçü almadığım 1 MADAM CHERNOBYL etkili binicisiyle ikinci şanslı ismimdir. 7 ay aradan sonra gördüğü yarışı olumlu 4 JUAGO ve tabela dibinde bitirdiği son yarışıyla geliyorum diyen 6 SHANGHAIS GIRL koşunun diğer şanslı isimleridir.

3.AYAK: Bu yarışa DB ilavesiyle katılacak olan 1 ALTINTUNÇ’tan çok etkili bir yarış koşmasını bekliyorum. Son yarışı gerçek gücünü yansıtmayan 6 OĞLUM ORHAN, ilk yarışında kazanarak gelen 4 GÜÇLÜKAN ve yine iyi bir yarış beklediğim 3 EGEMENBEY favorinin ensesinde olacaklardır.

4.AYAK: KV-6 mücadelede 5 STAR FORCE ve 6 VELİAHT BETÜL dişlerine göre rakiplerinin yanında ön plana çıkan ikili. Son startının buraya hazırlık olduğunu düşündüğüm 7 BALYECİ SALİH ve kazanarak gelen 1 DONT HESITATE favorilerin hatasını değerlendirecek safkanlardır.

5.AYAK: Bu koşuda normal şartlarda dört isim öne çıkıyor. Hemen söyleyeyim, Starlord, Catastrophe, Oğlum Kürşad ve Blackboard. Koşunun galibi bu dörtlüden biri olacaktır ban göre; lakin zor günde eğer bir tek yazacaksak, bu 4 STARLORD olur görüşündeyim. Son ikinciliğinde beklemediği bir rakibe çarpılan Starlord, nispeten daha uygun rakiplerine üstünlük sağlamasını beklediğim isimdir. Risk aldık umarım olumlu sonuçlanır.

6.AYAK: Potada kaybettiği son koşusunda tırnağının ucuna geldiğini gösteren 5 UZUN BEY kazanmaya yakın gördüğüm isim. Rakip arayanlar için, belki de en iyi dönemini geçiren 2 LİZARDON derim. Şans her daim yanınızda olsun.

KOCAELİ ALTILI GANYAN

1.A: 7 // 6-9-3-8-11-2-10-1-5-4

2.A: 3-1-4-6

3.A: 1-6-4-3

4.A: 5-6-7-1

5.A: 4

6.A: 5 // 2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM
73 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

1.AYAK: Altılı bana göre sıkıntılı bir koşu ile başlıyor, çok fazla detaya girmeden Bursa pistindeki son koşusunda virajı en geri dönen ve düzlükte çok fazla ara kapatan 9-LADY PERFECT benim tekim.Rakipleri elbette var ama altılıyı bir yerden ya kolaylaştırırız ya da beşli ganyan oynamaya devam ederiz diye düşünüyorum:)

2.AYAK: Formda safkan 3-LADY OF KANEKO’yu bir yazalım..Start yapmadığı koşularda bu mesafelerde etkili olan 6-SHANGHAIS GIRL rakip…4-JUAGO bir yarış gördü bugün üstüne koyarak gelebilir mi olabilir..Burda bir safkana parantez açmak istiyorum. 10-TİNEMİS..Kısa bir aradan sonra bir koşu gördü, derecesi de fena değil..Genelde kısa mesafelerde tercih edilen safkan mesafe de tutacakmış gibi..Yalnız TJK sitesinde koşu bilgilerinde son koşusunda bu safkan için 8 boy geç çıktı diye bir bilgi var..Koşuyu defalarca seyrettim acaba ben mi göremiyorum diye, hayır öyle bir geç çıkış söz konusu değil..Bu arada milyon dolarlık ciroların döndüğü yarış sektöründe sisli ,puslu bir o kadar kötü çekimler yapan TJK TV yi tebrik etmek lazım:) Neyse sonuçta isterseniz siz de seyredin çıkışta 8 boy bir gecikme söz konusu ise ben yanıldım diyeyim ama yok.Dolayısı ile koşuyu seyretmeden bu bilgiyi görenler 8 boy 2 saniyeye yaklaşır diyerek hesap yapıp yanılabilirler de, çünkü safkanın son koşusu 2000 mesafede 2,11 içinde…2,09 zaten bu gruba yeter..Safkanın iyi koşmasını bekliyorum o ayrı ama geç çıktı bilgisi doğru değil.

3.AYAK: Egemenbey ve Oğlum Orhan’ın süratlendirmesini beklediğim bir koşu..Cevahirtay da maidendan çıktığı koşuda kafayı alıp gitmişti..Altıntunç’ta genelde öne yakın giden bir isim..Koşu süratli geçeck diye düşünüyorum, 4-GÜÇLÜKAN ilk koşusuna rağmen bekleyip virajdan sonra çok güzel arttırarak bir birincilik almıştı, bugün nispeten sertleşen grupta aynı işi yapabilir mi bilemiyorum ama koşu bir hayli karışık geldi bana..Dolayısı ile 4-GÜÇLÜKAN , 6-OĞLUMORHAN ve 3-EGEMENBEY öncelikli isimler olsa da 5-KOCAYÜREK, 1-ALTUNKILIÇ hatta 7-RENGİN ABLA da koşu içinde kendine şans bulabilecek isimler.

4.AYAK: 5-STAR FORCE kazanmaya daha yakın görünüyor.3-MISTER BOND rakibidir.

5.AYAK: 4-STARLORD favori..startta takılarak çıksa da başarılı koşan 2-OĞLUM KÜRŞAD ve Ankara’dan gelen 6-BLACKBOARD rakipleri olacak bana göre.

6.AYAK: Saygon haricinde çok fazla pres yapacak rakibi olmaması dolayısı ile 5-UZUN BEY önlerde kabul edeceği koşuyu yine önde bitirme şansı fazla. Ön grubun arkasına konuşlanacak güçlü kan hattına sahip 2-LİZARDON, Bursanın formda ismi 6-PEKSOYUNOĞLU , sonlarda bir türlü istenen kıvamda arttıramayan ama ha bugün ha yarın beklediğimiz 7-ALSANCAKLI , 3-ÖZBİLGİN, 4-ÖZÇOCUK ve bir ara kıpırdanıp yine sessizliğe bürünen 12-MİLYONER şanslı olabilecek isimler.

KOCAELİ:

1-) 9
2-) 3,6,4,10
3-) 4,6,3,5,1,7
4-) 5,3
5-) 4,2,6
6-) 5 / 2,6,7,3,4,12

10,08 TL / 70,56 TL

Herkese bol şanslar diliyorum.

RISING

Velocivenom bu safkanın koşu kayıtları ile ilgili TJK’ya mesaj yazdım, kayıtlarını düzelttiler, o 8 boy geç çıkış gözükmüyor şu an..

ihatar

Çok teşekkür ederim RİSİNG siz bu ayrıntı yı yazmasaydiniz ben Tinemisi yazamazdım👏👍

RISING

:) Estağfirullah..Bu sayfalarda başta admin,sen, legrunt, sonra mesela Buca, Adanalı, Baranovici,Avcı gibi tecrübeli arkadaşların iltifat olsun diye söylemiyorum gerçekten değerli yorum ve tahminlerini takip ediyorum, oyunumu yatırmadan önce değişik bir at,değişik bir yorum var mı bakıyorum, değişik bir at verilmişse hemen inceliyorum:) Faydası oluyor..

stalingrad

bolsanlar

legrunt

Bol şanslar Rising :)

baranovici

Bol şanslar Rısıng. Bugün olur inşallah:)

stalingrad

Tinemisten ganyani aldık tebrikler 😀👏

RISING

teşekkürler

legrunt

10 TİNEMİS için tebrikler Rising :)

RISING

Legrunt teşekkür ederim, umarım beşli ganyanı buluruz:) genelde beşli ganyan oyununu altılı ganyana göre daha geniş oynuyorum:)

legrunt

Merhabalar,

Kocaeli programı oldukça zevkli geçeceğe benziyor.

1. Ayak : İyi bir bekleme ile yarışı kazanacağına inandığım 7 İLHAM KIZ, İstanbul sentetik pistte aradığını bulamayan ancak iç pist çalışmaları ile kaba kumda daha iyi koşacağına inandığım 6 ECRİN SULTAN öncelikle tuttuğum isimlerdir. Kötü koşmaları halinde 10 MISS JASMIN ve 8 JUDY FAST ön planda olan diğer atlar. Aslına bakarsanız Kapamalık bir koşu :)

2. Ayak : 1 MADAM CHERNOBYL den kilosuna rağmen iyi bir yarış bekliyorum. Kalitesi ile LADY OF KANEKO, Geliyorum sinyalleri veren galoplarında da iyi olan 4 JUAGO, bunların dışında sürpriz yapabilecek 2 FIRNIZ, 5 DANIELAS DAUGHTER, 6 SHANGHAIS GIRL, 7 CORAL ROSE ve 10 TİNEMİS

3. Ayak : Alternatif tekim olan 4 GÜÇLÜ KAN aynı aileye ait ancak eküri koşturulmaması merakımı uyandırdığı için 3 EGEMEN BEY yeterli gibi görünüyor. Yerim olsay dı 6 OĞLUM ORHANI da sıkıştıracaktım.

4. Ayak : OVA KARTALI takip atım. Eğil ateşi iyi koşacak gibi geliyor. Normal de Türkiyenin Tek’i 5 STAR FORCE kazanması normal sonuç olur.Bir kaç neden bir araya geldiği için bu ayağı HEPSİ yapıyorum.

5. Ayak : 4 ERKEK 6 DİŞİ maiden mücadelesinde ALİ KAÇMAZ ile BLACK BOARD günün teki olarak yazıyorum.

6. Ayak : Son Yamak 1 yarışında aynı mesafe ve pistte Maruf tay gibi kalite bir tay’a ecel terleri döktüren. Kilo avantajı ve sert pilotu ile 5 UZUN BEY günün 2 nci tek’i olarak yazıyorum.

1. Ayak : 7,6,10,8
2. Ayak : 1,3,4,2,5,6,7,10
3. Ayak : 4,3
4. Ayak : HEPSİ
5. Ayak : 6 BLACKBOARD
6. Ayak : 5 UZUN BEY

Kupon Bedeli : 31,36 TL

BOL ŞANSLAR

RISING

Güzel ve ilginç bir kurgu, bol şanslar legrunt:)

RISING

Güzel kupondu legrunt, favoriden yattı:(

berkay16

2.ayak 3 tek olmaz.mi mesafede uzadi

berkay16

Benim yarın kalem olacak tsk ederim bu arada bende yeniyim bursa oyunlarında yardımcı olurum

admin

Hoş geldin berkay16, yorumlarınızı bekliyoruz.

RISING

Bol şanslar velo:)

legrunt

Bol şanslar Velo:)) Son ayak uzunbey de hem fikiriz. 2. Ayak 1,3 kapalı gibi duruyor. Ayrıca yarın izmir de takip atım Grand Zoff tek olur .

RISING

Bol şanslar legrunt:)

Buca06

Şansınız bol olsun VELOCIVENOM, size katılıyorum Kocaeli programı oldukça zor görünüyor.

baranovici

Bol şans Velocivenom. Emegin ve sabrın için teşekkürler. Emegi geçen bütün yorumcu arkadaşlara da şimdiden bol şanslar olsun.

KOCAELİ
1.Ayak:Devirhan**Live the moment**Lady perfeckt**Judy Fast

2.Ayak:Shanghaıs Gırl**Tınemis**Juago**Lady Of Kaneoko

3.Ayak:Altıntunç**Rengin abla**Güçlükan**Oglum Orhan

4.Ayak:Star Force**Dont Hesitate**Veliaht Betül**Balyacı Salih

5.Ayak:Catastrophe**Oglum Kürşad**Star Lord**Black Board**Wıld Prıncesse

6.Ayak:Uzun Bey.

legrunt

Bol şanslar baranovici

baranovici

Sagol Legruent. Sana da bol şans olsun dostum

Buca06

** KOCAELİ ALTILIM **

Selamlarımla Kocaeli kuponumu paylaşıyorum.

1. AYAK: 2-10-8-9

2. AYAK: 4-5

3. AYAK: 4 <<< GÜÇLÜKAN

4. AYAK: 4-5

5. AYAK: 6-4

6. AYAK: 2-5-4-10

SAĞLIK VE BOL ŞANS DİLİYORUM…

RISING

bol şanslar Buca06

legrunt

Bol şanslar Buca

BAMBAM

izmir iki telimiz gelmesine rağmen tabeladan yattık iyimi. neyse kocaeli ile devam
1.ayak. 3,7,8,9,10
2. ayak. MADAM CHERNOBYL bu pistte bu mesafede kilosuna rağmen rahat kazanır.
3. ayak. 6 OĞLUM ORHAN tek
4. ayak. hepsii
5. ayak. 4 STARLORD TEK
6. ayak. 2 lizardon tek atılabilir ama 3 tek olduğu için yanına 4 ozcocuk, 6 peksoyunoglu öncelikle rakip olarak yazılır. kilo farkıyla sürpriz aranirsa 1 3 5 7 10 12 13.
bol şanslar. hepsi dediğim 4. ayakta eğil ateşini çok şanslı goruyorum

baranovici

Uyku tutmadı:) iki oyundan birini yapacagım. Çalışılmış oyunlar hayırlısı bakalım. Bol şanslar
Kocaeli
1.Ayak:1.2.3.8.9
2.Ayak:6 Shanghaıs Gırl
3.Ayak:1 Altıntunç
4.Ayak:1.5.6.7
5.Ayak:1.2.3.4.6.9.10
6.Ayak:2.4.5.6.7.10.12

RISING

bol şanslar

SANAL

Selamlar, tahminleri okudukça seçimlerin birbirinden çokta uzak olmadığını görüyorum. Sanırım yarın kurguyu iyi yapan tutturacak. Benim tabeladaki tekimin sebebi sert jokey isteyen STARLORD.

1.AYAK. 2,3,4,6,7,8,9,10
2.AYAK. 1,2,3,4,10
3.AYAK. 1,2,3,4,6
4.AYAK. 1,5
5.AYAK. 4
6.AYAK. 2,4,5,6,12

RISING

Tebrikeler sanal, bol şanslar..

SANAL

Teşekkürler RISING, daha iyilerine hep beraber.

AVCI

ÖNCELİKLE HERKESE BOL ŞANSLAR

KOCAELİ

1.ayak…2.9.10
2.ayak…10 tek
3.ayak…1.6.7
4.ayak…5 tek
5.ayak…4 tek
6.ayak…hepsi

Buca06

Güzel kurguydu, kupon 5 ‘de kalsa da üç tekiniz isabetli tebrikler.

RISING

Avcı nerdeyse mislilik oyun kurmuşsun, teklerin mükemmel oturdu ama nasip..

ugurksk

8-2-9-10-4-7
1-3
4
5-2
1-2-4-6
2-5-6-4-3-7
bol şanslar

piyade

06.12.2019 Cuma Kocaeli Şablonum.

2.3.8.9.10
1.2.3.4.5.6.10
3.4.6
STARFORCE
1.2.4.6.7
2.4.5

KUPON BEDELI…..105 TL
HERKEZE BOL SANSLAR.

RISING

Tebrikler piyade, bol şanslar..

piyade

Cok tskler malesef hakettigi ikramiye vurnadi kuponuma

fatih5050

Herkese selamlar

1 ayak velocivenom a kesinlikle katılıyorum 7 numara ilham kızım ilk koşusu 1200 m koceli kum baba avcı arkası yapmış oldugu 3.luk bu gurubu rahat geçebilecek güçte olduğunu gösterir eksik koşarsa hepsinin geliri var ben tek atacağım yatarsa 5 li yaparım
2.Ayak 3 lady of kaneko uzayan mesafede çok şanslı rakipleri 6 .1.4.supriz olarak 2 fırnız yazılır
3 ayak hız ayırt etmeden hepsi derim bu ayağı % 80 patlayacak gibi
4 ayak 1.2.5.7.yeterli olur
5 ayak 4.1.6.
6 ayak 2 .

Koceli altılım
1.Ayak 7 tek
2.Ayak 3.6.4.1.2
3 ayak hepsi
4.Ayak 1.2.5.7.
5.Ayak.4.6.1
6 ayak 2 .lizardon tek //5.4.6

24.tl /// 134.4 tl

hizir77

Herkese bol şanslar
1.Ayak:7.8.9.10
2.Ayak:2.7.10.1.3.6
3.Ayak:2.3.4.1
4.Ayak:1 TEK
5.Ayak:4 TEK
6.Ayak:4.7

erol5225

bol şanslar sitenin tüm güzel insanlarına gününüz güzel geçsin inşallah yazdığınız gibi gelsin. Kocaeli için altılı şablonum ve yatırılacak kuponum. birinci ayak. 7.8. İkinci ayak 8.10.2.3.4.6. üçüncü ayak. 3.4.5. Dördüncü ayak. hepsi. beşinci ayak. 2.4.6. son ayakta. Sayın VELOCİVENOMA katılıyorum. 5.tek. saygılar sunuyorum bol şanslar diliyorum

RISING

tebrikler erol 5225 ..bol şanslar

stalingrad

kocaelı…

1= 4.2.9.10
2= 10.9.8.3.4
3= 4
4= 5
5= 1.4.6.7
6= 7.10.13.5
bolsanslar ….

RISING

bol şanslar stalingrad, güzel kurgu..

stalingrad

tesekkurler bakalım artık ne olacak :D

berkay16

1.ayak 1.2.7.8.9.10 2.ayak 3 banko 3.ayak 1.3.4.6 4.ayak 1.3.4.5 5.ayak 1.4.6 6.ayak 2.4.5.7 herkese bol sanslar

butik55

Kocaeli
7,8,9,10
1,2,3,7
4,3,6,1,7
5 tek
4,2
1,5,3,9
Bol şanslar

RISING

bol şanslar butik:)

adanaliyarissever

selam bol şanslar
22,40 ₺
1.Ayak
7 – İLHAM KIZIM
8 – JUDY FAST
9 – LADY PERFECT
10 – MISS JASMIN
2.Ayak
3 – LADY OF KANEKO
3.Ayak
4 – GÜÇLÜKAN
4.Ayak
1 – DONT HESITATE
3 – MISTER BOND
5 – STAR FORCE
7 – BALYECİ SALİH
5.Ayak
1 – CATASTROPHE
4 – STARLORD
6 – BLACKBOARD
10 – WILD PRINCESSE
6.Ayak
2 – LİZARDON
3 – ÖZBİLGİN
4 – ÖZÇOCUK
5 – UZUN BEY
6 – PEKSOYUNOĞLU

Fire Of World

Uzun aradan Sonra Geri Döndüm Herkeze Bol Şans

Kocaeli Altılı

1 Ayak 8.10 Kapalı Koşu Ama Arayalım 7.9 İlave Edipte
2 Ayak 3.10 Arasında Görsemde Sıralamam 3.10.4.5.2
3 Ayak 2.Numara Cevahirtay Geçilmez Lakin 3.4.6 İlave Edelim
4 Ayak Türkiye yi Yatırmayı Kafaya Koydum 3 MİSTER BOND 3.5 Geçiyorum Burayı da
5 Ayak Geçecek At Koymamışlar 9 numara RUN FOR ELMAS Bankomdur
6 Ayak 2.5 Arasında Gözüksede 3.4.6 Yazıp Geçelim

Yazdığımız Ganyan Olsun Gelsin 😎👍

legrunt

bol şanslar The Banko hoş geldin. 5nci ayakta ki tek atın ilk ayakta ki 8 JUDY FAST’ı geçmiş. Neden olmasın :)

Fire Of World

Aynen Öyle legrunt Herkezi Yatırmaya niyet ettim siz hariç 😉😊

admin

Selamlar arkadaşlar, herkese bol şanslar.

3-9
4-6
1-2-3-4-6
4-5-1
6
H

Mine

5li
6.10
4.6
6
1.2.4.6.10
Hepsi

admin

Bol şanslar

adanaliyarissever

Bilet Detayı
×
Bilet no 1E31-9777-5DA6 Bahis türü İkili Bahis
Tarih 06-12-2019 15:09:33 Hipodrom Kocaeli Kartepe Hipodromu
Koşu 4 Misli 5
Bahis sayısı 10 Tutar 10,00 ₺
Sonuçlar Durum Oynandı
1.At
3 – LADY OF KANEKO
2.At
4 – JUAGO
5 – DANIELAS DAUGHTER

AVCI

Bilet no4A4A-6B63-5DA6Tarih06/12/2019 16:35:09HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türüSıralı Üçlü BahisSonuçlarKoşu7Misli1Bahis sayısı2Tutar0.50 ₺DurumOynandı

1.At

4 – STARLORD

2.At

6 – BLACKBOARD

3.At

1 – CATASTROPHE

2 – OĞLUM KÜRŞAD

Fire Of World

Bırakın Uzunu Kısayı SON AYAK LİZARDONA YÜKLENİN TEK BAŞINA KALDI 2.5 BİTMİŞ SIRALI SİZLERE 👍

baranovici

Yüklendik dediğin gibi:(

admin

Kötü olmuş yüklendiysen. Neye göre verdiğini bile yazmamış, geçmiş olsun.

Fire Of World

Koşmadı bu yarışta uzun beyi tek geçicek at lizardon du geç çıktı şansımıza Yapcak bişey yok Göz var Bakmasını bilene lizardonun siprintine karşı koyamazdı gurup ama gerek bile duymadı geç kalınca

AVCI

Tésekkür BUCA06 olmayınca olmuyor akşama bakıcaz artık ordada 4 tekim var

AVCI

Kocaelini bulan arkadaşlar tebrik ederim daha büyîklerini bulursunuz umarım

73
0
Tahmin paylaş.x
()
x