Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2018 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ VE YORUMLAR (ETC)

6 AĞUSTOS 2018 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ VE YORUMLAR (ETC)

Şansınız bol, ikbaliniz daim olsun temennilerimle...

1.AYAK:
17 ve 21 Temmuz tarihli ANKARA 2000 KUM koşularına Burhan KILINÇ idaresinde katılan, bunlardan birinde PALERMO’ya üstünlük sağlayarak liderlik elde eden, diğerinde ise Müslüm ÇELİK idaresinde 54 kg sıkletteki ZEHİR HAFİYE’nin liderliği ile sonlanan koşuda, PALERMO’nun da gerisinde 3.lük elde eden EFEBERK bu defa da 50 kg sıklette grubun en şanslı ismi konumundadır. Yukarıda sözü edilen koşuların birinde EFEBERK’e üstünlük sağlayarak liderlik elde eden ZEHİR HAFİYE de bu koşuda ihmal edilmemesi gereken bir diğer isimdir.
(Not: İki isim de bu koşuda aynı idarecilerle koşuya katılacaktır.)
Akın SÖZEN’e alışık stiliyle bilinen ve idaresinde katıldığı 10 Mayıs tarihli ANKARA 2100 KUM koşusunda KRALARSLAN’ın gerisinde 2.32.89 bitiriş süresiyle dikkat çeken, Akın SÖZEN idaresinde istikrarını devam ettiren ÖZAYBERK de EFEBERK – ZEHİR HAFİYE ikilisinin rakibi olacaktır.

2.AYAK:
23 Temmuz tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda lider SABUNCU HAN’ın gerisinde birbirleriyle kapışan ve 2.lik ile 3.lük elde eden LEX TALLIONIS – VALBUENA ikilisi bu koşuda birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir.

3.AYAK:
20 Temmuz tarihli BURSA 1200 KUM’da Onur ÖZTÜRK idaresinde elde ettiği liderlik ve 1.24.05 bitiriş süresi bu mekan ve mesafede grubunun en iyisi olan ALLIYARİM baş tercihim olup, yarış yaşamının 2.KUM sınavına çıkacak olan ve dereceleri şu anda gayet tatminkar durumda olan GÜNYELİ ve Gökhan GÖKÇE idaresindeki UĞANBİKE, ALLIYARİM’in rakibi konumundadırlar.

4.AYAK:
ARKANSAS SOUL…
Uygun grupta başka söze yer bırakmayan bu isim benim kanaatimce yine Onur ÖZTÜRK idaresinde bankomdur.

5.AYAK:
28 Haziran tarihli ANKARA 2000 KUM koşusuna Mahmut TURAN idaresinde katılan ve kaliteli isim NOBEL PRINCESS’in gerisinde 2.lik elde eden LEA da Mahmut TURAN idaresinde katıldığı bu koşuda bankomdur.

6.AYAK:

Sinan ÖZEN idaresinde katıldığı 26 Temmuz tarihli 1800 KUM koşusunda 2.lik elde eden DURMUŞKARDEŞ  ve 4.lük elde eden ŞAHGÖZÜ’nün gerisinde 6.lık elde eden BATURKAYA ile birlikte bu üç isim bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir. Sürpriz isim ise İsmail DİNAR idaresinde koşuya katılacak olan KESKİNER olacaktır.

1.AYAK: 4 – 5 – 8
2.AYAK: 6 – 7
3.AYAK: 2 – 3 – 5
4.AYAK: 1
5.AYAK: 7
6.AYAK: 1 – 3 – 12 – 13

Hakkında ETC

ETC

5 yorum

 1. 10.6.5
  7.6.4.3.9
  1.4.2.5.3
  1.3.2.6
  8 .1.2.3.6.4
  3tek

 2. Tahminlerinize ilk defa baktım . Tavsiyem %60 ( ki gelmedi )oynanmış bir atı tek vermektense 3.4.atlardan bankolar bularak vermeniz . Burada bulacağımız tahmini her yerde bulmamız mümkün

 3. Bu tahmini veren arkadaş kimse ganyanın veya hipodrumun 1 km yakınından geçmesin:))))6/0 bu bir rekor:)))

 4. ETC

  Şu anda onay aşamasında olan Deniz dostun yazısına ithafen konuşacağım.
  Yazıyı esefle okudum. Ve aynı şekilde kınıyorum.
  Ben usta, profesyonel bir tahminci değilim, herkes gibi sıradan bir mizacım var ve siz ne kadar içindeyseniz ben de o kadar içindeyim. Sadece bu ortamda görüş ve yorumlarımı paylaşıyorum, uymak istersiniz istemezsiniz size kalmış, sizin hükmünüzdedir.
  Elbette insan tercihleri doğrultusunda hareket edebilir, altılı tahmini üretir, yorum yapar vs vs. Yeri gelir gerçekten şansı açıksa tutturur, yeri gelir tutturamaz.
  Ammavelakin akıbeti olumsuz sonuçlanan bir tahmin için ganyanın, hipodromun 1 km yakınından geçmesin şeklinde alaycı bir ithafta bulunmak benim kanaatimce hakaret bazında kabul edilebilir bir söz bütünüdür.
  Açık konuşmak gerekirse ben de kimse gibi bu işi annemin karnında öğrenmiyorum. Ben en iyisiyim, en iyi tahminci benim şekilde hak iddia edecek kadar kendinden geçmiş bir karakter sahibi de değilim..
  Bundan sonraki yorum ve görüşlerimi tanık olduğum bu husus üzerine daha dikkatli vermeye çalışırım. Kimbilir anlık bir mizacım var, bu güzel ortamda yorum ve görüşlerimi paylaşmaktan imtina da edebilirim.
  Uzun lafın kısası, bu söz bütünü beni çok üzdü, böyle bir ithafa şahsımca tanık olmak şahsımın varolan hevesini de fazlasıyla kırmıştır.
  Canlar sağolsun diyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir