Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

6 AĞUSTOS 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Ağır kilo ile koşacak atları tercih edeceğim ilk ayakta kalitesi ile 1 - BORANTAY, güzel formlarıyla 4 - KRAL EGE ve 3 - BAY JAK favorilerim.

2 - AYAK: 4 - CAPE TOWN süper bir form yakaladı, şansı yüksek. Hata yaparsa 2 - INVINSIBLE WOMAN devreye girer. Son çim koşusunu başarılı bulduğum 3 - SERABIM iyi hazırlıkları ile sürpriz şansına sahip.

3 - AYAK: 2 - BAŞ AĞA son koşuları ile adeta kabuk değiştirdi. Yine kazanmasını bekliyorum.

4 - AYAK: İlk defa start alacak isimlerin yanında, galoplara göre 8 - NİLGÜN ABLA kazanır gözüküyor. Yarış çim olduğu için yine çalışmalara göre 4 - GREAT ATTACK'ı da ekleyerek burayı geçiyorum.

5 - AYAK: 6 - SİNYOR ŞAMİL uygun grupta kazanır gözüküyor fakat apranti yarışı olduğu için 7 - TORO TORO, 8 - UNDAUNTED, 10 - CRUYFF, 5 - KING POWER ve 1 - ESTERGON rakipleri olarak kuponumda yer alacak isimlerdir.

6 - AYAK: Günün en zor ve karışık koşusunda sıralamam şablondadır.

Herkese bol şanslar.

Kupon

1-4-3
4 //2-3
2
8-4
6-7-8-10-5-1
1-4-9-11-12-14-16-18

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.