5 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK:  ilk ayak denk güçteki 4 yaşlıların yarışında Son kum yarışında pek bir varlık gösteremeyen 2-SARDES favorim ancak çok karışık bir koşu olduğu için mümkün mertebe fazla at yazılmalı benim sıralamam 8-ESRAMKIZI , 5-SERKANAĞA , 6-KANDAHAR , 1-GÜVENER , 4-SERVANAĞA , 3-KÜLHAN ilk ayak için sıralamam.

2-AYAK: 3 Yaşlı arap taylarının maiden mücadelesinde start aldığı ilk yarışında 1100 m çim pistte starttan çıktıktan sonra yarışa adapte olmakta zorlanan ve bunun neticesinde 
grubun çok gerisine düşmesine rağmen sonlara doğru yaptığı ataklar neticesinde yarıştan 3.lükle ayrılan 12-MESOPOTAMİA bugün nispeten uzayan mesafede Bankomdur.

3-AYAK: Çok zevkli geçmesini beklediğim günün koşusunda rovanşı almak için sahaya çıkacak olan 10-DEMİRDÖVEN Favorim  ilk rakibi 9-BİTİRİMKARINCA son koşusunda
potoda senenin en iyi arap atı olan KARAÜZÜM’ E geçilen ilerlemiş yaşına rağmen çok iyi yarışlar koşan 2-GELİBOLU şans verdiğim üçüncü isimdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

hayırlı olsun kardeşim.başarılar.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x