5 TEMMUZ 2019 CUMA BURSA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa 1. Altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Son bir kaç programdır neler olduğunu kestirmek oldukça güç oluyor. Süprizler havalarda uçuyor. Dolayısı ile biraz kayışı yakacağım. Sineğin yağını çıkartıp mümkün olduğunca kalabalık programda at eleyeceğim bakalım ne olacak? Kısrak bu güne kadar 65 yarış gördü. Ve bir çok defa sınırdan döndü. Şöyle bir çevremize baktığımız zaman daha yarış kazanmadan satışa konulan safkanlar, çok iyi gelir getirmesine rağmen elden çıkarılmaya çalışılan kısrakları görünce bu safkanda bir şeyler olduğunu, en azından kumaşının kalite olduğunu hiç satışa konmamasından el değiştirememesinden bile anlamak zor olmasa gerek. (7) SELUŞKA ilk safkanım. Son yarışında kötü derecesine aldanmamak gerekir. Önler de yer tutmaya çalışan safkan kendisinden çok sert rakiplerin presine maruz kalınca ne istediği tempoyu koyabildi ne de istediği yeri tutabildi (4) KAMERTAY ikinci safkanım olup (9) FANDANGO son tercihimdir.

2.koşu: Son yarışında tabelada yer bulamadı ancak çimde daha etkili olacaktır (12) KIRATIN GÜZELİ ilk safkanım. İlk rakip gördüğüm isim ise (4) CİHANTAYIM olacak bu iki safkanın eksik koşması durumun da ise her sonuç gelebilir.

3.koşu: Koşmuş oldukları koşulara istinaden (2) AKYAZILI HANDE ye rakip olacak bir safkan pek görünmese de süpriz de (1) MONTO MAYON a şans vereceğim.

4.koşu; (3) TAHTALI ve (5) YAĞIZKAAN arasında ki mücadelenin yarışın birincini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.koşu: (4) numaralı BATUMİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

6.koşu: 3 yaş İngiliz dişi safkanlara ait mücadelede (2) numaralı DÖKERLİ KIZ ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacak.

not: 1. Koşuda Çıkan safkan yerine (5) nolu safkan ilave olmuştur.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-4-9-5

2.ayak: 12-4

3.ayak: 2 /// 1

4.ayak: 3-5

5.ayak: 4-1-8-13-14

6.ayak: 2-8-12-5-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Umut

Diniyelim bakalım

erol5225

bol şanslar bursa tahminim. ikinci altılı. ilk ayak 3.5.14.ikinci ayak 9.4.yeterli gibi imkanı olan başta 13.olmak üzere 11.1.7.ekleyebilir ben iki atla geçiyorum üçüncü ayak wın rıver wın gibi baba kanına sahip dökerli kız bankom dur (2) dördüncü ayakta mesafeden dolayı hepsi diyorum ama ilk atımı sorarsan 8 hira derim geldik beşinci ayağa selim kayaya rağmen ben ilk atım sergen gibi bir ne yaptığı meçhul kanını taşıyan 6.nuraralı kobra şahinin kesinlikle es geçmem sıralamam 6.5.1.13.14.son ayakta 2.7.bol şanslar

Vagabond

Bursa 1.altılı
1.ayak)Ellibeş
2.ayak)Cihantayım
3.ayak)Altyazılı Hande
4.ayak)Terapist
5.ayak)Batumi
6.ayak)Toynakkız

Butik

3,6,2
5,3
2,6,5
1,7,5,2,3
3 tek
1,6,8,3,11,5,9
Bol şanslar

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x