Ana Sayfa / Tahminler / 5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Seri rakiplerinin arkasında yarışı takip edeceğini düşündüğüm (7) TALİA HANIM'dan Müslüm'le iyi bir yarış bekliyorum. (3) HEARTS REASON da yüksek tempodan faydalanabilecek bir isim. Seri ayakları da yazıp kalabalık bir giriş yapıyorum.

4. KOŞU: Tek çim yarışındaki performansını beğendiğim (2) BOLD KHAN, aprantisi tarafından iyi idare edilirse etkili bir yarış çıkarabilir. Üstüne koyarak devam eden (9) YELLOW FIN, start sorununa rağmen fena koşmayan (4) KAFACAN ve dişi olması nedeniyle sona bıraktığım iyi işler yapan Aracı tayı (10) MINE OF FIRE ile bu maidenı geçmeye çalışacağım.

5: KOŞU: Uygun rakiplerle koşacak (1) ALDERAMİN kazanabilir. Yanına (3) VAKURKIZ'ı ekliyorum.

6. KOŞU: Yarışta istediği gibi tempo olmayacak görünüyor ama bu dezavantajı Özcan'ın kapatacağını düşünüyorum ve (2) ZÜMRÜTHAN'ı ilk tek olarak kullanıyorum.

7. KOŞU: Üst üste kazanan (2) BUMBAİ'ye güvenemeyince yazdıkça yazdım, sevmediğim tek atı dışarıda bırakma işiyle durdum.

8. KOŞU: Son yarışlarında kaçan rakiplerini yakın takibe alınca iyi yarışlar yapan (4) INSOMNIA, yine Müslüm ile koşsa güvenim biraz daha fazla olurdu ama yine de risk alıp ikinci tek olarak kullanıyorum. Rio Blondie, Pirgos ve Afanalı Sevdam öncelikli rakip gördüğüm atlar.

ALTILIM
1.AYAK: 7,3,4,1,5
2.AYAK: 2,9,4,10
3.AYAK: 1,3
4.AYAK: 2
5.AYAK: 2,3,1,4,5
6.AYAK: 4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.