Ana Sayfa / Tahminler / 5 TEMMUZ 2016 SALI İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA) BAYRAM ŞEKERİ TADINDA
istanbul altili tahminleri

5 TEMMUZ 2016 SALI İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA) BAYRAM ŞEKERİ TADINDA

Ertelenme olduğu için bazı atlar çıkıcak bu yüzden son dk değişiklikleri olabilir ama eğer ki değişme olmazsa şablonum bu şekilde olacaktır.Herkese iyi bayramlar.

1.AYAK 3.GADDARA çok güzel bi ekip tarafından hazırlanmakta bu yarış için fazla üztüne giderlermi bilemem ama çok kaliteli bir safkan olması yönünde tüm beklentiler.Daha sonra 4.KEDER BEY ve 5.MISTER ÇEKO yeterli olacaktır.2.EVANDROS ta yasaklı madde tespit edildi koşmaz.

2.AYAK Günün en zor ayağı elle tutulan bi safkan olmayışı hatta herkesin farklı tayları ön plana çıkardığını görebilirsiniz sıralam şablonda olucak ama bu ayağı güvendiği ve az atla geçebilenler oyunun yarısını geçmiş sayılır bence.

3.AYAK Golden tower koşmayacak ama yinede bu yarışın çok yüksek tempoda geçmesini bekliyorum. 2.HARPUTLUNUN OĞLU ve 153 gündür koşmayan ama yeterli hazırlığı bulunan 4.MASTER PATRICK en şanslı isimler.7.DIAMOND FLAME ise fırtına gibi esebilir sigorta olarak bulundurmakta fayda var.

4.AYAK 8.YURTTAY ve 10.GÖZYAŞI GECESİ diğer rakiplerine göre bende daha ön planda 7li ganyanda bu iki safkanla geçebilirim ama yeri olanlar için 1.AĞRI KESİCİ,3.DESPOT,4.GÖKKURT, 7.KIRIM BEYİ tercih edilebilir.

5.AYAK Yakın takibimde bulunan artık tüm şartların yerine geldiğini düşündüğüm safkan için tek atma günü bugüne nasip oldu ayakları düz bassın utandırma beni furkan diyerekten 9.GOLDEN FOOT BANKO

6.AYAK Nerdeyse tüm favoriler koşudan çıktığı için dahada zorlanması beklenebilir ama koşacak 2 tay için bütün olumsuzluklar ortadan kalktı diye düşünüyorum 4.RABAT GÜZELİ ve 1.SELUŞKA az hata yapan günü galibiyetle kapatır ve bayram şekeri tadında ikramiye için gişe kuyruğundaki yerimize yöneltecektir diye düşünüyorum.

Şablon
1.ayak 3-4-5
2.ayak 16-9-11-3-7-10-13-2-4
3.ayak 2-4-7
4.ayak 8-10//1-3-4-7
5.ayak 9
6.ayak 4-1

Hakkında Azor Ahai

Azor Ahai

10 yorum

  1. Bol şans Sheva

  2. silivrili

    Öncelikle çok sevdiğim kardeşime Mutlu Bayram’lar ve iyi şanslar diliyorum. Yazdığın gibi gelmesi dileği ile…

  3. İyi bayramlar bol şans

  4. Barışçı

    bol şans sheva

  5. 2 metre daha dayanamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir