5 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: LADY ALEN-3- ve ARPELLO-5- idmanlarında etkili gözükenler. REACH THE TOP-2- grubun etkili isimlerinden,bu ikilinin öncelikli rakibi olacaktır.Bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile WEMBLEY FIRTINASI-4- daha sonra şans verdiğim isim olup belirttiğim safkanlar küçük ve ekonomik kuponlar için yeterlidir.Ancak oldukça sürprize müsait bir koşu ve karışma ihtimaline karşı sağlamına da gidilebilir.Sıralamam aşağıdadır.

2.AYAK: OĞLUM KAYRA-1- yakalamış olduğu güzel formu ve eküri avantajı ile favorim.İRFAN-2-,KRALINADAMI-5-,BEYREK-6- ve SAYGON-4- plase hanesinde ayrımsız blok halinde yazılabilecek isimler.Zaman zaman etkili koşular sergileyen DESTİÇAĞ-7-, YOLAŞAN-9-,FIRATIN ÖFKESİ-10-,OSMAN DEDE-8- ve son ilginç işi ile YARISSA-11- daha sonra.

3.AYAK: Performans olarak birbirine oldukça yakın isimler, riske girme taraftarı değilim.HEPSİ

4.AYAK: Yakalamış olduğu etkili formu, etkili eküri avantajı ve klas jokeyi ile BOMBACAN-1- zorlu program üzerindeki ilk bankom!

5.AYAK:  Bitiriş dereceleri itibari ile grubun en etkili, istikrarlı ve gelişime açık ismi  konumunda değerlendirdiğim DEMİRBAŞ-2-’a güvenme taraftarıyım.Dinçlik ve etkili binici  faktörlerinin de faydasını göreceğini düşündüğüm safkan zorlu program üzerindeki ikinci bankom!Haydi Özcan geçen hafta üzdün bu hafta sevindir, sağlam bin rahat kazan.

6.AYAK: Tek tek basaraktan bade dizerekten son ayağa kadar getirdim bana müsade, at kilonun altında ezildi ne gelir elden dersen anlarız Özcan kardeş yine de ATASOY-1- başta dursun,inatçı yarış karakteri ile EGEBEYİ-5-, gücü nispetinde istikrarlı koşan IŞKINAT-7- ve bu gruba her zaman yetebilecek performansları ile BURAKŞAH-3-BURUKMERT-4- ikilisi son ayağın diğer şanslıları.

Kupon

1.AYAK: 3-5-2-4//6-7-8-10-1-9

2.AYAK: 1-2-5-6-4//7-9-10-8-11

3.AYAK: 1-3-4//2-5

4.AYAK: 1 BOMBACAN

5.AYAK: 2 DEMİRBAŞ

6.AYAK: 1-5-7-3-4

TUTAR: 18 TL //150 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
Firat
Ziyaretçi
Firat

Bolsans

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans