Ana Sayfa / Tahminler / 5 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

5 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: LADY ALEN-3- ve ARPELLO-5- idmanlarında etkili gözükenler. REACH THE TOP-2- grubun etkili isimlerinden,bu ikilinin öncelikli rakibi olacaktır.Bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile WEMBLEY FIRTINASI-4- daha sonra şans verdiğim isim olup belirttiğim safkanlar küçük ve ekonomik kuponlar için yeterlidir.Ancak oldukça sürprize müsait bir koşu ve karışma ihtimaline karşı sağlamına da gidilebilir.Sıralamam aşağıdadır.

2.AYAK: OĞLUM KAYRA-1- yakalamış olduğu güzel formu ve eküri avantajı ile favorim.İRFAN-2-,KRALINADAMI-5-,BEYREK-6- ve SAYGON-4- plase hanesinde ayrımsız blok halinde yazılabilecek isimler.Zaman zaman etkili koşular sergileyen DESTİÇAĞ-7-, YOLAŞAN-9-,FIRATIN ÖFKESİ-10-,OSMAN DEDE-8- ve son ilginç işi ile YARISSA-11- daha sonra.

3.AYAK: Performans olarak birbirine oldukça yakın isimler, riske girme taraftarı değilim.HEPSİ

4.AYAK: Yakalamış olduğu etkili formu, etkili eküri avantajı ve klas jokeyi ile BOMBACAN-1- zorlu program üzerindeki ilk bankom!

5.AYAK:  Bitiriş dereceleri itibari ile grubun en etkili, istikrarlı ve gelişime açık ismi  konumunda değerlendirdiğim DEMİRBAŞ-2-’a güvenme taraftarıyım.Dinçlik ve etkili binici  faktörlerinin de faydasını göreceğini düşündüğüm safkan zorlu program üzerindeki ikinci bankom!Haydi Özcan geçen hafta üzdün bu hafta sevindir, sağlam bin rahat kazan.

6.AYAK: Tek tek basaraktan bade dizerekten son ayağa kadar getirdim bana müsade, at kilonun altında ezildi ne gelir elden dersen anlarız Özcan kardeş yine de ATASOY-1- başta dursun,inatçı yarış karakteri ile EGEBEYİ-5-, gücü nispetinde istikrarlı koşan IŞKINAT-7- ve bu gruba her zaman yetebilecek performansları ile BURAKŞAH-3- - BURUKMERT-4- ikilisi son ayağın diğer şanslıları.

Kupon

1.AYAK: 3-5-2-4//6-7-8-10-1-9

2.AYAK: 1-2-5-6-4//7-9-10-8-11

3.AYAK: 1-3-4//2-5

4.AYAK: 1 BOMBACAN

5.AYAK: 2 DEMİRBAŞ

6.AYAK: 1-5-7-3-4

TUTAR: 18 TL //150 TL

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Firat
Ziyaretçi
Firat

Bolsans

admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şans

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.