5 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: 17 Ocakta ki yarışında Karataş ile piste çıkan safkan startla birlikte yaklaşık 4 boy kadar tereddüt yaşayınca grubun arkasında kaldı. Sonrasında son düzlüğe rahat dönmesine rağmen canı koşmak istemeyince pilotununda üzerine gitmediği safkan o yarışta sıfır çekti. Ancak baba tarafından da MIZZEN OF TURKEY ve IMPULSIVE gibi çok sağlam kardeşleri olan safkan üzerinde beklenti çok fazla. Anne tarafı hakkında bir bilgim olmasada AFTER MARKET gibi yurt dışında birçok yavrusu G1 yarış kazanan bir aygırla eşleştirilmesi ile ortaya bir voltran çakmasının beklendiğini gösteriyor. Geriye birtek pist durumu kalıyor isede bu rakipleri önünde ben riskle başlamak istiyorum. Zaten bu ayakta üç bilemedin dört safkan yazarım gerisi sallamasyon olur. O anlamda da şansımı denemek istiyorum çok risklide olsa (2) numaralı REACH THE TOP BANKOMDUR.

2.ayak: Verdiği yedi aylık aradan sonra üç yarış gören safkan son yarışında son dönemlerin flash iki ismi CELALİYE ve VELİAHT arkası aldığı üçüncülük ile geliyorum sinyalini çaktı. Kalabalık ve karışık görünen yarışta bir başka risk almak isteyen yarış severlere banko olarak tavsiye edebileceğim (2) numaralı İRFAN ilk safkanımdır.

3.ayak: Sürekli olarak geçilecek bir safkan bulan ancak bu yarışta beyaz bayrak – ayna için oldukça uygun bir kilo ve grup bulduğuna inandığım safkanın bunu değerlendirmesi benim için oldukça olağan bir durum. Bugüne kadar hep beklese de bu yarışta piste beyaz bayrak-ayna için mi çıkacak çok merak ediyorum. Böyle bir durumda şansını çok yüksek görüyorum (4) numaralı SÜPER STEEL ilk safkanım.

4.ayak: Son yarışı basit gibi görünüyor olsada safkan bana göre üç ayda üzerine üç kat koydu. (1) numaralı BOMBACAN bende ilk safkan.

5.ayak: Son yarışında kendisinden beklenen performansı ortaya koyamayıp tekrar iki ay kadar geriye alınan safkanın ufak tefek sorunları olduğu kesin. Bunun kesin olduğu kadar Özcan’ın deklare olması ile hazır olduğu da kesin. Derdi tasası birtikten sonra seriye bağlaması muhtemel (2) numaralı DEMİRBAŞ ilk safkanım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihin HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 2 /// 11-1-5-6-9-10-4-7

3.ayak: 4-3-1

4.ayak: 1-2

5.ayak: 2-5-4-1

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

REACH THE TOP’ı seri 1.likler almadan bırakmak yok :) Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar Bombacı. bu arada after market değil de captain rio eşleşmesi daha iyi sonuç verir diye düşünüyorum

Mehmet28
Üye
Mehmet28

pedigri uzmanlığım yok ama kaptandan olan tay orta ve uzun çimde iş görür diye tahmin ediyorum :)

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar bombacı

3.ayak 3 halilşah
5.ayak 3 lion flag
6.ayak 7 ışkınat

Herkese bol şanslar

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 2
2.Ayak : 2,3,6,9,10
3.Ayak : 1,3,4
4.Ayak : 1,2,3
5.Ayak : 2,3
6.Ayak : 1,5,8