adana altili tahminleri bombaci

5 ŞUBAT 2017 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Tekrardan Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bence bu yarışta da biraz geri planda olması dolayısı ile kafalar acaba (6) ASTRONOMİK plase tek olur mu diye karışacaktır. Bu safkanı kötü koşana kadar ilk at olarak takip etmeye devam edecegiz. Rakip gördüğüm isim (2) TANSELİ olup supriz safkanım ise (9) MAJESTIC BİRİDE ve (1) PHUKET tir.

2.AYAK: Burası biraz daha hafif bir grup olsa örneğin  (1) STEP EAGLE ve (2) DASKYLEON olmasa (7) numaralı BINDOKUZYEDİ çok güzel tek olurdu :) Peki diyeceksiniz ki o zaman nerede kalırdı bu işin riski ve güzelliği. Bende aynı fikirdeyim. Vermiş olduğu aradan sonra bir yarış gören safkanın hedef yaptığı bu koşuda photalamasını bekliyorum. Risklide olsa (7) BİNDOKUZYEDİ BANKOMDUR.

3.AYAK: Son yarışlarına istinaden bu grup içinde bu mesafede geçilmesi çok zor görülüyor (1) SCAMP alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isim (6) TRİTON ve (2) ALLA TURCA olup bu yarışla supriz aradığım isim (5) TERRA BAY dır.

4.AYAK: Beni yedi bitirdi hatta diyebilirim ki rezil etti. Hiç böyle beklemezdim koşmuş olduğu bütün koşular vasat ve beklentimin altında ama o inatla ben daha inadım (3) DERHADIR ilk safkanım. Rakip gördüğüm isim (4) DİZDAR BEY ve (1) AŞEMEZ .

5.AYAK: Ben bu yarışta (5) HARPUTHANI ndan etkili bir yarış bekliyorum ilk safkanım. (2) BURUKMERT ve (3) DEMİRCİ EFE rakipleri. (6) POYRAZ ATEŞİ supriz safkanımdır.

6.AYAK: Yine son derece seri isimler bir solukta bitirmeye çalışacak ancak mesafe 2400 olunca biraz işler değişiyor. Benim ilk şans verdiğim isim (6) numaralı FAMİLY JOY olup ilk rakip gördüğüm isim ise (9) GALLOP THE WEST tır. Devamı şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-2-9-1

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 1 /// 6-2-5

4.AYAK: 3-4-1

5.AYAK: 5-2-3-6

6.AYAK: 6-9-3-8-5-7-4-10-13-12

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Ozclk
Ziyaretçi
Ozclk

Tabeladaki Harputhan aradan ve mesafeden etkilenmez mi

turan
Ziyaretçi
turan

Hocam son ayak tabela tahminin vrmi

hedera
Üye
hedera

İnşallah 11 atta yatmayız. (

hedera
Üye
hedera

Buda nacizene 10 misli İzmir altılımdı bombacı