5 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  1 – CEBELTAY sağlam tempo ile yarışı kazanmaya çalışacak fakat 1200m’de arka grup bu sefer çok bırakmayacaktır. Bu durumda özellikle 2 – TEMEL TAŞI’na yarayacak diye düşünüyorum. Bu ikili mutlaka yazılır. 3 –SUPER PIT’te gücü nispetinde koşuyor fakat sprint mesafesini gruptan kopmayıp ayarlayabilirse şansı var. 4 – DERYACAN KIZI bu grubu geçebilecek güçte fakat start sorunu başarısını engelliyor. 5 – DOĞUNUN REİSİ bu mesafede ilk kez koşacak sürpriz arayanlar için ideal. 6 – PAYBACK  ve 7 – SHINY MOON bomba.  Buraya kadar yazan ise kapatsın derim. Kuponumda 1 / 2 olacak.

   

 • 2. AYAK

  Bu koşuda kimi tutsan elinde kalır gibi duruyor. 2-3 aylık ara vermesine rağmen hem derece hem de galop olarak hazır gördüğüm 9 – SASANİBEYİ’ favorim.  Son 2.liği başarılı lan 7 – OĞLUM BERKAY sert rakibidir. 6 – MESUDİYELİ, 3 – DARK TULIP, 2 – ÇİFTÇİ AĞA plaseler.

   

 • 3. AYAK

  Uzun bir süre koşmamasına rağmen 2014 sezonuna iyi bir giriş yapan 2 – ŞAHPAZLI Murat Gündüzeli’nin de tercihi ile bankomdur.

   

 • 4. AYAK

  1 – MY KONOS  favorim. 4 – SIGNORINO’dan sürpriz bekliyorum.

   

 • 5. AYAK

  Bu koşunun içinden çıkamadım. Sıralamam 4 – AZMİCAN, 2 – KORBATUR, 1 – ABJARKAYA, 3 – BAŞOĞUL, 5 – SIRKAYA,7 – İLKAYHAN ve 6 – DELİ RÜZGAR.

   

 • 6. AYAK

  4 – IGLOO favorim. 3 – MELEKOĞLU start sorunu yaşamazsa kazanır. 5 – HATİPOĞLU ve 6 – STAR OF STREET favoriye sert rakipler.  8 – SURREŞ ve 10 – BONKOS plase.

   

GÜNÜN KUPONU
42 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
2
3
6
7
9
2
1
4
H
3
4
5
6
8
10
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.