5 OCAK 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Herbir yarışseverimize bol şanslar. Benim tahminimce öne çıkan isimler ve kuponum aşağıdadır..

BORDEAUX ve NO DRAMA: 2.ayakta koşacak bu iki ismin her türlü kuponda olmasını kesinlikle isterim. Büyük beklentiler olarak Ankara sezonundan beri hazırlanan ve sahaya sürülen Bordeaux isminin ufak tefek sıkıntıları dolayısı ile o günlerde Ankarada koşamamıştı. Sıkıntıları halledildikten sonra bu pistte gördüğü koşu sonrası çok daha iyi duruma gelen 3-BORDEAUX ve benzer sorunları yaşayan ve yine beklentilerin büyük olduğunu bildiğim ara vermiş olmasına rağmen; bugün olmasada mutlaka takip edilecek isimlerden biri olduğu için başlıktada ismini verdiğim 13-NO DRAMA ismininn her kuponda olmasını gerektiğini düşünüyor ve hatta çok risk eden kuponlara iki ismi öneriyorum. Bu iki ismin dışına çıkarsa bence koşunun favorilerinden 1-BELENUS olur.. Bu isimlerin dısına çıkaracak olanlar Hepsi desin geçsin..

DEDE SEYDO: Üst gruplarda yaptığı koşular sonrası bu tür gruplarda kazanması normal sonuç olur. Rakip olabilecek isimler varmı? Elbette herzaman olduğu gibi var. Ancak, uzayan her mesafenin lehine olacağına düşündüğüm ve en ideal binicisinin hata yapmasını beklemediğim için; koşuya son metrelerde ağırlığını koyup kazanmasını bekliyorum. 1. BANKOMDUR..

CUCUPA: Koştuğu ilk yarış sonrası
galoplarında çok iyi görünmemesinin tatlı tutulduğuna yorduğum, usta ellerde titizlikle hazırlandığını bildiğim, hayatının ilk yarışında yaptığı sprinti yapması ve tutturması veya koşuya erken adapte olması durumunda, bu ismin bugünkü rakiplerine geçilmesi benim için sürpriz olur. Benim en net BANKOMDUR..

GÜNCELLEME: Bitcoin ve en güvendiğim bankom Cucupa’nın yarıştan çıkması ile şablon güncellenmiştir. (14.30)

 

ALTILIM

6-7-5-3-1-2-8-4
3-13-1
1-2-3-4-5
2-3-6-7-8
2 DEDE SEYDO
9-6

Kupon Bedeli: 84 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

ercancan

emegine saglık Özgün kendi düsüncem 5 ayak 2 DEDE SEYDO tabıkı adından söz ettırecek koşu sartları pist mesafe 6 UNZEN taraf görünüyor bır aksılık tasamadıgı süre icinde kazzanacagına inanıyorum tum kpsan isimlerin ayaklarıdüz bassın

ercancan

1 ayakta koşacak olan KAMİLEHATUN son iki yarışı kaldı at ıleve etmek isteyenler yazabilir

ercancan

( ADANA )
..
1 Ayak
3.CRACKERBABY 7.JAMALA 5.PERHANE Sürpriz arayanlara 8.KAMİLEHATUN
..
2 Ayak
1.BELENUS 14.QUITO 6.GÜZİDE 10.LOVEFLOWER 13.NODRAMA 3 BORDEAUX
..
3 Ayak 4.HAWKING BankoM
..
4 Ayak
8.KINGSERKAN 2.DOWNTOWN 1.BITCOIN .SUMELHAN

5 Ayak 6.UNZEN BankoM
..
6 Ayak
2.ARBITRATOR 15.PEDRUM 7.CUCUPA 11.KEDİM 14.ORPHANGIRL
..

( Ercan Can ) Herkese Bol Şans Olsun.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x