5 NİSAN ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİ(RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : KG aksesuarı çıkartıldıktan sonra etkili bir üçüncülük elde eden 5.LİDEREFE favorim. Bir süredir takip listemde olan 11.GÜVEN BEY bugün surprize imza atabilir. Kalabalık tuttuğum ayakta şans verdiğim diger isimler şablonumda.

2.AYAK : Bir süredir yarış görmüyor olsada galoplarında hazır görünen 1.MEHMET BERK favorim. Mesafeyi iyi ayarlayıp sonlarda ataklarına geç kalmazsa 8.DESTİÇAĞ fotoda etkili olabilir. Öte yandan başta 9.RESSAM olmak üzere birçok isim eşit şansa sahip. Bu sebeple kalabalık turmakta fayda var.

3.AYAK : Muazzam bir kan hattına sahip olan 5.LADY DERYA katıldığı iki koşunuda kazanarak kalitesini ortaya koşmuştu. Bugun uzun süre yarışmıyor olsa da hazırlıklarındaki iyi görüntüsüyle bu grupla başa çıkabilecek güçte. Aksi bir durum olursa 4.ATMACA KIZ devreye girecek ilk isimdir. 1.NEHİR CAN sürpriz.

4.AYAK : Denk safkanların mücadelesinde 3.CURVE artan formuyla kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK : Bu gruptaki isimlere nazaran daha kuvvetli isimlerin arasındaki koşularını göz önüne alırsak 5.AHMİN buradaki gruptan üstün olduğu aşikar. Mesafeyide hesaba katarsak 5.AHMİN bir kez daha fotoyu önde geçecektir.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde 1.FRATELLI’mi yoksa 3.CLARK KENT’mi derken 2.LEGEND RING sürprizi yapabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : 5.11.1.14.2.9.8.10.7.6.12.3
2.AYAK : 1.8.9.5.6.3.10.7.2
3.AYAK : 5.4.1
4.AYAK : 3
5.AYAK : 5
6.AYAK : 1.3.2

İkinci ayakta çıkan at yerine 2.AĞACEMAL eklenmiştir!

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
Algu06
Ziyaretçi
Algu06

BURSA/13.14.1.2…8.9 / 8..DESTİÇAG UYGUN GURUPTA KAZANIR/ 5.4 / 2.7.5.4…3.1 /7.9.4.3…5.13 / 1 FIRATELLİ ÔNGURUBU YAKIN TAKİP EDİP SON 200 DE CLARKENTİN DIŞINA DOLANIP ONA HAKİM OLUP POTAYADA FARKI AÇARAK KAZANMASINI BEKLİYORUM BANKO.

admin
Yönetici
admin

Yorumlarınızda küçük harf kullanın lütfen. Bol şanslar.

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan.

fbaris34
Ziyaretçi
fbaris34

starttan düzgün çıkarsa liderefenin kazanması gerekir cazip tek olarak değerlendirilebilir.

admin
Yönetici
admin

2.ayakta ekürilerden 5 ALİ RUHİ koşmaz.

Geçemez
Ziyaretçi
Geçemez

Dördüncü ayka..4 bankoo

Ugur
Ziyaretçi
Ugur

İlk ayak 1 numara uzak atar banko

Algu06
Ziyaretçi
Algu06

5.ayak 5 gelsin birdaha altılı oynamam şablonuma bakın yeter

admin
Yönetici
admin

Büyüksün

Algu06
Ziyaretçi
Algu06

Ne yaydımsa owmu paylaştım beni dikkate almayın bana hem sahadan hem natiken bilgi geliyor r.yılmazın 5 gelsin birdaha atltılı oynamam burda paylaşimda bulunmam tavsiyen ekürülehden 9 arkası

admin
Yönetici
admin

At gelir gelmez, mesele üslubun. Burada emek verilip tahmin paylaşılmış.

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Yaktın beni Algu misli misli altılılarım çöp oldu :)