5 Mayıs Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Son günlerde ki aldığım başarısız sonuçlar neticesinde bugün itibari ile yorumlarıma bir süreliğine ara verme kararı aldım.Bu süreç sonunda eğerki Volkan bey yazarlığımıza izin verirse yorumlarıma devam ederbilirim.Şimdiden herkese bol şanslar yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle.

Bursa’da Mustafa ÇİÇEK ile çiçek gibi banko.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda İstanbul sentetik kumda gördüğü yarıştaki tatminkar ikinciliği sonrası pistine geri dönen 11-SABIRLICAN yamak ve aprantilerin arasında jokeylere bile taş çıkartan binicisi M.ÇİÇEK iradesinde kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Dört aylık aranın ardından katıldığı koşudan zaferle ayrılan 10-TOLİKOPA iyi form durumuyla yeniden kazanabilir.Öte yandan son koşusunda aralara sıkışıp istediği yolu bir türlü bulamadığı için ikincilikle ayrılıp bugün için sinyalleri veren 8-SERKAN BEY favoriye ciddi rakip olur.

3.AYAK : Son koşusunu kazandığı binicisiyle 6-KRIJGER gruptaki en şanslı isim.5-TOKOĞLU, 7-DIVINE RACER, 3-GALLOPING WISDAM, 1-PAŞA GÖNLÜM ilk olarak önereileceğim isimlerdir.

4.AYAK : Günün altıncı koşusunda 2-AFFANBEY, 4-İDİL SULTAN ve 3-ELOĞLU üçlüsünden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

5.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunda tabelada yer bulamamış olsada gerek makinadan çıkışı gerekse aksiyonlarını çok beğendiğim 7-LEYDI TARÇIN pedigri olarak daha yatkın olduğu pist ve mesafede ilk olarak şans verdiğim isimdir.8-LOTA gruptaki en sert rakibi.2-BARREN SUMMER sonraki ihtimal.

6.AYAK : Son iki koşusunda da tatminkar görüntü sergileyen 12-WIND OF EMRE etkili binicisiyle favorim.Yarış hayatı riske giren 7-BROWN SPEED tırnağından geleni yapacaktır.13-KUTALP, 10-IMPARABLE ve 6-İSMETİNOĞLU şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 11

2.AYAK : 10 – 8

3.AYAK : 6 – 5 – 7 – 3 – 1 // 2 – 4 – 8 – 9 – 10

4.AYAK : 2 – 4 – 3

5.AYAK : 7 – 8 – 2 // 5 – 12 – 10 – 13

6.AYAK : 12 – 7 – 13 – 10 – 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan Erdoğan

Ramazan Günaydın…cumartesi gununden sonra şimdi girdim siteye yazını yeni gördüm…karar senin ama sureyi uzun tutma sen gayet iyisin olurmu…

admin

İzin ne demek, site senindir :) Dilediğin gün yazabilir dilediğin zaman bırakabilirsin.

Ramazan Yılmaz

Sağol Özcan abi tesekkürler admin :)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x