5 MAYIS 2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

4.KOŞU:  Çimde iki kez kazanıp Orhan Meker’de üçüncülük elde eden 3-ICE BREAKER sonlarda ağırlığını koyup kazanmaya yakın görünüyor.Nispeten uygun sayılabilecek grupta banko tericihim olacak.

5.KOŞU: Günün zor koşularından birisi..Çim pistte bilinen etkili performansı ile 4-ROCKY FORK MNM favorim. Çimde kazanmışlığı bulunmasa da son dönemde çok iyi bir form gösteren özellikle son koşusunda bu grupla alakası olmayan güçlü rakiplerine geçilen 5-KIND OF BLUE sıkı rakip olmasını beklediğim isim.2-ASUDE SULTAN ve 10-SAMOTHRAKI sürpriz yapabilecek isimler.

6.KOŞU: 4-SUMMER BOY , 1-FREE CHILDREN ve 2-AMBARGO öne çıkan safkanlar. 3-ATALAY ve 5-TORİÇEM  bu isimlerin eksik koşması halinde devreye girecek sürpriz isimler.

7.KOŞU: 1-SÜLÜNBİKE pist ayırmadan kazanmaya devam ediyor, bu koşuda da favori olacak ancak sıklet dezavantajı işini biraz daha zorlaştıracak gibi..Adana’da süper dereceyle rahat bir birincilik çıkaran 3-YETİM AHMET bu kez ciddi rakip olacaktır. 7-ARİFÇO sürprize yazılabilecek isim.

8.KOŞU: Kaya familyasının Metallica’yı hatırlatan tayı 2-MASTER OF PUPPETS kazanmaya en yakın isim. Aynı koşudan gelen 3-ATABEYİM performansını bir tık arttırması halinde sürpriz yapabilir.

9.KOŞU: Mesafe tutmaya yatkın yapısı , edindiği tecrübe, göze çarpan koşuları ve ekürisi  ile 4-EL PROFESOR kazanmasını beklediğim isim. 3-EL RANDE , 1-AVIATOR , 5-EMPERADORO ,15-SPRING ATTACK , 12-SAN REMO ve 17-LUCEZIA bu safkanın eksik koşmasını değerlendirmek isteyecek safkanlar.

İSTANBUL 2.ALTILI

1.AYAK: 3

2.AYAK: 4,5,2,10

3.AYAK: 4,1,2,3,5

4.AYAK: 1,3,7

5.AYAK: 2,3

6.AYAK: 4 / 3,1,5,15,12,17

Herkese bol şanslar.

Günün haber / tahmin yazısını 5 MAYIS 2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (RISING) olarak RISING sizlerle paylaştı. 4 Mayıs 2021 tarihinde buradaki Etiketler: , , , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: RISING

Avatar