Ana Sayfa / Tahminler / 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

5 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak:Günün sürprize en müsait ayağı olduğunu düşündüğüm mücadelede riske girme taraftarı değilim.HEPSİ

2.ayak: Kum pistte görmüş olduğu koşuların ardından kondüsyonunu yükselten ve bu kez çimde çok daha etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim WAIT WITH HOPE-10- ve son üçüncülüğünde önemli sinyaller veren GOLDWYN-6- arasındaki mücadelenin koşunun galibini belirlemesini bekliyorum.

3.ayak: Herşeye rağmen, eski gücünden çok uzak olsa da kalite kalitedir diyerek CANKARDEŞLER-4-’e selam çakalım.Sonlarda çok sert gelecek olan BATMANASLANI-3- öncelikli rakibi konumunda.İnatçı yarış karakteri ile veriş olduğu araya rağmen SEMEND-8- ihmale gelmez.4 lülerin flaş ismi YELTAY-14- Selim ile mutlaka kazanırda adını duyuracak, SAADIN GÜCÜ-7- ve DENİZİM-5- grubun diğer klas isimleri.

4.ayak: ANKARALI-2- ve İREMSU-1- etkili pist ve şehir performansları ile grubun bir adım önünde gözükenler.SOCRATES-3- ve kilosuna ve stiline çok uygun binicisi ile MISTER RIGHT-8- buranın sigortaları.

5.ayak: Meşhur hırsız ARSEN LUPEN-3- artık kantarmasını tamamen çözen binicisi ve bu kez tüm koşulların lehine gözüktüğü grupta birinciliği rakiplerinden çalmaya yakındır.

6.ayak: Kum pistteki son üçüncülüğünü beğendğim ve bu kez çimde çok daha etkili koşmasını beklediğim TURBONUN KIZI-12- favorim.UMUT ÇİÇEĞİ-3- bu grupta her zaman iş yapar ihmal edilmesin.Bir süredir koşmamasına karşın yeterli sınıfı ile ALBUNEA-5- ve çimde çok etkili olmasını beklediğim ASİL RÜZGAR-6- kuponlarda mutlaka bulunması gereken diğer safkanlar.

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 10-6

3.AYAK: 4-3-8-14-7-5

4.AYAK: 2-1//3-8

5.AYAK: 3 ARSEN LÜPEN

6.AYAK: 12-3-5-6

TUTAR: 67,2 TL //134,4 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şans binba güzel kurgu olmuş son ayak sıkıntı olmazsa içerde diyebilirim.

yavuzhan41
Üye

Arsen benim kuponda tek son ayak ters düşmüşüz 1,2 geçtim ben nasip içimizden birisi alır inşaallah

yavuzhan41
Üye

İşlerden dolayı epeydir bakamıyordum dün fırsat bulup baktım normalde büyük yapardım o gün ekonomik yapacağım tuttu açıkçası ikramiyeden sonra üzülmedim diyim ellerimizle teslim etmiş olduk teşekkür ederim bugün nasip olurda içimizden biri alır.

yavuzhan41
Üye

çok çekişmeli geçmiş yarış sonradan izledim çok güzelde ikramiye vermiş altılı izmire doğru rotayı çevirdim bakalım Ankara olmadı.

Yazar: binbastar

Avatar