izmir altili tahminleri barisci

5 MAYIS 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bursa, Kocaeli, İstanbul derken şimdi de İzmir’de kazanmaya çalışacak olan ONURLUCAN(7) kazanabileceği grubu buldu bence, alternatif tekim. Rakip arayanlara önereceğim isimler BAŞOĞUL(2), HÜLAGÜHAN(1) ve ANADOLU ASLANI(3).

2.Ayak: Maiden koşuda kazanma zamanı gelen iki tay var. Son yarışlarındaki başarılı ikincilikleriyle TROPICAL STORM(8) ilk şanslı isim. İstanbul’da istikrarlı yarışlarını izlediğimiz RAIL TRAP(7) ilk defa kaba kuma çıkacak ancak Cemcem gibi bir kardeşi var ve yeterli bir referans olur bu yarış için. İki ismi ayırmadan yazıyorum.

3.Ayak: İzmir’de kazanıp İstanbul ve Kocaeli’ye giden ancak beklenen yarışları yapamayan EYVAH UZUN MEHMET(2) tekrar başarılı olduğu piste döndü ve üzerine de uyumlu olduğu Mehmet Kaya’yı almış. Tek dezavantajı rakiplerine göre ağır kilosu. Çok fazla kilodan etkilenmezse kazanacağını düşünüyorum. Yine küçük kuponlar tek olarak değerlendirebilir. Eksik koşması halinde ilk rakibi Bursa’da ki performansını çok beğendiğim EKİNER(1). Bilinen kalitesini son yarışlarına yansıtamayan ERKMEN(7) iyi idman durumuyla ihmale gelmez. Bir alt grupta iyi performans sergileyen KORATEŞ(3) bu rakipler yanında da kendini ispatlamak isteyecektir.

4.Ayak: İki yarışını da çok başarılı bulduğum SAADIN GÜCÜ(2) daha da artan formuyla kazanacaktır. Bankom.

5.Ayak: İzmir’de günün en zor koşuları son iki ayağa denk gelmiş. Üç yaşlı ingilizlerin kısa mesafeli yarışında seri isimler AVOKADO(3) ile RIDE HIGH(2) kafayı almak için mücadele edecekler. Tahminim Ride High kafayı alacak Avokado hemen kuyruğunda onu takip edecektir. Bu iki ismin yarışa vereceği tempo sonucu etkileyecektir. Önde birbirlerini fazla yıpratırlarsa sprinter isimler devreye girer. Son dönemde formunu arttıran BABİ(1), son koşusunda Ride High’ı geçmeyi başaran OLIVE KING(8), son yarışında 4 boy startta kalıp yakın ara üçüncü bitiren YILDIRIM ŞAH(6) ve bir süre ara veren KING YAVUZ(5) etkili olabilecek isimler.

6.Ayak: Geldik bir diğer zor koşuya. İmkanı olanların bu ayağı kapatmalarını tavsiye ediyorum. Benim sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak: 7/2,1,3

2.ayak:8,7

3.ayak:2/1,7,3

4.ayak:2 tek

5.ayak:3,2,1,8,6,5

6.ayak:2,1,7,5,8,4,3,9,6,10

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şanslar barış ankarada 5 ‘de kalarak yandık izmir olsun artık…

ERKAN

Evet yağmur ‘da durdu gerçi program beni hiç sarmadı oyuzden tuhaf riskler alıp supriz bekledim bakalım

Çare

Ikılı yorumu olan varmı?

Ali

Kral bizde takip ediyoruz..

SONER

Tebrikler barışçı umarım son ayak süpriz gelir

Bombaci

Barış altılıyı bulduk parayı bulamadık ya 😂😂😂

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x