izmir altili tahminleri bombaci

5 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar diliyorum. Biraz geç oldu farkındayım ancak saat 13.00 da yarış olduğunu bilmiyordum. Çokta cazip program değil. Sonra ki programlara idman olsun diye birşeyler yapacağım. Ancak hemen belirteyim cazip olmayan programı elimden geldiği kadar zorlaştıracağım. Tevzi miktarının da oldukça düşük çıkacağı programa hani evde pazar kahvaltısında bende dahil olayım diyenlerdenseniz buyrun.

1.AYAK: Eğer 42 günlük bir arası görünmesydi diğerlerinden 1 gömlek üstün olduğunu düşündüğüm (3) BAD GİRL le bu koşuyu riske eder tek atardım. Yinede herşeye rağmen ilk ayağın tek atılamayacağü programda tek yakalayıp bir adım önde avantaj sağlamak isteyenler için tavsiye ederim. Rakip gördüğüm isimlerden ilki ise yine 28 günlük araya rağmen kalite olan ve bir yarış görüp nefes açan (2) THREE FİRE olacak. Son şans vereceğim. İsim ise son iki yarışında da mesafeden etkilendiğini düşündüğüm ancak bu yarışta etkili olacağını düşündüğüm (4) WEST GROVE dur.

2.AYAK: Farklı görünün safkanlar olsa da supriz arayacağım bu yarışta tercihim HEPSİ olacak.

3.AYAK: (3) ERTEMİZ in oldukça farklı durduğu yarışta rakip olarak düşündüğüm iki isim (6) YEŞİL YOL ve suprizde de (1) PULEVNELİ dır.

4.AYAK: (4) SAYGON ve (2) ALPTUĞHAN nin ön planda olduğu yarışta diger iki safkanı da yazıp HEPSİ diyeceğim.

5.AYAK: Çok yoruma gerek olmayan yarışta günün favorisini tek atabilir yada yanına en fazla (4) ŞAHPAZLI yazabilir benim tercihim burada da HEPSİ olacak.

6.AYAK: 26 ocakta koştuğu H16 yarışta FLO JO ve CEREMONY arasına 6 ganyanla girip dikkatimi çeken safkanın mesafeden etkilendiğini düşündüğüm son yarışında da HAMARAT ve ÇİMİNLİ önünde pek varlık gösteremedi. Tekrar 28 gün geriye çekilen ve üzerine de Özcan Yıldırım ın deklare olması ile tek atın diye bas bas bağıran safkanı bugün hiçte mantıklı olmayan bir programda tek denemek istiyorum. Risklide olsa (4) numaralı YEŞİLMİŞİK BANKOM DUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-2-4

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 3-6-1

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 4 TEK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Azra
Ziyaretçi
Azra

Neden kafa 1 flas iş bak boş geçtin bombaci

Hazarim
Üye
Hazarim

1/3/5
2
1/3/6
1/2/3
1/2/4
3
Izmir kuponum umarım faydası olur bu arada şansınız daim olsun Bombacı

inspector34
Üye
inspector34

Bol şanslar bombacı güneşli güzel bir İstanbul cumartesisi umarım şansımız da güzel olur

inspector34
Üye
inspector34

Keşke misli deneseydik

inspector34
Üye
inspector34

Belki son ayak??

inspector34
Üye
inspector34

,,

inspector34
Üye
inspector34

Bol şanslar o arkadaşlara