Ana Sayfa / Tahminler / 5 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

5 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Aprantilere ait olan altılının ilk ayağı çok karışık durmasına rağmen son dönemde yakalamış olduğu etkili formunu devam ettiren ve perşembe günü yaptığı galoplarında guzel dereceler sergileyen son ikinciliği bile gayet başarılı olan (1)PAİX sprintinde geç kalmazsa eğer kazanacaktır BANKOMDUR, tek hakkını başka ayaklarda kullananlar için uzunca ara vermesine rağmen eksiksiz galoplarla boy gösterecek olan (3)BE MY SHADOW ve son güzel yarışı ile (2)ATEN yazılmasını önerebilirim.

2.AYAK : Yüksek tempo ile geçmesini beklediğim bir yarış.sonlarda en kuvvetli sprint atan atlara baktım ama bu yarışta gözüm bir attan başkasını görmüyor oda son günlerdeki mükemmel formu ve uzun sprint atma kabiliyetine güvendiğim (5)FLİGHT ATTENDANT. Bu safkanın düzgün bir sprint ve M.Kaya ekstrasıyla kazanması benimm için en muhtemel neticedir.Alternatif Banko olarak öneriyorum.Rakip yazmak isteyenlere son zamanlardaki formu ve son güzel yarışı ile ozledigi birinciliği kavuşan (8)KATSUYA ve perşembe dereceli sprintinde 600/35 400/23 işiyle (6)MÜRÜVVET olur kanaatindeyim.

3.AYAK : Son yarışlarını pek önemsemediğim Yetenekli safkan ve üzerindeki usta jokey Halis Karataş'ın tercih etmesiyle çalışmalarındaki fit durumu yansıttığı taktirde kazanması en muhtemel safkan (6)MY BİLLİONAİRE açık farkla favorimdir.Alternatif banko olarak degerlendirilebilir.Çalışmalarında ilgi çekici işler yapan ve bu yarışa 3te 2 yapmanın verdiği özgüvenle katılacak olan (1)DİRTY HARRY ve klas safkan  (4)HARPUTLU beraberce değerlendirilmelidir.Bu ayakta bombayı son çalışması iyi olmasada önceki galopları çok iyi olan ve bunu yarışına yansıttığı zaman kazanacak kadar iyi koşmasını beklediğim (3)GHOST WARRİOR yapabilir dikkat..

4.AYAK : Benim için bu ayakta kim.gelirse süpriz olmayacak hazır yerimizde mevcutken ben hepsi yapacağım siralamam şablonda olacak.

5.AYAK : Perşembe günü sabah erkenden çalışmalarını sürdüren ve son sprintinde çok iyi dereceler sergileyen ve son yarışındaki KV6 Yeniköy Koşusunda yakın ara ikinciliğini çok beğendiğim (4)TENERİFE SONG kazanacaktır alternatif bankomdur..Rakip yazmak isteyenlere sırasıyla (10)SİLENT CAT, (3)İPEKKIZ, (2)PENGUEN ve (1)PERHANE öneririm..

6.AYAK : Çok tuttuğum (4)MONTEGO'nun 600/39 işi çok İyi olmasina rağmen vr takip ettiğim (5)GÜÇSALAN iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olmasına rağmen ben bu ayağa kadar yeterince tekle geldiğim için kapatmayi öneriyorum.Az atla geçmek isteyenler için sıralamam şablonda olacaktır.

Altılı Kuponum : 

1 banko

5 banko

6 / 1,4,3

6,2,1,5,3,8,9,10,4,7

4 banko

4,5 / HEPSİ

NORMAL ŞABLON 1.20 TL TAMAM'I 40.80TL yapıyor.Bütçeler ölçüsünde takdirinize bırakıyorum Herkese Bol bol şanslar diliyorum.iyi hafta sonları olsun 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

40
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
crone
Ziyaretçi
crone

bol şanslar ERTANBEY

6.HİS.
Ziyaretçi
6.HİS.

İSTANBUL BEŞLİ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 3.10.8.14.11.5.2./

2. AYAK. 1. 4.6.3.7./

3. AYAK. 5. BANKO TEK.

4. AYAK. 4.10.8.12.1.9./

5. AYAK. 3.1.15.8.6./

ERKAN
Ziyaretçi
Ed

Çok geç oldu yayın ve biz battık gene..

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Çok fenasın Ertan çoook :) devamı gelsin diyelim bol şans.

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Abi 5 ayak plase ıklı oynayacam hangi atları yazayım :))). 20mıslı basacam

ERKAN
Ziyaretçi
Ed

Umarım devam eder ama 5 ayak sürprizlere gebe ertanbey..burda yatsa bile senin kupon çok çok başarılı..şimdiden tebrikler..

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Abi ben cok kötü battım :(((40 tl gitti. Bu Nasıl 4 .

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Ertan sayende buldum teşekkür ederim. 3. Ayak 1 tek düşünüyordum. Aklımı çeldin 1-6 geçtim. 2. Ayak 5-6 yapmıştım 5 i tek girdim. Sağol dostum. Başarılı tahminlerinin devamını dilerim.

emre eskice
Ziyaretçi
emre eskice

slm erdan abim yarin adana izmir altilisin varmi

burak
Ziyaretçi
burak

7 li plase oynadım 1 tl lik bugün tuttu vere vere 8 tl ver di makinaya oynatmıştım, aynısı 7 li ganyan oynasaydım 7 milyar cepteydi at bu nerden bilecen işte 1 tl lik 7 li ganyan oynamadım manyak gibi…..Ama bi gün sağlam yakalayacam buraya yazıyorum …..

burak
Ziyaretçi
burak

yarın ki adana ya sağlam çalışıyorum ömer kayayı eksik etmeyin derim kuponlarınız da yarın….

burak
Ziyaretçi
burak

teşekkür ederim ertan bey hep kıyıdan köşeden kaçı yo bakalım nereye kadar kaçacak bu şans ama az kaldı sağlam yakalayacam yakında…..

burak
Ziyaretçi
burak

param olduğu sürece boşken at yarışı oynamadan duramıyorum bağımlı oldum sanırım….

admin
Yönetici

Dilerseniz sizin yorumları bundan sonra onaylamayız. Ayrıca size okumanız için hayat hikayesi olarak http://www.kumarbagimlisi.com/ adlı siteyi ve google da “adsız kumarbazlar” arama sonuçlarını kullanmanızı tavsiye ederim.

burak
Ziyaretçi
burak

izmir de demirdöven gündüzeli ile tek olur mu ?

burak
Ziyaretçi
burak

onayla admin olurmu öyle şey aşırıya kaçmadan oynuyom ben ama hastasıyız napalım…………

admin
Yönetici

Tabi burada yazamamanız oynamanıza engel olamaz ama ara vermek isterseniz belki diye yazdım. Şansınız bol olsun.

burak
Ziyaretçi
burak

doğru diyorsunuz ertan bey şuan işsizim o yüzden belki de devam lı oynuyom , işe gircem yakında ozaman hafta da bi oynuyom zaten pazar sadece…:-)

burak
Ziyaretçi
burak

engellemeyeceksiniz değilmi beniii darılırım valla

admin
Yönetici

Siz istemedikçe yapacak bir şey yok :)

burak
Ziyaretçi
burak

adan ya tahmin yapıyomusun ertan abi izmir den vazgeçtim adanaya odaklancam ben ……..

Murat
Ziyaretçi
Murat

Tebrikler

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.