5 MART 2015 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Uzun zamandır görmediğimiz iştahlandıracak bir program var İzmir’de. Bankoları ve sürprizleri bol bir gün bizi bekliyor olabilir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… sloganım eşliğinde tahminlerimi aşağıdaki gibi paylaşıyorum.

1.AYAK: Sürpriz yaşanması muhtemel ilk ayakta daha kalite safkanları geride bırakan 1 (EXECUTIVE), binicisiyle bir araya geldiğinde daha iyi dereceler yapan 6 (FESTINA LENTE), son zamanlarda tabela müdavimi ve yarışta kilo avantajı olan 9 (RUH ADAM), binicisi ile uyumlu olan 3 (SKYLANDER), idman performansı ile 2 (RED EYE), daha uygun gruplarda olmasına rağmen son zamanlardaki 1.likleri ile 7 (RAPİDİSİMU) ve sürprizde 5 (LİDERTINAZ)

2.AYAK: Yine sürpriz olacağını düşündüğüm ayakta sırasıyla binicisiyle daha uyumlu 1 (ANAVARZA), yarış tecrübesi ve düzenli idmanlarıyla 6 (LASKİ), Dil bağı takılarak bomba beklediğim 2 (APOLLO GIRL), çim derecelerini kumda da sergilerse 3 (ARNAVUT GÜZELİ), mükemmel pedigrisiyle anneden kardeşleri Kasabalı Temel,Catrex – Babadan kardeşleri 1.ayakta koşacak Executive,Rampoldi,Delatierra ile 9 (RAINSTORM), M.Kaya idaresinde ilk yarışında iyi bir derece yapan 4 (CORTELYON CAT) ve Gelgin ekürisine ait 5 (GRAND SPRING) diğer ihtimellerimdir.

3.AYAK: Sonlardaki inatçı yapısı ve sprintini Karataş idaresinde daha da ortaya çıkartarak 1 (KEYFE DEĞER) ilk banko tercihimdir.

4.AYAK: Açık grup mücadelelerde üst sınıf atlara kafa tutan ve dişine göre uygun bir grup yakalayan 7 (KIŞLALI) alternatif tek adayımdır. İstikrarlı tabelaları ve binicisi Ö.Yıldırım ‘la kazanan eküri destekli 5 (GARANTİ), Bu mesafede daha başarılı ve sık tabela yapabilen 3 (BÜREBEY) benim kuponumda yer alacaktır.

5.AYAK: Bu ayakta da sürpriz yaşanmasını muhtemel görüyor ve kalabalık tutuyorum. sıralamam 11 (YELENA), 1 (AMBERİM), 3 (DEBRE) ve 7 (İNCİR ÇEKİRDEĞİM) olarak benim için yeterli olacaktır. Yarışacak hiç koşmamış atlar kapalı kutu olması icabı artık benim sloganıma sığınarak es geçiyorum.

6.AYAK: Yaptığım incelemelerde çoğu dergi ve bültenler adını bile anmamış, çok tuhafıma gitti. Yarıştığı toplam 4 yarışın 3’ünde aynı jokeyle yarışıp ikisinde kazanan, çalışmalarını istikrarlı bir şekilde de sürdüren 3 (GÜMÜŞHAN) benim için günün ikinci banko tercihi olacaktır.
Sadece diğer bir şablon kurgusuyla alternatif banko önerdiğim 4.ayakta Kışlalı ‘nın tek atılması durumunda burayı çoğaltmak isteyeceklere önerilerim sırasıyla 5 (KEREMEFE), 1 (PEHLİVANTAY), 10 (ÇOLBİR), 9 (İNCESUBEY), 11 (GÖLYAKA) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 1-6-9-2-3-5-7
2.Ayak: 1-6-2-3-9 /// 4-5
3.Ayak: 1
4.Ayak: 7-5-3
5.Ayak: 11-1-3-7
6.Ayak: 3 //// 5-1-10-9-11

Kupon Tutarı: 25,20 TL (/// sonrası 2.Ayakta 4-5 ilavesiyle orta kupon 35,28 TL veya 4.- 6. ayak şablon kurgu değişikliğini takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gokhan

Tes guZel tahmn

Emrah

Sayende yine yakaladık Abi’m çok sağol seni herkese tavsiye edeceğim

admin

Tebrikler

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x