Ana Sayfa / Tahminler / 5 KASIM 2019 SALI DİYARBAKIR ALTILI PAYLAŞIMLARI

5 KASIM 2019 SALI DİYARBAKIR ALTILI PAYLAŞIMLARI

5 Kasım 2019 Salı Diyarbakır at yarışları için paylaşım sayfası.

Diyarbakır altılı ganyan için yorum, kupon ve tahminlerinizi bekliyoruz.

Herkese bol şanslar.

Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nda son sözü LONG RUNNER söyledi

2019 yılı Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nda galibiyete, 2.29.42'lik derecesiyle, Nimet Arif Kurtel'in sahibi olduğu LONG RUNNER (Gio Ponti - Borrowing Base / Personal Flag), jokeyi Gökhan Kocakaya ile uzandı. Koşudaki 3 yaşlı 5 taydan biri olan Moz.Org.San.Tic.A.Ş. yetiştirmesi safkanın kariyerinde G1 Ankara ve Çaldıran, G2 T.Y.A.Y. VE SAH.DER. ile A3 Kültür ve Turizm Bakanlığı Koşuları zaferleri de bulunuyor. Hakan Yüzbaşı antrenesindeki doru erkek tay, üst üste ikinci G1 koşu zaferini elde ederken, bugüne kadar Ankara’da katıldığı tüm koşulardan birincilikle ayrılmış oldu.

Cumhuriyet Koşusu'nda zaferin adı SÜRGÜNTAY oldu

29 Ekim 1923'te kurulan Cumhuriyetimizin kuruluşu anısına 1981 yılında ilk kez düzenlenen Cumhuriyet Koşusu (AÇIK-G1/DHT/TR/26), harika bir yarışçılık gününe sahne olan 2 Kasım Cumartesi günü saat 16.30'da gerçekleşti.

Cumhuriyet Koşusu'nda, Lale Melek Atman'ın sahibesi olduğu SÜRGÜNTAY (Sonalp - Benil / Ağa Karaca), jokeyi Halis Karataş idaresinde zafere uzandı. 3 yaşındaki Karacabey Tarım İşletmeleri yetiştirmesi kır erkek tay, G1 Çanakkale Zaferi ve G2 Aziziye Koşularından da yine jokeyi Halis Karataş ile zaferle ayrılmıştı. Emrah Karaköleoğlu'nun antrene ettiği safkan, bugünkü performansıyla hanesine bir Grup koşu zaferi daha eklerken, 8 koşuluk kariyerindeki toplam birincilik sayısını da 5'e çıkarmış oldu.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
VELOCIVENOM
Üye

İyi akşamlar

Öncelikle yaptığımız çalışmaları paylaşarak, burada bir değer kazanmasını sağlayan bu güzel sitenin kurucusu sayın admin beye bize burada bu fırsatı verdiği için birkez daha teşekkür etmek istiyorum.Bir diğer teşekkür de, seviyeli yorumlarıyla RISING,LEGRUNT ve BAKIRKÖYLÜ68 arkadaşlar başta olmak üzere, tüm site yorumcuları ve diğer arkadaşlara.Tebrik mesajlarını gördüm çok teşekkürler!

Bugün Sayın ismini bilmediğim :) Admin Bey’in, bizlerin taleplerine kulak vererek yaptığı bir uygulama vardı.İlginçdir ki; aynı gün bu ender olayın yaşanması. :)) Sanıyorum sitedeki kötü şans defedildi. :)Bizler bu kadar emek verip, yorum ve tahminde bulunurken, birilerinin durmadan size eksi vermesi gerçekten sinir bozucu bir durumdu.Eksi veren arkadaşın bu siteye zarar verdiği apaçık ortadaydı.Neden böyle birşey yaptığını anlayamıyorum.Artık kendine yeni bir macera bulsa iyi olur.

Arkadaşlar bugün sitemizde bana göre ender görünen bir olay yaşandı.Bursa altılı ganyan ilk ayakta 6 No PALERMO 11.90 ganyanla kazanırken, yorumcu arkadaşımız RISING kuponunda tek olarak öneriyordu.Minimalkurgular adlı arkadaş 5’te kaldı.Aynı şekilde ben de sizlere 5.ayakta 4 No CİĞERPARE isimli safkanı 14.55 ganyanla tek vererek tahmini zor bir başarıya imza atmış olduk.Bugün tahminlerimizde başarılıydık evet; lakin ikisi de kazanamayabilirdi de.Ama sanırım şunu herkes görmüştür; burada yaptığımız tahminlerin hepsi emek verlimiş bir çalışmanın ürünüdür.Kimse boş beleş tahminde bulunmuyor.Tercih ettiğim banko bugün burun farkıyla ikinci de olabilirdi.Böyle olsaydı evet üzücü olacaktı; ama yine de başarısız sayılmazdık.İşte arkadaşlar atyarışında yaptığınız tüm çalışma ve emek, bazen bir atın burun ucunda bitiveriyor.Sanırım beni de bu oyunu oynamaya cezbeden şey de bu bilinmesi güç yapısı olsa gerek.İçinde barındırdığı birçok bilinmezlikle,yarışlardaki heyecanıyla,atların dört nala koşmasını izlemenin verdiği keyifle atyarışını seviyorum.Bugün bu sevdiğim ortamda bulunmaktan dolayı mutluyum.Eğer birazcık olsa da fayda verebiliyorsam ne mutlu bana.

Size küçük bir anımı anlatmak istiyorum.23 MAYIS 2004 yılında, o zamanlar çok sevdiğim İngiliz atı HÜCUM’un koştuğu bir günde, ilk altılımı bulmuştum.Daha evdeyken programa baktığımda hiç düşünmeden “Hücum bu koşuyu kazanır” demiştim kendi kendime.Yine de bana başka tekler de lazımdı.Programa biraz daha göz attığımda, ilk ayak KILIÇBAYLIM’ın son yarışını kazandığını, bugün de aynısını yapacağını düşünerek 2. banko olarak seçmiştim.Buna rağmen o zamanlar sınırlı bütçeyle oyun oynuyordum ve bana bir tek daha lazımdı.Dönemin iyi yorumcularından Ercan Fırtına’nın yorumlarına göz attım.Programda ÇEKİCE’yi tek öneriyordu.Hiç düşünmeden 3. tekimi de yazmaya karar verdim.O gün 4.80 tl’lik bir kupon yapmıştım.Benim altılım 5’te 5 gidiyordu, babam ve arkadaşlarının hepsi yatmışlardı :).Ben de son ayağa gelirken kuponumda 6 adet at olmasına rağmen,tutturacağıma hiç inanmıyordum.Fakat benim o gün şansımın yanımda olduğu, ÇEKİCE ve HÜCUM’un yarışlarını burun farkıyla kazanırken belliydi.Yaklaşık 700 tl den fazla bir ikramiye almıştım.Biliyorum birçoğunuz belki bize ne diyecek.Ben sadece içimden geldiği için yazmak istedim.Şans o gün benim yanımdaydı.Kuponlarınızı yazarken şans her daim sizinle olsun…

legrunt
Üye
legrunt

Yorumlarınla sitemize renk katıyor ve her birimizi onöre ediyorsun. Sevgili kardeşim gönlünün güzelliği eminim ki hayatının her anlamına sirayet etmiştir. Başarı, huzur ve sağlıklı bir hayat diliyorum sana. Şimdi bu altılı anıları, tıplı Askerlik anıları gibi hiç bitmez. Keza dinamiği de budur hayatın :)) bir anı da benden gelsin. İlk bulduğum büyül altılı dönemin iyi parası olan 12 milyonluk kupon ve aynı zaman da bir de yarım altılı var dı. Arkadaşa para vermemiştim. 288 tl lik hepsi tek diye hatırlıyorum. Altılı 104 milyon vermişti. Benim kazancım 156 milyon du:))

1. Ayak Alişanağa
2. Ayak KATLAV
3. Ayak MANDRAKE
4. Ayak ŞAKİREFENDİ
5 Ayak İBOCAN
6 Ayak KARAMBOL
9 KASIM 1996 Kaptanın seyir defterinden
:)

İbocan 22 atın koştuğu yerde Pınarcan gibi Türkiyenin tekini yıkıp tek yazdım ve geldi. Tabii bu tüyo Yurdabakların sahibinden gelmişti.:)) güzel günlerdi. Herşey gönlünüzce olsun. İyi akşamlar dilerim.

VELOCIVENOM
Üye

Güzel dileklerin için teşekkürler!😊 Sen benden daha tecrübelisin o halde.Ben 1993’e kadar hatırlıyorum.THE BEST gazi’yi kazanmıştı.Büyük yarışlarda giderdim o zamanlar sadece.Kimbilir sende ne anılar vardır daha.😉Bende de var da hepsini anlatmak olmaz.O zaman için harikulade bir kuponmuş.

legrunt
Üye
legrunt

92,93 Sarıkamış Askerlik . O zaman değil at insan bile göremiyorduk. Yani uzak kaldığım zamanlardı :)

Topuz
Üye
Topuz

Mandrake nin ayagi kirdi.uzulmustum. ma baker…

RISING
Üye
RISING

Selamlar gönlü güzel kardeşim…Fazla detaya girmeden umut tacirliği yapıp yalan yanlış şeyler söyleyerek işi yerlerde süründüren insanlarla her gün altılı bulacağıma gönlü güzel insanlarla her gün kaybetmeyi tercih ederim.Bazı insanlar hala anlamamakta ısrar etse de hayat at yarışından ibaret değil, at yarışı hayatı her alanda yaşayan insanlar için değişik renklerden biridir.
Madem söz anılardan açılmış ben de yüzlerce anımdan bana ilginç gelen birini paylaşayım. 2005 yılı idi, izmir programı vardı..O zamanlar altılı ganyan birim fiyatlarına zam yapılmış ve insanlar aynı paraya daha az at yazabildiğinden ikramiyeler de artmıştı. Özbelge ekürisinin Attacante, sonradan pedigrisi iptal edilen Çetin isimli arap(!) tayı daha yeniydi. Kitapçı ekürisinin Wolfs Son isimli şampiyon safkanı her yerde günün bankosuydu.Normal bir altılı oynayacaktım ama güvendiğim bir yerden Çetin isimli safkanın geçilmesi yılın sürprizi olur denildi. Ben de misli yapmaya karar verdim:) Bir arkadaşım vardı elinde bir iki tane bültenle gelmiş “arkadaş bütün yorumcular bütün herkes Wolfs Son tek veriyor.Bu atın ayağı filan kırılır tek yazma” dedi.Ben ilk ayak üç at, Kuyumcuyan’ların İmpala tek, Wolfs Son tek, Selim Kaya’lı Arinna tek, beşinci ayak Çetin tek, son ayak Attacante tek misli kupon yaptım..Ve ne oldu? Wolfs Son gibi şampiyonun gerçekten de ayağı kırıldı..O gün sırf o söylediği için olmuş gibi o arkadaşıma çok ama çok kızmıştım.misli altılımın beşte kalmasına ayrı Wolfs Son a ayrı üzülmüştüm..Bazı insanların nazarı değebiliyor demek ki..
Negatiflikten uzak huzurlu ve şanslı günler diliyorum..

VELOCIVENOM
Üye

Selamlar RISING:) Ne güzel anlatmışsın.İlgiyle okudum yazını.Senin gibi bir insanla burayı paylaşmaktan gurur duyuyorum.Anlattığın hikaye gerçekten oldukça enteresan.Atyarışında en üzüldüğüm şeylerden birisi, bir atın ayağının kırılmasıdır.Veliefendi piknik alanından bir yarış izliyordum ailemle birlikte.Son düzlükte bir at yarışı tamamlyamamıştı.Sanıyorum orada uyutuldu.Hepimiz ağlamıştık.😭Varsın kuponum tutmasın da, o güzael hayvanlara ve jokeylerimize birşey olmasın.Hepsi can taşıyor sonuçta.

Justlee
Üye
Justlee

1
11.3.9.5.6.1
1
2.7.10
14.1.3.7
12//9.8. Diyar 1 bol sanslar

legrunt
Üye
legrunt

Yarın ki Adana yarışlarında 5. Ayak Ekürilerden 6 numaralı Zavallı Çocuk ben de banko olacak. Berksoy temsilcisi bu tayımız baba kan hattından dolayı kum, çim ayırmaz. Keza çim’i daha iyi koşar.

Topuz
Üye
Topuz

Izmir sirinyer 1.ayak eleni ganyan 83 lira.2.ayak safak.ridvan dilmenin ati 3.ayak champs.4.ayak magrip.5.ayak mukremin abi. Son ayak akınsız oyun akilsız oyun 1 numarali albeyinoglu. 153 milyon.

BigHappy
Üye
BigHappy

Diyarbakır tutturmak için gerçekten şanslı olmak lazım o yüzden herkese bol şans diliyorum.
Diyarbakır 1. Altılı
2
12
2-3-6
6-7-9-10-11-12
1-3-4-6-7-8-10-11-12-13-14-15
1-3-4-6-11

veysel
Üye
veysel

Diyarbakır doğaçlama kuponum :)
1. Altılı :
1.Ayak : 6 Altınkafes tek
2.Ayak : 3 Tekkralı tek
3.Ayak : 1,2 ve 6
4.Ayak : 3,4, ve 10
5.Ayak : 3,4,8 ve 11
6.Ayak : 11 Tasarımcı tek
Çatı bu akşam Adanayı oynayacağım için buna bu kadar yeter :))

veysel
Üye
veysel

2 Tl nin altında olmuş. Tabelaya ilk kez koiacak olan 6 rutgay eklendi

RISING
Üye
RISING

:)) ..

baranovici
Üye
baranovici

Hatıralar, hatıralar.. Bugün de herkes bi anısını paylaşssın istermisiniz:) Hey gidi siyah beyaz günler ne Krallar ne Kraliçeler gördü bu gözler. GRAND EKİNOKS, YAVUZHAN, TRAPPER, KAVRANHAN, JOHN GUİTAR, VELECİLAPTÖR, ISLAMBOL, BOZDAG, FAİRSON, MİRHAT, RİBELLA, CARİCE, MURATCAN.. Diye akar gidet bu güzelim liste. Hayat 80’lerde 90’larda kaldı malesef..
En güzel müziklerin ve filmlerin yapıldıgı, en güzel yarış atlarının oldugu, trafiğin yogun olmadıgı,insanların birbirlerine saygılarının henüz bitmediği kısacası en güzel yıllardı.. O yılların anısına, ofisin önünde bi sigara yakıp çayımla birlikte Adana güneşinin tadını çıkarırken bu ortamı bize saglayan sevgili admine ve tüm site halkına bol şanslar ve selamlar diliyorum.

RISING
Üye
RISING

Selamlar baranovici..bol şanslar..

Buca06
Üye
Buca06

Benzer ortak hatıraların yer aldığı geçmişi öyle güzel canlandırdınızki gözümde, duygulanmamak elde değil, Herbirinize teşekkür ediyor, sağlık ve İyilikler diliyorum yüreği güzel insanlar, sağolun varolun.

RISING
Üye
RISING

DİYARBAKIR:

1-) 1,2,3,4,6,7,10
2-) 3,1
3-) 8
4-) 13,5
5-) 1,8
6-) 3

2,80 TL

Kavas
Üye
Kavas

Diyarbakır
3-10-12
8-7
4-8-6
16-8-5-7-11
1-3-10-7
2 – YALAZBEYİ

Buca06
Üye
Buca06

~ DİYARBAKIR İKİNCİ ALTILISI ~

1. AYAK: 1 <<< BLACKS WINNER

2. AYAK: 10-1-7-11-8-1-3-4

3. AYAK: 8-11-6

4. AYAK: 8-10-16-15-7

5. AYAK: 1 <<< ERAY BABA

6. AYAK: 14-10-13

BOL ŞANSLAR…

legrunt
Üye
legrunt

Diyarbakır 2. Altılı

Tutar 21.60 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
3 – SIMENTAL
10 – ÜNLÜ BABA
12 – ARAPAHO
2.Ayak
3 – CANFERHAT
7 – ŞERSOYLU
3.Ayak
4 – TİLKİ
8 – CANGOBAK
4.Ayak
4 – GENÇNURAYINKIZI
8 – ÜNLÜ KARTAL
9 – CHARMER HEMP
14 – CHEERFUL CHILD
5.Ayak
1 – ERAY BABA
6.Ayak
3 – OĞLUM SEYMEN
4 – SİPAN
6 – SONSEVİNCEK
10 – KAFKASTUNCU
11 – ÖVÜNÇCAN
13 – SULTANDAN
14 – CONİLEŞ
15 – KAÇ ŞERİF
16 – ÇIKMAZOĞLU

adanaliyarissever
Üye
adanaliyarissever

1.Ayak
2 – HOY HOOY
10 – ÜNLÜ BABA
12 – ARAPAHO
2.Ayak
11 – HAKİME
14 – MİR MELİSİM
3.Ayak
3 – FIRTINA İBO
4.Ayak
8 – ÜNLÜ KARTAL
5.Ayak
1 – ERAY BABA
2 – FERHAT BABA
4 – HAYAT OĞLU
6 – TEKDAĞBEY
7 – UÇAN TOŞUR
8 – YILDIZYELİ
10 – DENİZLİ
14 – ROJA
15 – SUNNY LEONE
6.Ayak
6 – SONSEVİNCEK
14 – CONİLEŞ

5,40 tl diyarbakır 2.ci

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.