Ana Sayfa / Tahminler / 5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İstanbul at yarışları 1. altılı ganyan tahminleri. İlk koşu 13:30'da başlar.

1 - KOŞU: İlk defa start alacak taylar arasında, işlerine göre 1 - BLUE VICTORY, 3 - FOCUS ON GLORY, 5 - MAKAMBO ve 7 - PIRATE KING sıralamamdır.

2 - KOŞU: 2 - GINA MONTANA'nın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

3 - KOŞU: 1 - GÜZELKAYA güzel formuyla favorim. Sırsıyla 2 - NİLDA, 3 - FAUSTİNO ve 4 - KISRAKBAŞI rakipleridir.

4 - KOŞU: İlk defa koşacak taylardan işlerine göre, 2 - COAST GUARD, 3 - DON PABLO, 5 - KAYNARCA, 6 - NEW EPOCH, 10 - GECE MAVİSİ ve 12 - LADY AFTER kuponumda olacak isimlerdir.

5 - KOŞU: 2. ayda bu pist ve mesafede kazandığı yarış sonrası yeni toparlanan 2 - ASLANPARÇASI ağır kilosuna rağmen banko tercihim.

6 - KOŞU: 6 - VALENCIA dereceleri ile favori fakat formda iki rakibi var. 1 - HAS ve 2 - PENDRAGON.

Kupon

1-3-5-7
2
1-2-3-4
2-3-5-6-10-12
2
6-1-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
kadir
Ziyaretçi
kadir

Bol şanslar erkencisiniz

Umut
Üye
Umut

Slm admin neden sadece 1.altılı eskiden daha detaylı yorum yazardın sende de bu ara form düşüklügü var iyi günler diyorum ve daha detaylı yorumlarınızla bize Yardımcı olmaya devam edin lütfen

ETC
Üye

Dostlarım, sitede yorumlarımızı ve tahminlerimizi muhakkak yorum altında paylaşalım, manevi anlamda katkıda bulunursak bu sitede gerek ekibimizin gerekse okuyucularımızın takdirine erişmiş olur, siteyi diri-güncel tutarız. Ben mümkün mertebe kendi bilgisayarımda özellikle evde vakit geçirdiğim zamanlarda, word sayfası üzerinden, TJK sitesinden ve burada ekibimizin yol gösterici tahminlerinden yorumlarından yararlanarak, kendi meşrebimce birşeyler çıkarmaya çalışıyorum. Bunu v herkesten rica ediyorum. Hiçbiriniz sitemizde tahminlerinizi eksik etmeyin. Yorum ve görüşlerinizi belirtin ve bir anlamda değil her anlamda bu sitenin güzelliğine, özüne birlikte sahip çıkanlardan olalım.

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim ara yeterli geldi bugün kazançlı ve bir o kadar da üzücü kapanış oldu adana da benim için 🙂

yavuzhan41
Üye

altılıyı kaçırdım saat yetişmedi tabela ayağı ve son ayak çiftesi geldi 2/ 6 birde malasef üzücü olan son ayak 6 / 1,5 sıralı ikili protesto sonucu gitti ama ara yaradı yarına bakmaya başladım hazırlık aşamasındayım 🙂

yavuzhan41
Üye

Teşekkürler protesto sonucu daha fazla ateşlendim 🙂 yarın acısını alıcam tjk dan

ETC
Üye

Yorum ve tahminlerinizi bekliyoruz yavuzhan dost.. Muhakkak bu güzel ortamda paylaş bizimle..

ETC
Üye

Öncelikle Admin dostuma, diğer tahminci dostlarıma ve yorumları okuyup fikir edinen, umarım ki yol göstericisi olduğumuz tüm dostlara selam ediyor, İstanbul’un zor maratonunda herkese bol şans diliyorum.

1.KOŞU: İlk defa start alacak olan safkanlardan galoplarını oldukça beğendiğim BLUE VICTORY ve PROXY bu koşuda üzerine oynayacağım isimlerdir. Dikkat edelim derim.

2.KOŞU: 11 Ekim tarihli 2400 ÇİM koşusunda epey kalite rakiplerin önünde liderliğe uzanmasını bilen STALLION FALCON, Özellikle mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son 6 uzun mesafe ÇİM PİST sınavının hepsini tabelada tamamlayan (1 birincilik, 4 ikincilik, 1 dördüncülük) ve İstanbulda katıldığı 20 Eylül tarihli 1900 ÇİM sınavında KHAN OF GHOST’un gerisinde ikincilik elde eden GRIFFON, 29 Ekim tarihli 2100 ÇİM koşusunda grubunun favori atı GOLDEN PUNCH’ın gerisinde Hışman ÇİZİK idaresinde 2.lik elde eden İSMİHAN sırasıyla tercihlenmesi gereken isimlerdir.

3.KOŞU: 4 Ekim tarihli 1400 ÇİM sınavında Mehmet KAYA idaresindeki ŞAHİN TEPESİ’nin baş farkıyla gerisinde 2.lik elde eden, tabi bu esnada tabelanın 3.sırasında yer bulan THOR’a uzak ara fark atan GÜZELKAYA koşunun en belirgin atıdır. Bankomdur

4.KOŞU: Yine ilk defa start alacak olan atlardan en dış kulvardan start alacak olma avantajı bir kenarda dursun, Özellikle Atmanların atı olduğuna dikkat çekmek istediğim KAYNARCA’yı KARATAŞ idaresinde öneriyorum. Onun haricinde NEW EPOCH ve SUFİHAN ‘ın da dış kulvar ve tecrübeli binicileri idaresinde olduğu gerçeği de ayrıca gözardı edilmemelidir.

5.KOŞU: 27 Ekim tarihli Son 1400 KUM sınavında 3.lük elde eden ANILBEY bu mesafede gösterdiği performans nezdinde ilk tercihim olup, son koşusunda uzun mesafede Mazlum Pir DEMİR ile toparlandığını gösteren ASLAN PARÇASI, son koşusunda gösterdiği performansı bu koşuya da Akın SÖZEN idaresinde yansıtırsa kazanmaması için sebep kalmayacaktır. Bursadan moralli gelen URLA DESTANI da Furkan KARAKURT ile zirveyi sallayabilir.

6.KOŞU: 25 Ağustos tarihli koşusunda uzak ara farkla liderlik elde eden ve grubunun en iyi 2. bitiriş süresini elinde bulunduran VALENCIA Ahmet ÇELİK idaresinde bankomdur.

7.KOŞU: Eküri avantajı bulunan ULUKIZ’ın yakın zamanda (25 Ağustos tarihli koşusu) 1400 ÇİM pistte elde ettiği 1.31.96 lık bitiriş süresi ile elde ettiği 3.lük ve bu 3.lükte rekabet içinde olduğu atların birinin GÜLE GÜLE diğerinin de DÜŞLEM olması elbette tercihleri bu at üzerinde de yoğunlaştıracaktır fakat Uğur POLAT idaresinde ALİŞİR’in 8 Eylülden bu yana başarılı ÇİM pist yarışları bulunduğundan ihmal edilmemelidir.

8.KOŞU: 1200 ve 1600 ÇİM pistteki bitiriş dereceleri CHERI CHERI LADY’e oranla daha iyi durumda olan ve bu defa KARATAŞ idaresinde izleyeceğimiz DAYIM BENİM tek başına koşunun sigortasıdır.

9.KOŞU: Yakın zamanda 1900 ÇİM pistteki bitiriş süreleri grubunun en iyisi olan ve Uğur POLAT ile KOCAKAYA idaresinde izleyeceğimiz PETIT KURT ve KEPEZ STORM başta olmak üzere, Metin HAMEDİ ile 6 Ekim ve 20 Ekim tarihli sınavlarında benzer bitiriş süreleri ile 1.lik ve 3.lük elde eden WEST LIFE birlikte tercihlenmelidir.

1. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 8
2.AYAK: 1 – 6 – 8
3.AYAK: 1
4.AYAK: 5 – 6 – 8
5.AYAK: 2 – 4 – 6
6.AYAK: 6

TUTAR: 3.24 TL

2. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 – 6 – 8
2.AYAK: 2 – 4 – 6
3.AYAK: 6
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 1
6.AYAK: 5 – 6 – 7

2 MİSLİ: 3.24 TL

Şans sizinle olsun dostlarım.

ETC
Üye

Teşekkür ederim Admin dostum. Bu şans hepimizin, bilmukabil..

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar adminim

Bombaci
Üye

Adminim bol şans.

ETC
Üye

Dostlarım yukarıdaki yorumumla ilgili, 2.Altılı Ganyanın 5.Ayağında güncelleme yapmak istiyorum. Az önce yarışlarının çoğunluğunu incelediğim DAYIM BENİM’in bu koşuda COPPERFIELD’ın hızına yetemeyeceğini öngörerek 2. Altılı Ganyanın 5.Ayağındaki tahminimi ve yorumumu değiştiriyorum.

Son güncelleme aşağıdaki gibidir. Admin dostumdan oluşturduğum fazlalık için tekrar özür dilerim.

1. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 8
2.AYAK: 1 – 6 – 8
3.AYAK: 1
4.AYAK: 5 – 6 – 8
5.AYAK: 2 – 4 – 6
6.AYAK: 6

TUTAR: 3.24 TL

2. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 – 6 – 8
2.AYAK: 2 – 4 – 6
3.AYAK: 6
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 5
6.AYAK: 5 – 6 – 7

2 MİSLİ: 3.24 TL

Erkan
Ziyaretçi

Harkese bol sans

binbastar
Üye

bol sanslar adminim

Görkem
Ziyaretçi
Görkem

ORADINAIRO’nun süpriz yapma ihtimali varmı ?
Ve ADRİAN Seni bekliyoruz

turabi
Ziyaretçi
turabi

Ilk ayak 4izmir

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.