Ana Sayfa / Tahminler / 5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İstanbul at yarışları 1. altılı ganyan tahminleri. İlk koşu 13:30'da başlar.

1 - KOŞU: İlk defa start alacak taylar arasında, işlerine göre 1 - BLUE VICTORY, 3 - FOCUS ON GLORY, 5 - MAKAMBO ve 7 - PIRATE KING sıralamamdır.

2 - KOŞU: 2 - GINA MONTANA'nın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

3 - KOŞU: 1 - GÜZELKAYA güzel formuyla favorim. Sırsıyla 2 - NİLDA, 3 - FAUSTİNO ve 4 - KISRAKBAŞI rakipleridir.

4 - KOŞU: İlk defa koşacak taylardan işlerine göre, 2 - COAST GUARD, 3 - DON PABLO, 5 - KAYNARCA, 6 - NEW EPOCH, 10 - GECE MAVİSİ ve 12 - LADY AFTER kuponumda olacak isimlerdir.

5 - KOŞU: 2. ayda bu pist ve mesafede kazandığı yarış sonrası yeni toparlanan 2 - ASLANPARÇASI ağır kilosuna rağmen banko tercihim.

6 - KOŞU: 6 - VALENCIA dereceleri ile favori fakat formda iki rakibi var. 1 - HAS ve 2 - PENDRAGON.

Kupon

1-3-5-7
2
1-2-3-4
2-3-5-6-10-12
2
6-1-2

24
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
kadir
Ziyaretçi
kadir

Bol şanslar erkencisiniz

Umut
Üye
Umut

Slm admin neden sadece 1.altılı eskiden daha detaylı yorum yazardın sende de bu ara form düşüklügü var iyi günler diyorum ve daha detaylı yorumlarınızla bize Yardımcı olmaya devam edin lütfen

ETC
Üye

Dostlarım, sitede yorumlarımızı ve tahminlerimizi muhakkak yorum altında paylaşalım, manevi anlamda katkıda bulunursak bu sitede gerek ekibimizin gerekse okuyucularımızın takdirine erişmiş olur, siteyi diri-güncel tutarız. Ben mümkün mertebe kendi bilgisayarımda özellikle evde vakit geçirdiğim zamanlarda, word sayfası üzerinden, TJK sitesinden ve burada ekibimizin yol gösterici tahminlerinden yorumlarından yararlanarak, kendi meşrebimce birşeyler çıkarmaya çalışıyorum. Bunu v herkesten rica ediyorum. Hiçbiriniz sitemizde tahminlerinizi eksik etmeyin. Yorum ve görüşlerinizi belirtin ve bir anlamda değil her anlamda bu sitenin güzelliğine, özüne birlikte sahip çıkanlardan olalım.

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim ara yeterli geldi bugün kazançlı ve bir o kadar da üzücü kapanış oldu adana da benim için 🙂

yavuzhan41
Üye

altılıyı kaçırdım saat yetişmedi tabela ayağı ve son ayak çiftesi geldi 2/ 6 birde malasef üzücü olan son ayak 6 / 1,5 sıralı ikili protesto sonucu gitti ama ara yaradı yarına bakmaya başladım hazırlık aşamasındayım 🙂

yavuzhan41
Üye

Teşekkürler protesto sonucu daha fazla ateşlendim 🙂 yarın acısını alıcam tjk dan

ETC
Üye

Yorum ve tahminlerinizi bekliyoruz yavuzhan dost.. Muhakkak bu güzel ortamda paylaş bizimle..

ETC
Üye

Öncelikle Admin dostuma, diğer tahminci dostlarıma ve yorumları okuyup fikir edinen, umarım ki yol göstericisi olduğumuz tüm dostlara selam ediyor, İstanbul’un zor maratonunda herkese bol şans diliyorum. 1.KOŞU: İlk defa start alacak olan safkanlardan galoplarını oldukça beğendiğim BLUE VICTORY ve PROXY bu koşuda üzerine oynayacağım isimlerdir. Dikkat edelim derim. 2.KOŞU: 11 Ekim tarihli 2400 ÇİM koşusunda epey kalite rakiplerin önünde liderliğe uzanmasını bilen STALLION FALCON, Özellikle mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son 6 uzun mesafe ÇİM PİST sınavının hepsini tabelada tamamlayan (1 birincilik, 4 ikincilik, 1 dördüncülük) ve İstanbulda katıldığı 20 Eylül tarihli 1900 ÇİM sınavında KHAN OF GHOST’un gerisinde ikincilik… Read more »

ETC
Üye

Teşekkür ederim Admin dostum. Bu şans hepimizin, bilmukabil..

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar adminim

Bombaci
Üye

Adminim bol şans.

ETC
Üye

Dostlarım yukarıdaki yorumumla ilgili, 2.Altılı Ganyanın 5.Ayağında güncelleme yapmak istiyorum. Az önce yarışlarının çoğunluğunu incelediğim DAYIM BENİM’in bu koşuda COPPERFIELD’ın hızına yetemeyeceğini öngörerek 2. Altılı Ganyanın 5.Ayağındaki tahminimi ve yorumumu değiştiriyorum.

Son güncelleme aşağıdaki gibidir. Admin dostumdan oluşturduğum fazlalık için tekrar özür dilerim.

1. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 8
2.AYAK: 1 – 6 – 8
3.AYAK: 1
4.AYAK: 5 – 6 – 8
5.AYAK: 2 – 4 – 6
6.AYAK: 6

TUTAR: 3.24 TL

2. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 – 6 – 8
2.AYAK: 2 – 4 – 6
3.AYAK: 6
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 5
6.AYAK: 5 – 6 – 7

2 MİSLİ: 3.24 TL

Erkan
Ziyaretçi

Harkese bol sans

binbastar
Üye

bol sanslar adminim

Görkem
Ziyaretçi
Görkem

ORADINAIRO’nun süpriz yapma ihtimali varmı ?
Ve ADRİAN Seni bekliyoruz

turabi
Ziyaretçi
turabi

Ilk ayak 4izmir

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.