Ana Sayfa / Tahminler / 5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

5 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: (8) PROXY’nin çok fazla bu gruplarda oyalayacağını düşünmüyorum. İdman Pisti’nde adından oldukça bahsedilen safkan beklenen performansı gösterebilirse photalaması içten bile değil. Bu tarz bir risk almak isteyen ve sonraki koşularda favorileri yıkıp ikramiyeye gitmek isteyenler için fırsat olabilir alternatif BANKOM olup ilk safkanım.

2.koşu: Son yarışında beklenen performansı gösteremeyen safkan bu koşuda 8 Ekimde ki ağır çimde göstermiş olduğu performansın yarısını göstersin gelmemesi için hiçbir sebep yok. Yine heyecan yaşamanın yanında oldukça karışık görünen koşuda bu safkanın gelmesinin dayanılmaz hafifliğini yaşayıp pazar gününü bayram havasına çevirmek isteyenler için (7) DREJAN ilk safkanımdır.

3.koşu: Bence apranti indirimine bile gitmesine gerek yoktu. Mevcut safkanlar içinde gerek kalitesi, gerek form durumu, gerekse yeteneği ile ayrıldığını düşündüğüm safkan pilotunun büyük bir hata yapmadığı taktirde photalamasını bekliyorum. (1) GÜZELKAYA alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

4.koşu: Yine çok ön planda safkanlar olsada 1. koşuya nazaran daha kalabalık tutulması gerektiğini ve daha çekişmeli bir mücadele olacağını düşünüyorum (8) SUFİHAN ilk safkanım.

5.koşu: Bu güne kadar 4 birincilik aldı ve aldığı birinciliklerin hiçbirinde dil bağı takısı yoktu. Son koşusunda dil bağı ile koştu ve galiba aldığı netice ile bu takı ile koştuğu son koşusuydu. Şimdi bu fazlalıktan kurtulan safkanın bu yarışta farklı bir portre çizmesini bekliyorum (5) KAFKASOĞLU ilk safkanım.

6.koşu: Yarın büyük ihtimal ve farkla agf çıkacağını düşündüğüm (6) VALENCIA benimde BANKOM olacak isimdir. Ancak burayı devireyim de ikramiyeye gideyim diyecek var ise bu yarışta ki safkanların hepsi birinciliğin adayı ve şu ana kadar gösterdikleri performanslarının üzerine koyabilecek kapasitede olan safkanlardır. Süpriz aramak isteyen oyunculara bir süre (2) PENDRAGON un yarışlarını seyretmesini tavsiye ederim. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8 ///  1-10-4

2.ayak: 7-5-1-2-4-6-8

3.ayak: 1 /// 4

4.ayak: 8-5-6-10-7-3

5.ayak: 5-2-4-3-1

6.ayak: 6 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

38
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Yok olmaz dediğim atlari yazmışsın. Altılı sende demektir 🙂

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar diliyorum. güzel bir kupon içerde gözüyle bakıyorum 🙂

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar
Kesinlikle Admine katılıyorum 🙂

binbastar
Üye

bol sanslar bombaci

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

1.Altılım
1.8
H
1 tek
5.8.9.10.12
5.10
2.5.6

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

Beslici
1″2″3″4″5″6″7″10
2″6
1″4″5
1
5″6″7

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

Sayin adminim.ben genelde hep besli oynuyorum.yillardir takip ediyorum.sitenizi.sizcede sakinca yok ise ara sira beslimi gondermek isterim.saygilarimla…

admin
Yönetici

İstediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Bol şanslar.

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Bombacı bol şans İzmir için bi at tavsiye edicem belkide itiraz edeceksin ama oynarsan Borahanbey i muhakkak yaz çok ii koşacak kesin

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Aynen el nino dediğin gibi tek hadi benden sana bi iyiyilik ilk ayak 4 tek sende onun yanına yazma :))))

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

şimdi daha yeni hipodroma geldik bilgiler bu yönde

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Herkese selam
Zevkle takip ediyorum supersiniz
Admin ve Bombaci izm son ayak icin saglam atlardan verebilirmisiniz.
Tesekkurler saygilar bol sanlar

admin
Yönetici

Selamlar, oyunum olsaydı 8 – BAHANE ve 6 – SON HATIRAN ikilisini yazardım. Bol şanslar.

ETC
Üye

İzmir tahminleri için sayfa açılmamış bulamadım ama İzmir tahminleri görünce ben de burada paylaşmak istedim.

Şansınız bol olsun

1.AYAK: Mehmet KAYA idaresinde katıldığı ilk KUM koşusunda uzak ara geride 2.lik elde etmesine rağmen bitiriş süresini önemsediğim JOE DALTON’u başta öneriyorum. Ayrıca ERVURGUN bu koşuda ihmal edilmemesi gereken önemli bir isimdir. İlk defa start alacak olan ve hazırlıklarının yerinde olduğu beyan edilen SUNNY LIFE da tercihlenebilir.

2.AYAK: 22 Ekim tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda ATBAŞI liderliği paylaşan, o yarışta grubunun en iyi 2 atı durumundaki AŞIKBEY ve CATCH MONEY ikilisinden bir risk almak isterim ve o riski alıyorum. Bu koşuda da binicisine alışkın ve uzun mesafe stiliyle bilinen CATCH MONEY’i öneriyorum. Fakat dileyen bu iki atı birlikte de tercihleyebilir.

3.AYAK: Uzun süre sonra start alacak olan DOMBRA-KAFKASLI ikilisini tercihlemeyi çok düşündüm fakat 2 şeyi dezavantajlarına görüyorum. Birincisi uzun mesafe grubunun en ağır sıkletinde yarışacak olmaları, ikincisi ise uzun süre sonra KUM pistte izleyecek olmamız. O nedenle bu ikili dışında Mustafa ÇİÇEK idaresinde uzun mesafede mekan ayırt etmeksizin nitelikli dereceler elde eden SUN BURN’u bu koşuda banko olarak önerme gereği duyuyorum.

4.AYAK: 1900 KUM pistte tecrübesinin olması yanısıra grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan, akabinde de eküri avantajı bulunan DOLCE’yi ekürisi GLIVANA faktörünü de gözönüne alarak banko olarak öneriyorum.

5.AYAK: UNDAUNTED FOR da tecrübeli binicisi idaresinde KUM pist tecrübesiyle adından söz ettirecektir. EL NINO da Mustafa ÇİÇEK idaresinde en belirgin rakibi olacaktır.

6.AYAK: Sinan ÖZEN idaresinde SOĞUK ÇERMİK başta olmak üzere, GAYEMSU-KARAGÜLÜM ikilisini de bu at ile birlikte tercihlemek taraftarıyım.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 4 – 6 – 8
2.AYAK: 7
3.AYAK: 9
4.AYAK: 2
5.AYAK: 3 – 8
6.AYAK: 1 – 2 – 3

2 MİSLİ: 2.16 TL

Şans sizinle olsun

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Çok tesekkur ederim
1. 6 . 8. Yaptim bakalim son ayagi

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Admin çok tesekkurler sayenizde 5li tuttu 6lim kafada 4 le yattim. Azalea bombasi iyiydi bombaci admin seninde son ayakta bahane sahaneydi
Cok tesekkurler harikasiniz
Saygilar.

admin
Yönetici

Hayırlı uğurlu olsun 🙂

ahmet bora
Ziyaretçi
ahmet bora

Uzun zamandır sizleri takip ederim ,ben hanım yarışsever olduğumdan sesim çıkmaz , bombacı aza lea yı verince aslında oynamayı düşünmüyordum heyecanla hemen oynadım el nina tek glıvana nın yanına aza lea ekledim diğer ayakları doldurdum admin bir teşekkürde sana bahane yi yazmayı düşünmezdim onu da yazdım ilk ayakta bir yorumcu 3. at vermiş diye çınar beyide yazmıştım ve altılıyı aldım sonunda, ilk büyük altılım hepiniz hakkını helal etsin ilaç gibi geldi bu çaresizliğimde sağolun varolun kardeşlerim…

admin
Yönetici

Tebrikler Ahmet Bey, hayırlı olsun.

ETC
Üye

Bugün ne güzel yorumlar okuyorum dostlarım. Vesile olan sizlerden Allah razı olsun…
Dileğim ben de sizin gibi yol gösterici olanlardan olmak.. Bugün İstanbulda da İzmirde de yüzünüzü güldüremedim 🙁

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Yaaa bombacı ve admin ille topuklardan vurduracaksınız arkadaşş 🙂 izmir programa baktım berbat baslıklara baktim sizden yorum yok oynamadım..Simdi burdaki yorumlara baktımki altılıyı vermissiniz zaten yuhh yaaa ayıp ama bir yorum açsaydın bea bombacı harbiden boşa gitti..

admin
Yönetici

Bende düşünüyorum öyle bir şey, neden oynamadım acaba 🙂

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.