Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 5 KASIM 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

5 KASIM 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 2 yaş İngiliz'lerin şartlı 1 mücadelesi biraz sıkı olacak gibi duruyor. İlk defa koşacak olmasına rağmen tek atacak kadar tutuyorum. Öyle bir orjin var ki kötü bir safkan çıkması biraz mucize gibi. İyi bir startla safkanların tamamı nal toplayabilir. (6) numaralı WAR LORD ilk safkanım. Bugüne kadar hiç kötü tayı olmadı. Mesela şöyle bir istatistik verebilirim. Toplam da koşan 20 yavrusu var. Bunun 19 tanesi 2 yaşında. 2 yaşında koşan bu taylar bugüne kadar 89 yarış koşmuş 63 defa tabelada yer bulmuş ve bunun 15 tanesinden birincilikle ayrılmış. Çok iddialı bir yarış bekliyorum (8) numaralı AKANDASU ikinci safkanım. Benim hastalığımı bilen zaten bilir benim hastası olduğum temsilcisi apayrı ancak son dönem yeni nesil temsilcilerinden mesela bir ANKARALI var. Oldukça supriz konumda olmasına rağmen ben bulunduracağım (2) numaralı LUCKY LUCK üçüncü safkanım. Açıkçası Özcan'ı pencere bırakacak cesaretim yok (7) numaralı WİND THE WEST dördüncü şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: 3 haftalık bir aradan sonra şanssızlığına son vermek ve birincilik için piste çıkıyor (7) STRATEGICALLY ilk safkanım. (5) MAHREM ilk rakibi olarak görüyorum. (3) EYOTA ve (2) BRACCIOFERRO sonraki ihtimallerim.

3.AYAK: Sabir taşı olsa çatlardı gerçekten çok sabrettiler şimdi ise sınırları Kocaeli ni aştı. :) (3) SİBİRYALI ilk safkanım. (2) SEZAR bu yarışta şablonumda şans vereceğim son isim olacak. Devam etmek isteyenlere (7) SEDAT BEY ve (4) YÜCELİR önerebilirim.

4.AYAK: Ben koşan beş safkanın da şansını eşit görüyorum. (3) BLUE MOONLİGHT ilk safkanım olup devamı şablonum da olacak.

5.AYAK: (2) ERSÖZLÜ ve (4) NAİFCAN a eşit uzaklıktayım. Oldukça zorlu mücadele ancak benim için karar anı olacak gibi çünkü son ayak tekte ısrarcı olmak istiyorum. O anlamda kalabalık tutacağım ayakta devamı şablonumda olacaktır.

6.AYAK: Yarış hayatının ikinci koşusunda bahsederken ikinci bir DENİZİM geliyor diyerek banko olarak önermiştim. Ki o DENİZİM in son yarışında neler yaptığını CANKARDEŞLER-SEMEND-FRIKYA-ULUER gibi safkanları nasıl tarumar ettigini hep beraber seyretmiştik. Üzerinde ki apranti ye rağmen iddiam da ısrar etmek istiyor ve tek olarak yoluma devam etmek istiyorum. (2) numaralı GÜRSU bir kez daha BANKOMDUR.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-8-2-7

2.AYAK: 7-5-3-2-8

3.AYAK: 3-2

4.AYAK: 3-1-2-4-5

5.AYAK: 2-4-3-7-5-1

6.AYAK: 2 TEK

NOT: 2. ayakta (8) numaralı SLAYER SCREEM kupona ilave olmuştur.  

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci senin tekine guvenuyorum muhtemelen gürsu yarin buyuk favori cikar.300 liralik bi kupon yapcam.

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Eline emeğine sağlık kardeşim hadi bugün o gün olsun 😊 herkese bol şans..

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bombacı abi kuyruğa gir tutmuş bu ya :)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Deniz kurtel bu çocukla anlaşma yaptı atlarına o.yıldız binecek hiç korkma uzak çeker ..At iyi kardeşim ben binsem yine gelir 😊😀 yeterki satış olmasın…

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bombacı ilk ayaktaki uhti puhti (5) bu at daha önce bir yarışda koşacaktı çıkardılar diye hatırlıyorum senin bilgin varmı?

hakan
Ziyaretçi
hakan

gürsu ile kuracagız artık elimiz mahkum :)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Ok 😊 yazılır bu tay.da

Ferit
Ziyaretçi
Ferit

Bombaci selamlar dun izmirde senin sayende altiliyi buldum ilk ayak 5 tek 2.ayak 5 tek bunlar benim te kim di ama senin the yildiz er isimli atı allah var asla yazamazdım mustafa çiçeğe gicigim var sayende iki atta yazdım teşekkürler

ankarali
Ziyaretçi
ankarali

Tabelada lady falcon tutuyorum bu ata yorumunuz nedir

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

At sahipleri jokeye %10 aprantiye %5 mont veriyor ve kilodada apranti indirimi uygulaniyor her turlu at sahibi kendini dusunuyor ama apranti hatalarindan dolayi cok yarislarda kaybediliyor olanda yarissevere oluyor..malesef..insallah bugun yasamayiz bunu..

Izmirli sakal
Ziyaretçi
Izmirli sakal

Sa. Ankara tabela ayagindaki akin sozen idaresindeki 7 numarali lady 4.kosudan kacip buraya gelmis ve benim tekim olacaktir..bol sans.. Sakal babadan..

crone
Üye
crone

bol şanslar bombacı…

herif58
Ziyaretçi
herif58

Beşli ganyanyan oynayacağız diyorsun yani kardeşim. Bol şans dilerim herkese eline zihnine sağlık.

Ahmet
Üye
Ahmet

Bombacı bol şanslar yorumun çok güzel yine ama ben nedense son ayakta ahmetin bindiği attan çok korkuyorum ama tek atacam gürsu yu

Onbasi
Üye
Onbasi

kafada boş koşu olduğu için ben bugün 5 li ganyan deneyeceğim herkese bol şanslar
1. ayak: yok yani hiçbir fikrim yok:))
2. ayak: 3,7
3. ayak: HEPSİ
4. ayak: 1,5
5. ayak: 2,3,4,5
6. ayak: 2
****8,64 tl lik 5 li ganyandır
altılı gayanım ise sadece oynamak içindir aşağıdadır
1. ayak: 9 tek
2. ayak: 3
3. ayak: 4,2,1
4. ayak: 1,5,4
5. ayak: 2
6. ayak: 2,5,1,3,6,7
*** 3,24 tl herkese bol şanslar dilerim

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

2-5-6-7-8-10
3-5-7-8-9
7 tek
1-2-5
3-4-7
2 tek ertan bey geldi kafam karıştı 😵 bombacı dediģin gibi değisik bir gün olacak rast gelsin hèrkese..

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Hayırlı Babalar 😂

Onbasi
Üye
Onbasi

way arkadaş hüseyin baba varsa kesin mama da vardır diyorum başka bişi demiyorum

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

16 tl para verdim dahada vermem bugün😊 oynayanlara bol şans ..Adanada bundan beter bugün…

BüşBüş
Ziyaretçi
BüşBüş

On başı adana tahmini verir misin .

ercan
Ziyaretçi
ercan

Onbasi adana tahmini alalimer

Onbasi
Üye
Onbasi

Arkadaş her gün 2de kalan adamdan kupon mu istenir :)) baktım her şey bu ara çok anormal bende anormal bir Adana kupon u hazırladım belki 0 çekecem 5de kalan a da madalya takmıyorlar ya 1.ayak da 5 nolu SEA PEARL uzun zamandır takibimde olan bir attır m,.çiçek le riskli de olsa bankomdur.2. Ayak çok karışık 9 nolu ADALI HALIL başka olmak üzere sıralamam aşağıda olacak 3.ayakda 4.nolu OĞLUM SIRAÇ babasına olan saygım la yanında 1nolu BOGDANOVİÇ le yeterli olur gibi 4.ayakda 6 SO HELP ME GOD sprinte erken kalkarsa uzak atar yanına 1CAMELOT yeterli diyorum 5.ayakda 5 HARD STONE ikramiyeyi 5 le çarpar 6.ayakda grubun kalite ismi 1nolu SULTANHAN yanına 9 nolu KAMANİÇE yi sigorta olarak koymak istedim
1. Ayak: 5
2.ayak: 9,2,1,3,5,7,8
3. Ayak: 4,1
4. Ayak: 6,1
5. Ayak: 5,4,1
6. Ayak: 1. 9
#### kupon bedeli sadece 10.08 tl dir

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.