5 KASIM 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ERTANBEY)

1.ALTILI

1.AYAK : Ankara’da günün ilk koşusunda zaman zaman kum pistte güzel yarışlar koşan ve son galobunda 1000i 1.09 gibi hatırı sayılır bir derece yapan (6)ŞAHİNTER ilk atımdır,bu safkana en yakın gördüğüm rakipler ise sırasıyla (2)YÜREKKAAN, (1)ALARAM ve (3)BEYAZÖRTÜ’dür.supriz olarak (4)BALIKLI OVALI öneririm

2.AYAK : Pedigrisiyle ve kalitesiyle bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm Ribella’nın da kardeşi olan (7)KUMKAT’ın bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum.Küçük kuponlar icin tek olarak düşünülebilir. Hayatının ilk startını alacak olsada ciddi hazırlıkları olan (6)KIZIM ASUDE ve Galopları iyi olan (5)DİLAY STAR en yakın rakipleridir.bu ayağa bütçesi çok olanlar için (8)LADY ORORA ve (4)WOW SO NİCE eklemelerini önerebilirim.

3.AYAK : 2ay içerisinde 5 ayrı hipodromda yarış koşturulan ve buna rağmen iyi yarışlar çıkartan (2)ŞAHDEMİR ile koşunun haklı favorisi olan (3)ÇALIK arasındaki yarışa 2 ekürisiyle start alan (1)BEŞİRYILDIZda eklenmelidir.bir süredir start almazsa da sıkı hazırlıkları olan (5)KOCABATUR günün sürprizini yapmak için ideal bir safkan dır.

4.AYAK : Handikap 14 yarışları her zaman süprize musait olmuştur o yüzden ben bu ayağı kapatarak geçeceğim.Sıralamam 3.5.6.1.2.4.7.8 olacaktır.

5.AYAK : Çok güçlü pedigrisi olan ve tam anlamıyla bunun hakkını veremesede son haftalarda güzel form tutan,tabela dışı kaldığı son yarışını bile güzel bulduğum (8)SHERE KHAN’ın bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR..

6.AYAK : Son yarışlarda şansızlıgını bir türlü kıramayan fakat pistte çok sağlıklı olduğu galoplarından belli olan (10)AYNURUM ve bu gruptan bir kademe daha fazla olduğunu düşündüğüm mesafe Atı (1)KOLARAFET arasında kiyasiyabir mücadele bekliyorum.Bu iki safkandan sonra yeri olanlara (2)BUHARLI, (5)ŞANSKAYA ve özellikle (8)ARASHAN’I öneririm..

1.Altılım

6.2.1.3
7 / 6.5.8.4
2.3.1.5
3.5.6.1.2.4.7.8
8 tek
10.1

Normal şablon 15.36 tl
Geniş oynadigim şablon 76.80tl
bütçenize göre takdirinize bırakıyorum..

Herkese Bol şanslar diliyorum

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mustafa

öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim ; normalde 8)SHERE KHAN’ın oraya 4 at yazmıştım sizin yorumu okuyunca som iki yarısını tekrar izledim atta birsey dikkatimi çekti öyle deli dolu öne çıkmıyor ama ikinciligide kimseye vermiyor viraj dönülünce öne çıkıyor 1600 de hiç hesabta olmayan eyotaya geçilmiş son anda 1400 de ise koyuncu ugrastırmıs kendisini lakin son 50 ye kadar yarış içinde ve son metrelerde jokeyi enseye basmıs görüntülere sizin yorumuda ekleyerek hem 8)SHERE KHAN’ı tek yazacağım ilk altılı için ve ikinci altılı için hiç yazmayı düşünmediğim eyotayı da ekleyeceğim , birde müsait olursanız besiryıldızı hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim son yarışlarını sürekli izledim viraja kadar resmen elde geliyor ama bir türlü kazanamıyor böyle bir grubta da kazanamaz ise bu at nerde kazanacak

Ertan

Mustafa Bey biraz is yoğunluğum olduğundan dolayı mesajınızı yeni gorebildim kusura bakmayın geç cevap yazdım.son dönemlerde o attan teşvik aldığında durma noktasına gelme sıkıntısı gördüğümden dolayi çok on plana çıkaramadım ama sheer khan konusunda hemfikir kalmamış sevindim.umarim bizi yanıltmaz. Bol şanslar hepimize

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x