Ana Sayfa / Tahminler / 5 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

5 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: İlk çim yarışına kısa mesafede çıkan (1) CİBEK OĞLU'nu bu kez sonlarda yapacağı ataklarla kazanmaya yakın görüyorum ve risk alıp tekle başlıyorum. Aksi taktirde İlkbahar'ın potansiyel barındıran tayı Tamerşah, Derya Hanım, Berengül başta fazla ata şans vermem gerekecekti.

4. KOŞU: Formunu bulan Storm Girl'in kardeşi (7) UÇANATEŞ, bu kez daha etkili olabileceği mesafeye çıkacak (5) TAŞRALI ve  (8) ÇAKIRALİ ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5: KOŞU: Tekrar mesafe bulan (7) KRALARSLAN, ara sonrası iyi koşan (3) KOMET ve istikrarlı (6) ÖZAYBERK başta çok ata şans vereceğim.

6. KOŞU: İlk tekime güvenim biraz daha fazla olsaydı ikramiye için günün ağır favorisi çıkacak (3) ÖMER IN MY HEART'ın yanına en azından iyi durumdaki King Serkan'ı yazabilirdim. Sürprizciler Sumel Han'ı da değerlendirebilir.

7. KOŞU: Yaşadığı sıkıntının ardından uzun bir tedavi dönemi geçiren (7) BOGDANOVIC son yarışını kazanarak düzeldiğini göstermişti. Üstüne koyacak potansiyeli olan bu isim seriye bağlayabilir. Yanına öne düşecek isimlerden (2) DUKE PROSPERO ile uygun kilolu (5) COCHABAMBA'yı ekliyorum.

8. KOŞU: Son yarışlarında start sorunu yaşayan (9) LITTLE KING normal çıkış yapabilirse oldukça şanslı olur. Etkili yarışlarının ardından aynı mesafede kazanan (1) QUASAR ve toparlanmaya başlayan (7) ATLAS BEYİ öncelikli rakip gördüğüm atlar. Sürpriz olarak da mesafeyi çıkarabilirse etkili olacağını düşündüğüm (5) KEVSER HANIM'ı yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 1
2.AYAK: 7,5,8
3.AYAK: 7,3,6,5,4,2
4.AYAK: 3
5.AYAK: 7/2,5
6.AYAK: 9,1,7,5

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

12 yorum

 1. PINARBASILI

  Bol şanslar Mehmet hocam.

  • Teşekkürler sana da bol şanslar. Cibekoğlu cazip konumda olur diye düşünmüştüm favori çıkmış, bir gözden geçireyim oyunu

  • PINARBASILI

   Üzerindeki jokeyden ötürü favori gösterilmiş olabilir. Benim idrak edemediğim konu ise Cibek Oğlu favori iken son yarışında burun farkıyla arkasından gelen Alsivaslı Kızı’nın AGF tablosunda 8. sırada yer alması.

  • Özcandan önce Ahmet çıkardı öyle olsa diye düşünüyorum. Cevher – cibek oğlu tek yaptığım kontra kupon tutmuştu. Aynı gün king Serkan da vardı. Yine gelirler mi acaba :)

  • PINARBASILI

   Değerlendir derim, tarih tekerrürden ibarettir derler :)

 2. Erdal Balcı

  Bol sanslar Mehmet

 3. Mehmet bol sanslar.. benim de söyle ;

  5,4,1,7,3,6,2-8
  7
  H
  3,4,2
  7
  8,9-6,7

  GuduricTe Erhan Yavuz var, Hadioğlu harasına güvenip King Alexleri pek sevmesem de(bu sene taylarda basarılılar ama)tek atacagım sanırım risk alıp..

  • Teşekkürler sana da bol şanslar. Hadioğlu parayı götürürse ben de götürürüm diyorsun :) ben de Özcan’a bağlamışım :)

 4. Aynen öyle-)) Rasgele..

 5. bol şanslar arkadašlar kararimi deyiştirmeden kocaeli tahminimi de vermek ıstiyorum
  kocaeli
  1,koşu 3
  2,košu hepsi
  3,koşu bomba patlar diye duşunuyorum
  hepsı
  4,koşu 6,11,4,2
  5,koşu 3 tek
  6,koşu 1 tek
  7,košu 4,5

 6. Altılı gitti de zaten. Yine kaçırdık üçlü bahisi son ayağın-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir