5 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: İlk çim yarışına kısa mesafede çıkan (1) CİBEK OĞLU’nu bu kez sonlarda yapacağı ataklarla kazanmaya yakın görüyorum ve risk alıp tekle başlıyorum. Aksi taktirde İlkbahar’ın potansiyel barındıran tayı Tamerşah, Derya Hanım, Berengül başta fazla ata şans vermem gerekecekti.

4. KOŞU: Formunu bulan Storm Girl’in kardeşi (7) UÇANATEŞ, bu kez daha etkili olabileceği mesafeye çıkacak (5) TAŞRALI ve  (8) ÇAKIRALİ ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5: KOŞU: Tekrar mesafe bulan (7) KRALARSLAN, ara sonrası iyi koşan (3) KOMET ve istikrarlı (6) ÖZAYBERK başta çok ata şans vereceğim.

6. KOŞU: İlk tekime güvenim biraz daha fazla olsaydı ikramiye için günün ağır favorisi çıkacak (3) ÖMER IN MY HEART’ın yanına en azından iyi durumdaki King Serkan’ı yazabilirdim. Sürprizciler Sumel Han’ı da değerlendirebilir.

7. KOŞU: Yaşadığı sıkıntının ardından uzun bir tedavi dönemi geçiren (7) BOGDANOVIC son yarışını kazanarak düzeldiğini göstermişti. Üstüne koyacak potansiyeli olan bu isim seriye bağlayabilir. Yanına öne düşecek isimlerden (2) DUKE PROSPERO ile uygun kilolu (5) COCHABAMBA’yı ekliyorum.

8. KOŞU: Son yarışlarında start sorunu yaşayan (9) LITTLE KING normal çıkış yapabilirse oldukça şanslı olur. Etkili yarışlarının ardından aynı mesafede kazanan (1) QUASAR ve toparlanmaya başlayan (7) ATLAS BEYİ öncelikli rakip gördüğüm atlar. Sürpriz olarak da mesafeyi çıkarabilirse etkili olacağını düşündüğüm (5) KEVSER HANIM’ı yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 1
2.AYAK: 7,5,8
3.AYAK: 7,3,6,5,4,2
4.AYAK: 3
5.AYAK: 7/2,5
6.AYAK: 9,1,7,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şanslar Mehmet hocam.

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Üzerindeki jokeyden ötürü favori gösterilmiş olabilir. Benim idrak edemediğim konu ise Cibek Oğlu favori iken son yarışında burun farkıyla arkasından gelen Alsivaslı Kızı’nın AGF tablosunda 8. sırada yer alması.

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Değerlendir derim, tarih tekerrürden ibarettir derler :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol sanslar Mehmet

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Mehmet bol sanslar.. benim de söyle ;

5,4,1,7,3,6,2-8
7
H
3,4,2
7
8,9-6,7

GuduricTe Erhan Yavuz var, Hadioğlu harasına güvenip King Alexleri pek sevmesem de(bu sene taylarda basarılılar ama)tek atacagım sanırım risk alıp..

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Aynen öyle-)) Rasgele..

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

bol şanslar arkadašlar kararimi deyiştirmeden kocaeli tahminimi de vermek ıstiyorum
kocaeli
1,koşu 3
2,košu hepsi
3,koşu bomba patlar diye duşunuyorum
hepsı
4,koşu 6,11,4,2
5,koşu 3 tek
6,koşu 1 tek
7,košu 4,5

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Altılı gitti de zaten. Yine kaçırdık üçlü bahisi son ayağın-))