Ana Sayfa / Tahminler / 5 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

5 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ

1.ayak : Montjeu yavrusu 7-SWEET BREW favorim, formda jokeyiyle 1-ALY GIRL, tempo yarışlarını seven karakter sahibi 2-ELEVATO ve uzun ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve bu yarışı hedefleyen 3-HARD BABY rakipleri olur.

2. Ayak : Daha önceki yarışlarında trafik sorunu yaşayan mesafenin uzaması da lehine olan 7-FOULITA sonlarda atacağı ölüm sprintiyle koşuyu lehine çevirecektir benim bankom.

3. Ayak : Bana göre günün en zor ayağı. Aradan sonra sıkıştırılmadan birer yarış gösterilen 10-TRANSPORTER ve 1-ARAS FIRTINASI öncelikle şans verdiğim safkanlar. Birer yarış gören 3-HANSİ 5-KURT TO KURT. İlk kez çime çıkıcak 4-KING BURAK 13-CHARMANT. Tecrübeleriyle 2-FIRST POWER 9-THE PRESİDENT SON 15-ÖZGÜ 16-PİANİSTİN KIZI ve son yarışıyla 14-DO IT EASY önericeğim isimler olacak.

4. Ayak : Çok sık koşturulmasına rağmen kalitesiyle 1-AMANKAYA'ya başta şans veriyorum yaklaşık 2.5 ay sonra koştuğu yarışta son metrelerde teslim olurken nefessizlikten etkilendiğini düşündüğüm 3-ELANİLİM, son üç yarıştır sürekli ikincilikte yer bulan 4- GÖZYAŞI GECESİ ve buradaki safkanlardan bir-iki tık aşağıda gözüksede bugün çok iyi koşmasını beklediğim 8- ÜZÜMKAYA'yı yeri olanların ıslalamaması gerektiğini düşünüyorum.

5. Ayak : Sait Akson adına düzenlenen koşuda benim aynı zamanda gazi favorilerimden olan 11-WOLF PRINCE favorim. GRAYSTORM ve COOGER'ın arkasında boyunla üçüncülüğü bulunan 9-ROCKET MAN ve 8-SINCLAIR rakip olur düşüncesindeyim.

6. Ayak : 1-ADABEYİ kendisini tanıyan hırslı aprantisi ile favorim. Pan river yavrusu 3-JUNIOR PAN eküri avantajıyla 7-SHUTKA ve ilgi çekici orjini ile 9-SMOOTH CANDY rakipleridir.

1.AYAK: 7-1-2-3
2.AYAK: 7
3.AYAK: 10-1-3-5-4-13-2-9-15-16-14
4.AYAK: 1-3-4-8
5.AYAK: 11/9-8
6.AYAK: 1-3-7-9

SAİT AKSON KOŞUSUNDA 2 NUMARALI COOGER KOŞMAYACAKTIR.

Bilgi resmi değildir, TJK'nın açıklamasını bekleyiniz.

Azor Ahai
Üye

cooger kesinleşmedi diye biliyorum ama kesin diyosan doğrudur. kocakaya sağ ön bacağında zorlanma var demiş idmanda zaten handikap yetiyo direk gazi koşun diye rapor vermiş yinede yarın sabahı bekliycekler diye duymuştum impulsive içinde sanki yer açabilirsin anne kardeşleri çok popülerdi amerikada uzun koşmayabilir gerçi 🙂

admin
Yönetici

Bilgi kaynağını bilmiyorum ama resmi bilgiyi bekleyin uyarısı dursun yinede.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

coger koşmaz

admin
Yönetici

Resmi duyuru hala gelmedi.

Azor Ahai
Üye

geldi geldi 🙂 at sahibi dedi koşturmuycaz diye

admin
Yönetici

At sahibi dün demiş twitter dan 🙂

Azor Ahai
Üye

kısrak koşusunda 550 bin ödül olunca baş jokeylerede bi bakayım dedim bugüne kadar hiç binmediği halde bence çok daha şanslı atlar varken gölalan a binen karataş ı görünce şaşırdım valla

admin
Yönetici

Güzel sprinti var o atın, kısrakların içinde iş yapabilir.

haluk
Ziyaretçi
haluk

Gölalanin son kazandigi koşudaki sptintini bende çok beyenmiştim

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans ilk ayak tek olur bana göre.. 3-HARD BABY boşuna diyer atları yazmayın.))

Savasci
Üye
Savasci

ikinci ayak tek olabilir…. 11.ipsiz kız .)))

Savasci
Üye
Savasci

ipsiz kız ip atlaya atlAYA BU KOŞUYU ALIR.)))DEMEDİ DEMEYİN.)

Savasci
Üye
Savasci

FOULITA cok cok iyi ama İPSİZ KIZ’da en az onun kadar iyidir..))kafa kafaya potaya girecekler burun farkı olacak ikisi arasında…

Savasci
Üye
Savasci

Biz işi şansa bırakmayalım yarın ikisinide yazalım.))))

Savasci
Üye
Savasci

Ayaklar karıstı sanıırm.)))))))))

admin
Yönetici

:))

Savasci
Üye
Savasci

admin ya sana zahmet ipsiz kız yazaramısın hard baby yerine.((

admin
Yönetici

Ben yazmam o atı :):)

admin
Yönetici

O atı gördükçe aklıma 3000 lira geliyor.

Savasci
Üye
Savasci

Yarın kucuk bi kuponda ipsizle/ baby hardı tek atıp oyna admin belki gelir sonuçta kısmetimizde varsa gelir.))) ipsize cok guvenmiyorum ama hard babye tam guveniyorum.

admin
Yönetici

Çok atım var ama ipsiz yok. Hard Baby grupta öne çıkyıor ama sadece koşu görmüş ve galopları iyi değil. Çok atta yazarım da tek atıp risk alınacak gibi görmedim.

admin
Yönetici

Şöyle 9 – SPECIAL SWORD yara yara gelse son metrelerde. 10 lira ganyanla başlarız 🙂

admin
Yönetici

WOLF PRINCE banko düşünüyorum. Favoriler bile gelse maiden yarışlar cazip yapar bu altılıyı.

Estimator
Üye
Estimator

Admin iyi aksamlar WOLF PRINCE hakkinda bir kac sey soyleyecegim.Oncelikle vu kurt ekurisi bir ati mahvetmek icin ellerinden geleni yapiyor en yakin ornek bugun kosan DERAS isimli at,ya nasil bir akildir takiyla yaris kazanmis attan taki cikartiyorsun.Sunu belirtmek istiyorum WP gazi adayi goruyor buyuk kesim ama bana gore gazi kazanacak kalibrede bir at degil.

admin
Yönetici

Selam Estimator, Uzun yarışlarda güzel son vereceğini düşünüyorum. Tabiki Gazi için özellikle bu koşuyu görmek gerekiyor. Peki yarın için ne diyorsun?

Azor Ahai
Üye

Kurt ekürisi bence türkiyedeki en bilgili tay sağlığına önem ve gelişimine önem veren ekürilerin başında gelir.örneğin hiç bir tayına hiç bir jokey kırbac vuramaz 1.yarışında dövdürtmez atını.wp gazi için favori çıkarmı bilmem ama çok zor bi at halis abinin anlattıklarını duydum her sn üzerinde uğraş isteyen bi at hadi değince gitmiyo kendi istediğinde gidiyo ama eğer istersede geçemeyeceği tay yok demişti sene başındayken.

Estimator
Üye
Estimator

Bu da yeni moda oldu ne hikmetse herkeste halis birsey deyince yaninda oluyor ve birde su sahanin icinden duyumlarini birakin lutfen.

Azor Ahai
Üye

sahadan duyum söylemedimki halis sondüzlük programında anlattı şubat ayında.ayrıca saha içinde binlerce kişi var mutlaka tanıdık çıkar bu işlerle ilgileniyosan yada zamanla tanışırsın zor bişi değil .

kofir kartar
Üye
kofir kartar

yarın baya bir tevzi yapar bütün at milleti koşuyor yarın:d binlik kuponlar bile kalmaz bir bomba patlasa

kofir kartar
Üye
kofir kartar

amankaya daha sağlam duruyor sanki tek konusunda hem az at koşuyor onun yanında çok kafanız karışmaz gelin beni dinleyin bu sefer :d 22 at koşan yerden tek çıkmaz startta bir karışıklık olsa işin bütün rengi değişir düzlükte de yol bulamazlar her kimi tutuyorsanız çünkü sığmaz hepsi ehehe ben biraz yarış izleyim kafamda canlandıramıyorum o kadar atın beraber koşmasını

admin
Yönetici

Mantık Amankaya diyor, diğer taraf at ekle diyor 🙂

kofir kartar
Üye
kofir kartar

diğer tarafın sana sadece bugunku borcu 10953,42 TL :d

admin
Yönetici

:))) Tamam Amankaya tek

Estimator
Üye
Estimator

WOLP PRINCE hem babadan hem anneden buyuk agir çimci ve boyle orjinlere sahip atlar ağır atlar olduğundan sprint atmaya kaldirdiginda devrini birden alamiyor,fakat fikrim bu ati kacmaya calistirsalar cok daha kosacaktir ve karatas yarin ati kafaya ya da iki giderek tempoda giderse yarisi kazanmasi cok daha yuksek.Cooger eger kosmayacaksa ben SINCLAR in cok fazla sansi oldugunu dusunuyorum.Son yarisinda Furkan Yukselin yanlis bindigini dusunuyorum.Sinclar birde bir anda hoopp diye bir anda ateşleme yapabilen bir at olmasida ayrica A 3 kazanmasi kalibresinin oldugunu gosteriyor.

admin
Yönetici

O işi ekürisine bırakıp gerilerde bekleyecek sanırım. Ağır çimde kazanması ve kuru çimde geç açılması dediklerini doğruluyor. Fakat son koşusundaki geç açılmasının sebepleri var. İki kere tökezleyecek gibi oluyor hatta geriye doğru zor toparlıyor. Belki ayak değiştirirken sorun yaşıyor, diğer atlardan kamera yakalayamıyor orayı. Son virajdan sonra anca toparlanıyor ama rakipler çoktan fotoyu buluyor.

Estimator
Üye
Estimator

Ayak degistirmesinde sorun yasiyorsa zaten bu at o zaman tempoda gitmek istediginden ve yapi itibariyle agir oldugundan ayak degistirme komutunu bir anda alamiyor ve yine ayak degistirme konusuna gelirsek turkiyede %90 atlara ayak degistirmeyi beceremeyen jokeyler var ve bundan dolayi karatas gibi adam bile bu ata birden ayak degistirtemiyorsa bu at devrini cok gec aliyor ve gazi kosusunda grey storm gibi temposu yuksek atlar olacak yani anlayacagin isi cok zor cok.Ama dedigim gibi agir cim ve yaris icinde tempolu gitmesi bu atin cok cok yararina.Astrakhanda agir bir atti ve tempo isteyen bir atti iste boyle atlari bir tempo bir geri bir ileri yaptinmi ne yapacagini bilemiyor.Cok daha ayrica kardesi wolf rivengeden de buyuk umitliydiler ilk ne guzel ati tempoda kosturdular sonra at bekletildi falan sonra kayiplara kostu.

admin
Yönetici

Adapte sorunu sadece son koşusunda gerçekleşmiş. Bir önceki kazandığı yarışta ekürisinin peşinden 3-4 boyla takip edip Serseri’nin önünde rahat kazanmış. Gazi’ye olur olmaz onu bugün daha iyi anlayacağız. Ben rakip bulamadım, hayırlısı bakalım.

Estimator
Üye
Estimator

Adapte sorunununda tek bir nedeni stres yapmasidir.

admin
Yönetici

Valla inandım bugün bu ata. Hatta ekürisi ile bile ikili olabilir.

Estimator
Üye
Estimator

Admin sen tek yazacaksan umarim gelir ve zaten kesinlikle gelmez demiyorum ama ben sahsen tek yazipta onun uzerine oyun kurmam ayrica yine soyluyorum WP gazide agir cim olacakki 2400 de kazansin bilmiyorum zor at her zaman zordur huyundan vazgeciremezsin atlarda karakter faktoru oluyor kimisi uysal kimisi deli dolu.bol sans admin.

admin
Yönetici

Gazi içinde bu yarıştaki performansına göre fikrimiz olgunlaşır artık. Teşekkürler güzel muhabbet için, bol şanslar.

Estimator
Üye
Estimator

ben de tesekkur ederim admin seninle istisare yapmanin keyfi baska zaten.

kofir kartar
Üye
kofir kartar

son maiden yine neyse de ilk maiden galop bile okunmuyor orada da bir 17 at koşuyor hey maşaallah. 20 lira bile verse ben bu altılıyı bulursam cv’me yazar çerçeveletip duvara asarım

admin
Yönetici

:))

admin
Yönetici

Kesin olan bir şey var yarışlar güzel geçecek. İyi geceler arkadaşlar.

kofir kartar
Üye
kofir kartar

iyi geceler

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

hocam saglam bi tahminci lazimsa bende sizin ekibinize kayilmak isterim

admin
Yönetici

Alımlar kapandi tesekkurler.

semihugur
Üye
semihugur

günaydın 2 ayakta chantılly takibe almalıısınız

Azor Ahai
Üye

bugun koşucak tayların çoğu dişi süpriz beklentisi yüksek gibi görünsede bence büyük bombalar olmuycak: 2.altılı tahminlerim
1.koşu 3-7-9-1-2
2.koşu 19-7-8-16-10
3.koşu 10-2-4
4.koşu AMANKAYA
5.koşu 6-11-1-8
6.koşu 12-1-3-2

Azor Ahai
Üye

arkadaşlar ve abiler özür dileyerek şablonda değişikliğe gidiyorum son ayaktaki 4 atımın hepsini siliyor ve yerine tek olarak 6.RÜZGAR GOLD u ekliyorum.. kuponun son hali
1-2-3-7-9
7-8-10-11-13-16-19-22
2-4-9-10
AMANKAYA
1-6-8-11
RÜZGAR GOLD
38.40 KUPON BEDELİ

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,2,3,7,9
2.Ayak : 19,22
3.Ayak : 2,4,5,6,9,10,14,15,16,17
4.Ayak : 1
5.Ayak : 11
6.Ayak : 1,2,3,5,6,7,10,11,12,14,15,16

Herkese bol şanslar

sener1903
Üye

adminim tekler dahil neredeyse tüm ayaklarda aynı atları tutuyoruz ilk ayakta 6 numarayı es geçme derim benim ilk atım 🙂

admin
Yönetici

Fıçı dolu valla, hesapta ne varsa yatırdım.

semihugur
Üye
semihugur

1. AYAK
1 (Aly Gırl)

2 (Elevato)

3 (Hard Baby)

6 (Prıze For)

7 (Sweet Brew)

9 (Specıal Sword)

2. AYAK
4 (Blow The Wınd (Ire))

5 (Chantılly)

6 (El Suena (Ire))

7 (Foulıta)

13 (Kainat)

14 (Mısae)

16 (Mi Bombon)

19 (Sılent Cat)

22 (Warrıor Gırl)

3. AYAK
1 (Aras Fırtınası)

2 (Fırst Power)

4 (Kıng Burak)

10 (Transporter)

14 (Do It Easy)

4. AYAK
1 (Amankaya)

5. AYAK
3 (Curtaralo)

6 (Impulsıve)

7 (Rocket Man)

11 (Wolf Prınce)

12 (Yılmazhan)

6. AYAK
6 (Rüzgar Gold)
bol şans

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Foulita’ya bir yer açın altılınızda derim.

admin
Yönetici

Hiç yer kalmadı, tek miydi sende ?

Azor Ahai
Üye

selim kudurdu geçen yarışta faulita nın önünü kapadılar diye isyan çıkarmış jokey odasında bu sefer yolu açarsa çok şanslı maidenlardan azaltıp eklemeni tavsıye ederim bende

admin
Yönetici

Gölalan sprinte kalktığında Selim’in sptinrini engellemiş. Kasti bir durum olmadığı için Gölalan’da kendini engellemiş oluyor.

admin
Yönetici

Aynı koşuda bir diğer engellenen Warrior Girl üzerinde ve kazanan üzerinden gittim. Buraya 2 at daha eklemek demek İlk ayakta 2 ata düşmek gerek.

Azor Ahai
Üye

kendi güvendiğin atlarda çok iyi zaten sorun yokta bu kadar fazla tay olunca mutlaka yine engellenen taylar olcak ama kasti ama yanlışlıkla inş yazdıkların bu engeli yiyen taylardan olmaz

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Herkese bol şanslar.
Adminim saygılar bence cooger çıkmasada farketmez benim favorim wolf Prince
Ve ımpulsive

2. Altılı

1. Ayak 1/2/67
2. Ayak 19/7/16/11/10
3. Ayak 2/16
4. Ayak 1/4
5. Ayak 11/6
6. Ayak 1/6/12/2/4

admin
Yönetici

Bol şanslar silivrili.

Azor Ahai
Üye

ilk ayak 3?
son ayak 3 ?

öner
Ziyaretçi
öner

İstanbul şablon:1ayak.1.7.3.2.4.6 2.ayak.7.19.10.8.13.6.14.21 3.ayak.10.4.7.8.16.172.5 4ayak.1 banko olur 5.ayak.11.3.6 6 ayak.6.3.12.5 herkese bol şans.mutlaka değerlendirin

rxynzd
Üye
rxynzd

herkese merhaba. günün 1. koşusunda afg’de gerilerde gözüken 8- coşkunkızın koşuyu kazanmasını bekliyorum. 7- feracehan rakibidir. altılı oynayacaklar bu iki atı değerlendirebilir.

gencer
Üye
gencer

nasibi olana bol şanslar..SPECIAL SWORD tek attım şansa gelir belki.özcan boş ata binmez diye düşünüyorum.

gencer
Üye
gencer
George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bende tek. Dişi tay denemede
SC ve momentero tutuyodum hatta o gün ikilisinden birşeyler almıştım. Yarış bittiği anda gazi favorilerimden biri oldu foulita. çok tutuyorum.

admin
Yönetici

Güzel yarış olacak. Dişilerden bu sene Gazi beklemiyorum şimdilik. Bakalım bu koşu fikrimi değiştirir mi. Bol şanslar.

gencer
Üye
gencer

tjk sitesi açılmıyor sizdede öylemi.. hack’lendimi acaba..

admin
Yönetici

Açılıyor site

gencer
Üye
gencer

tmm bendemiş sorun…bu arada cooger koşmıcak bilgisi yok tjk da.

admin
Yönetici

Önce twitter’a düşüyor, altılıdan 30dk önce tjk ya düşüyor 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bugün için rakip olarak gölalan WG ve SC görüyorum.ama ben bugün tek deneyeceğim. Erkeklerde de merak ettiğim atlar var. Bugünden sonra herhalde herkes gazi favorisini belirler. Herkese bol şanslar.

Ümit
Üye
Ümit

Herkese bol sans istanbul 2. Altilim
1,2,3,7
7,8,10,19,22
1,2,9,10,14,15,16
AMANKAYA TEK
2,11
1,2,3,6 TUTAR 67.20tl

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba arkadaşlar. 3 adet dişilere ait koşu, 2 maiden olan programın ölüsü bile para verir. Dikkatli olmak lazım. Ben İştahımı akşama saklıyorum. Ancak buraya ELEVATO tek, AMANKAYA tek bir oyun yaptım. Nasip… Herkese bol Şans

admin
Yönetici

Tebrikler

ERKAN
Üye
ERKAN

Hala 2 koşar görünüyor yav

ERKAN
Üye
ERKAN

Net bilgi kimsede yok sanırım

Azor Ahai
Üye

yok tjk ya bildirilmeş hala ama kesin koşmuycak

Bombaci
Üye

Adminim olmadı be son ayağa yüklenemedim

1.ayak: 1-2-3-4-7
2.ayak: 7-11-16-19-22
3.ayak: 2-4-5-10-16
4.ayak: 1 tek
5.ayak: 6-11
6.ayak: 3-6

Bol şans herkese

Azor Ahai
Üye

6yı yazdıysan yüklenmiş sayılırsın 🙂

Bombaci
Üye

Sayende 🙂

Azor Ahai
Üye

10 engerek gücündeyim 🙂

admin
Yönetici

Dügumu burada çözüyoruz. Bol sanslar

econom_ist
Üye
econom_ist

Merhaba,
1. AYAK
1 (Aly Gırl)

2. AYAK
7 (Foulıta)

3. AYAK
2 (Fırst Power)

4 (Kıng Burak)

9 (The Presıdent Son)

10 (Transporter)

15 (Özgü)

16 (Pianistin Kızı)

4. AYAK
3 (Elanilim)

5. AYAK
2 (Cooger)

3 (Curtaralo)

11 (Wolf Prınce)

6. AYAK
2 (Dontloosedcontrol)

12 (Aysedef)

Bol şanslar

gencer
Üye
gencer

ayıptır ya koşudan 3 dakka önce açıklanırmı coogerin koşmıcağı ..yazıklar olsun tek atmıştım.

Azor Ahai
Üye

🙂

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

ELEVATO 😊😊😊😊

Ümit
Üye
Ümit

Bende yatirdim sonra cikmis bosuna 2 kati para verdim ya..

Savasci
Üye
Savasci

Teneferiye oynayan var mıydı.(((

ERKAN
Üye
ERKAN

Bune şimdi yav

Savasci
Üye
Savasci

Benim 6lı yatar.(((

öner
Ziyaretçi
öner

Arkadaşlar sürprizi yakaladıkları devam ediyoruz umarım kuponu tutturmaya yaklaşıyoruz hadi bakalım

Ümit
Üye
Ümit

Gene yattik şaka gibi

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hayırlı işler. Bi de başımıza bu çıktı şimdi.

ERKAN
Üye
ERKAN

2 nin bu gurubu sırtında taşıyacağı çok net ortadaydı ah ah nerden çıktıysa bu 21:(

kofir kartar
Üye
kofir kartar

her şeyi unutup galop bakınca üçüncü at çıkıyordu tabela oynarken yazdım yetiştiremedim ama gölalan da birinci çıkıyordu beşinci oldu

ERKAN
Üye
ERKAN

İlk altilimda 5’de kaldı 🙁 yayınlamıştım kuponu

öner
Ziyaretçi
öner

Evet altılımız 4/4 devam etmekte umarım tuttururuz

kofir kartar
Üye
kofir kartar

bu amankayanın annesine ne kadar para verdilerse hala çıkaramadılar galiba ama at da bana mısın demiyor koşuyor habire:d

kofir kartar
Üye
kofir kartar

at sahibi olma hayallerimden vazgeçtim böylelikle bana göre değil gidip kısrak ithal edeyim şampiyon aygırla çiftleştireyim de yavrusunu koşturayım bize çok long shot :d

admin
Yönetici

:))

öner
Ziyaretçi
öner

Güzel 5/5 hadi bakalım son ayakta nolcak

Savasci
Üye
Savasci

TENERIFE SONG bu ata hiç bakmadım bile nerden cıktı anlamadım ekmeğimize çomak soktu.)))

admin
Yönetici

Folita da gelse ekmek çıkmazdı 🙂

Savasci
Üye
Savasci

evet orasıda ayrı bi konu.))) ama son ayakta kutayhan gelecek yine ekmek cıkacaktı.))

Savasci
Üye
Savasci

Benim favorim silent cat ti foulita herkesin bankosu olunca yazdım.

öner
Ziyaretçi
öner

Arkadaşlar İstanbul altılısını tutturmuş olduk bulanlara hayırlı olsun beni takibe devam

Savasci
Üye
Savasci

Öner tebrik ederim.

öner
Ziyaretçi
öner

Teşekkür efrim tebrik eden herkese

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.