5 HAZİRAN 2015 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

1.KOŞU:

 Aralarındaki her yarışın hepside farklı biteceğini inandığım ilk koşuda sıralamam şablondadır. Ama benim bir adım önde tuttuğum isim (3)-PİRGEÇTİ dir.Rakipleri şablonumdadır.

2.KOŞU:
Yarış kazanan iki isimden önce benim önceliğim (3)- TRAFALGAR dır.Bu tay ilk yarışını doğru düzgün aksiyonlar yapamadan bitirmiş yani antrenörleri yarışı forse edelim diyebilirler ve kaçarsa bana göre daha başarılı olacak gibi.DİKKAT. (4)- FLY TIME ve(5)- SEYİR de yazdıkmı sanırım rahat bir yarış izleriz.
3.KOŞU:
Maidenden çıkan safkan giderek hedef büyültüyor,Önce MY BAŞKAN gibi bir atın ardından ikinci olan, daha sonra Cihangir koşusunda fotoda çok az bir farkla kaybeden, erkek tay denem 6.sı olan nadide ve formda isim (3)- LORD OF PERABANKOolarak öneriyorum.
4.KOŞU:

 İkinci Altılı ganyan öyle bir koşuyla başlıyorki akıl karı değil ben tek kadar önde tuttuğum ama asla güven vermeyen bir isimi favoıri olarak öneriyorum (6)- YESARİ  Ben bu safkandan bugün harika bir performans bekliyorum bilginize.rakipleri srıalamama göre şablonumda olacaktır..   

5.KOŞU:
Bu koşuda (9)- ŞEREFKAR diye bir isim koşuyorki RABBİM  nazarlardan sakınsın 61 KG ile galop yapmış en iyi dereceleri sergilemiş, zamanın en pahalı taylarından biri olan ve yanlış hatırlamıyorsam 500.000 TL nin üzerinde bir rakama alınan ve yarış hayatı kısa sürsede gerçek bir ŞAMPİYON olan ONURKAAN ın anne baba bir kardeşi olması zaten bana göre yeter.Mesafede çok iyi bu isim için zira bazen kısa mesafeli yarışlarda taylar daha nefeslenmeden yarış bitiyor. Günün en sağlam BANKOSUDUR...
6.KOŞU:
(5)- SANZATU eğer (2)- FLY BY ME nin üzerine gidip temposunu yükseltemez ise muhtemelen Özcan Yıldırım  ile harika performans sergilemesini beklediğim isim kazanmaya yakın duruyor.Rakipleri; Son yarışında gereksizce en geride bekleyen (8)- ENYALIOS, Formda (9)- GALİPHAN, nasıl koşacağını kestiremediğim (3)- KAFKASLI,(5)- SANZATU ve at yazmışken (6)- SERKANCAN yazıp geçiyorum…
7.KOŞU:
Geçen yarışında beni yanıltmayan akisyonlarını çok beğendiğim ve ilerde çok daha iyi yerlere gelmesini umut ettiğim (2)- TORAMAN , (4)- ÇIĞKOPARAN, (6)- KASİDE diğer rakipleridir.
8.KOŞU:
Bu yarışında hem kapalı gözlüğe sahip olan hemde üzerinde bu kez apranti yerine jokey olan ve bana göre yarışın tartışma götürmez favorisi (4)- CANDOSTUM dur.Yine orjini çok dikkat çekici olan (7)- KAFADAR, (10)- ÜSKÜP yazdığımızda sanırım yeterli.
9.KOŞU:
Verdiği ara sonrası yaptığı iki yarışla eski formuna kavuşma sinyalleri veren (4)- DELİDUMRUL BANKOM dur.Start verilir verilmez (11)- KASAP liderliği alacak ardından 2.ci veya 3. cü gitmesini beklediğim (4)- DELİDUMRUL bana göre Nurettin ŞEN heyecanlanıp önde giden (11)- KASAP ın aldığı avanstan korkup erken yürütmezse bana göre son 300 de alacağı liderliği geriden gelecek sprinterlere direnecektir diyorum ve BANKO olarak öneriyorum.
Geriden gelecek sprinterler (1)- ANILBEY, (5)- TUMBUL SABURUM, (9)- ALTINKILIÇ, (10)- DURANTAŞ dır belki bunların arasına belki belki (7)- ALTIN ADIM katılabilir. Tek atmak istemeyen ve büyük altılı yapacak olan kişiler için yazdığımı belirtiyorum Şablonumda olmayacaktır.
 
1.ALTILI ŞABLONUM:
1.AYAK: 3,6,2,5//1,7
2.AYAK: 3,4,5
3.AYAK: 3
4.AYAK: 6,7,5,9,8
5.AYAK: 9 
6.AYAK: 2,8,9,3,5,6
 
 

2.ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 6,7,5,9,8 

2.AYAK: 

3.AYAK: 2,8,9,3,5,6

4.AYAK: 2,4,6
5.AYAK: 4,7,10
6.AYAK: 4
 
 
HERKESE BOL ŞANSLAR.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.