Ana Sayfa / Tahminler / 5 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

5 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

Yedili plase için de arkadaşların istekleri olduğundan birinci koşuda tuttuğum iki ismi ayrımsız yazacağımı belirtmek isterim (9)- NİNOŞUN KIZI, (2)- GÜZELYÜZ.

1.AYAK:
Aslında ya tamam ya devam diyeceğimiz bir yarış olacak ben ilk ayağı riske edip kendi altılıma (4)- PEHLİVAN TAY ı tek atacağım.Yarışa baktığımda inanılmaz seri isimler mevcut, tamam PEHLİVAN TAY da ön grup atı ama şu bir gerçek ki yarışta sadece 2 sprinter var birisi starttan çıkacakmı belli değil bu isim (1)- DEMİRCİ hadi çıktı diyelim yarışa adapte olacakmı yoksa start boxa tekrarmı dönecek, diğer sprinter (9)-FINISHER  e bu safkanda 135 gündür koşmuyor ve yarışa sadece 5 galopla girecek bana göre bu yarışdan sonra takip etmemiz gerek neyse en nihayetinde (4)- PEHLİVAN TAY ın düzlük dönülür dönülmez liderliği alarak geriden gelecek olan sprinterlere direceceğini düşünüyorum ve BANKO olarak öneriyorum...

2.AYAK:
1200 m ÇİM sürat koşusunda benim bir adım önde tuttuğum isim (14)- PRINCESS FATIMA dır safkan uzun bir aradan sonra iki yarış görerek hem nefes açtı hemde stil değiştirmiş duruyor,galoplarında da her geçen gün daha iyi duruma geldiği görülüyorDİKKAT. Her nekadar eski gücünden uzak olsa da (11)- NEYMAR kuponumuzun olmazsa olmazıdır (6)- BABA BADEM ve (7)- MISSY FRANKLIN yazıp bu yarışı rahatlıkla izleriz düşüncesindeyim.
3.AYAK:
Yarışın gidişatına baktığımızda oldukca süratli geçeceği aşikar yarışı viraj dönüldüğünde en geriden dönmesini beklediğim (7)- GÜMÜŞKAN GÜLÜ 1900 de atıp yetiştiremediği sprintini mesafenin 100 metre uzamasını lehine çevirerek gruba hakim olacaktır diyor ve günün alternatif BANKOSU olarak öneriyorum.Rakipleri şablonumdadır.
4.AYAK:
Gruba baktığımızda (4)- MAVİDALGA için kolay bir yarış gibi duruyor. Ben yinede açıklayayım. Bugüne kadar yaptığı 4 koşudan sadece 1 inde 2.ci olan safkan bugünkü iki rakibini son yarışında en dışarılara savrulurken bile geçti yani bugün için (1)- IŞIKNAT ve (7)- KIZIM SEDANUR a geçilirse komik olur. Tek rakibi formda isim (3)- GÖZYAŞI GECESİ oda son yarışında viraj dönülmeden kara dalga isimli safkanı yakalıyor ve kara dalganın yürümesine izin vermeden ayırıyor. Viraj dönülmeden önlerde en iyi yeri almasını beklediğim (4)-MAVİ DALGA BANKOMDUR.
5.AYAK:
Mesafenin uzun olması önde gidecek ismi biraz daha avantajlı kılıyor bana göre artık nedenmi? Birincisi sprinter isimler aradaki farkın açılmaması için erken öne geliyorlar bu sprinter bir at için en tehlikeli yarışdır ziraa yarışı atlar değil aslında jokey yapar. Nedenmi? Yarış hızlı gittiği sürece sprinter at en geride gitse dahi sprint atarak ara kapatır zira temposunun üzerine çıkmış atlar mevcuttur yarışda son viraj dönülürken yada son 300 de dururlar.Yarış yavaş giderse yani öne kaçan isim yürüyerek kaçarsa ozaman sprinter isimlerin üzerindeki jokeyler yada aprantiler neyse yarışın hızını okuyamaz ve sprinter atları en geride takip ettirirlerse elinde sermayeyle son düzlüğe çıkacak olan kaçak ismi yakalayamazlar...Bunu neden anlattım :)
Yarışda tek kaçak isim (5)- SPRING BREEZE var ve bu yukardaki dediğim gibi olursa yarış bir nefesde bitirebilir...Alternatif BANKOMDUR. Rakipleri formunun zirvesinde (4)- ÇARÇIRA , (7)- GLOWING SUN , ters bir yarış beklediğim (3)- İKİBAKİ, (11)-WARRIOR PRINCESS dir.
6.AYAK:
Sıralamam şablondadır.
ALTILI ŞABLONUM:1.AYAK: 4
2.AYAK: 14,11,6,7
3.AYAK: 7///1,6,9
4.AYAK: 4
5.AYAK: 5///4,7,3,11
6.AYAK: 5,11,7,8,4,12,6

Herkese BOL ŞANS diliyorum
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Özcan
Ziyaretçi
Özcan

Bol şanslar dilerim Mustafa Kemal bey başarılar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Teşekkür ederim ÖZCAN bey…Sağolun

Caner b
Ziyaretçi
Caner b

Özcan bey sayenizde 2 haziran tutturdum.. sizi takip ediyorum tahminleriniz ve emeğiniz için tesekkurler

Özcan
Ziyaretçi
Özcan

Bursa da tuttuğum atlar.

1 ayak…1.4.6

2 ayak…10

3 ayak…1.2.9.5.6

4 ayak…6.4.3

5 ayak…7

6 ayak…7

Özcan
Ziyaretçi
Özcan

Teşekkürler Caner bey hayırlı olsun.

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Syn admin saat 11.45 gibi mail atmistim size ulastimi acaba

admin
Yönetici
admin

Alıyorum yayına.

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.