5 HAZİRAN 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

5 HAZİRAN 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

   8 – WORLD STAGE, 2 yaşlılığında çok başarılı koşular çıkartıp, sene başında Adana pistinde iki derecesiz yarıştan sonra İstanbul’da koştuğu üç yarışta da son yarış harici fazla varlık gösteremedi. Buna rağmen en son yarışında KGDB ile koştu ve güzel bir beşincilik elde etti. Bu yarışın 8 – WORLD STAGE için düzelme olduğuna inanıyoruz ve son ayağı kapatmak için riske girerek kuponumuzdaBANKO olarak kullanacağız.  Gelmezse bu ayak karışır.

  Yanına at yazmak isteyenler için;

  Son iki yarışında start problemi yaşayan 2 – GENÇ PURPLE ve 5 – MARAVILLA yarışta söz sahibi olabilecek kapasitede taylar. Son 4 yarışında tabeladan düşmeyen 4 – LA SANTA MUERTE,  Bursa’da yarış kazandıktan sonra KV koşuda varlık gösteremeyen 1 – ONE OF A KIND, KG takmadan bu yarışa katılacak olan 7 – MAYA KISKA, dinçliği ile 9 – YÜKSELEN rakipleridir.
 • 2. AYAK

  5 yaşına oldukça iyi yarışlar çıkartarak giren 2 – ONLY ve artık kıvama gelen 7 – BAŞKAN NEXIA kapışmasına seri stili ile   5 – ÖZBAYHAN‘da dahil olmak isteyecektir. ÖZBAYHAN yüksek tempoda götüreceği yarış her ne kadar sprinter atlara yarayacak gibi gözüksede grupta tempsounu bozacak at yok gibi. Arayı açarsa yakalanamayabilir. Yarış, ÖZBAYHAN’ın nasıl kaçacağı ve ONLY ile BAŞKAN NEXIA’nın sprint mesafesini ayarlamasına kalır. Üçüde yazılmalı.

 • 3. AYAK

   6 – MÜYESSERS GIRL‘in  600m sprinti ve 1000m galoplarında 400m yi 23sn’nin altına indirmiş, güzel çalışmalarla katılacağı yarışta favorimiz. 1 – HİPERBOL‘unda 15 gün önce iç pistte 400m’si 23 olan bir sprinti var. Bu iki tay altımız için yeterli görüyoruz. Çok at yazmanızda fayda var.

 • 4. AYAK

  İki orta mesafe koşudan sonra istediği mesafeyi bulan 2 – BALÇİBİN BANKOMUZDUR. TONYA’ya bu sefer KARATAŞ binse de mesafesinde 6 – MYSTICAL STROM rakibidir. Çok bomba arayanlar için 7 – GOLDEN STEP öneriririz.

 • 5. AYAK

  Hayatının ilk koşusunu çok iyi bir derece ile kazanan 3 – AFŞİNBEY daha iyi işlerle katılacağı bu koşuda favorimizdir. 4 – ATACAN KAN sentetik pisti severse fark yaratır. 6 – DAĞLARIN EFESİ ve 8 – OĞLUM BUĞRA plasede tuttuğumuz safkanlar.

 • 6. AYAK

  Denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu ayakta tercihimiz HEPSİ. Favorilerimiz ise 5 – ÇAKIRAHMET ve 7 – LİDERSOYBOL ŞANSLAR. 

GÜNÜN KUPONU
13.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
8
2
5
7
1
6
2
3
4
6
8
H

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bugün bütün bankolar ve favorilerimiz tavşanlık yaptı. Geçmiş olsun.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x