5 EYLÜL 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: ilk defa start alacak safkanlar arasında en hazır görünümde olan (8) numaralı TSARİGRAD görünüyor. Diğer safkanlar içinde ise göze çarpan pek fazla isim yok. Çime yatkın orjini ile (2) BERİŞ rakip isim görünüyor. Eğer yüklenirsem ilk ayağa şablon çok klasiğe gidecek. Yarın agf de göreceğiniz üzere çok ağır favoriler çıkacak. Yanına at yazmanın çok zor olduğu safkanlar koşuyor. Dolayısı ile ikramiyeye gitme anlamında bu ayağı az at ile geçip son ayağa kadar teksiz bir altılı deneyeceğim.

2.ayak: Hem çim hem de kum koşabilen safkan. Son birinciliğinde startta takılmasına rağmen güzel kazandı (2) CİBEKOĞLU ilk safkanım. İkinci baharını yaşayan safkan formunu koruyor dolayısı ile (6) CAİZE ikinci safkanım. Son yarışlarına istinaden uygun isimlerle koşacak olan (4) TAMERŞAH üçüncü safkanım. Bu üç ismin de eksik koşması halinde devrete girebilecek isimler olarak (9) OVA KARTALI ve (5) YARAMAZ görüyorum.

3.ayak: (7) DEMİRPERDE ağır basıyor ancak yanına (2) AŞKABAT ve (1) ANAYURT yazacağım.

4.ayak: (1) numaralı LAST CHANCE LADY yanına at yazmanın zor olduğu  bir safkan. Yüzde 80 lerde agf çıkarsa şaşmamak gerek. Ben yanına rakip yazacağım dileyen tek atmakta haklıdır.

5.ayak: Tabi ki orjin itibari ile ilk göze çarpan safkan  (3) numaralı ÇAĞIRAN. bu safkan haricinde tercihlerim şablonda olacak.

6.ayak: (4) PEXUSS, (5) SULTANHAN ve (8) UMUT ÇİÇEĞİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum. Herkese boş şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-2

2.ayak: 2-6-4-9-5

3.ayak: 7 /// 2-1

4.ayak: 1 /// 2-3

5.ayak: 3-9-10-2

6.ayak: 4-5-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

knekocu

bol sanslar

foxrun24

merhabalar.
1.ayak: 2-6-8-9
2.ayak: Ekseriyet Cibekoğlu çimde de gider diyor ama ben çimini eksik buluyorum. Ova Kartalı ve Yaramaz diyorum.
3.ayak: Aşkabat bence açık yarış atı, rakipler de iyi ama Aşkabat tek.
4.ayak: Tüm Türkiye gibi bence de 1. favori ama ben bu ayağı 1-2-4-5-7 olarak geçeceğim.
5.ayak: Çağıran TEK
3.ayak: Meleksima bence kazanır ama Kocakaya etkisi ile Kısmet Kızı da yazın.

Bol şans.