Ana Sayfa / Tahminler / 5 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

5 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

9 yarışlı İstanbul altılı programı tahminim şu şekildedir.

1.koşu: Güven vermeyen safkanların 1600 metre  mücadelesinde son düzlüğe en diri girenin kazananı belirleyeceği yarışta ilk şansı (8) numaralı BÜYÜK AŞK a vermek istiyorum rakipleri şablonumda olacaktır.

2.koşu: Vermiş olduğu aradan sonra iki yarış gösterilen Safkanın giderek daha hazır hale geldiği kesin. (4) numaralı SECRET VICTORY, (2) numaralı TLOS ve (1) CORCOVADO arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

3.koşu: Muhtamel olarak son düzlüğe (5) numaralı SAHİPBEY in lider döneceği yarışta son 100 den sonra (2) İLGİLGE ve (1) ŞÜKRÜ nün ataklarına direnmeye çalışacaktır.

4.koşu: Henüz safkanla ilgili kararımı vermiş değilim. Üç aylık aradan sonra bir sentetik bir KOCAELİ gören safkan istediği pişt ve mesafeyi buldu. İyi denmeyecek bit görüntüsü olsa da bir süre daha ısrar edeceğim (9) ROTABELLİ ilk safkanım olup rakip düşündüğün isimler şablonumda olacak.

5.koşu: Umutların tükenişi mücadelesinde sentetik pisti yadırgamadığı taktirde (4) RİO BLONDE en şanslı isim olarak göze çarpıyor. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

6.koşu: Son yarışında ki atakları gerçekten çok güzeldi ancak buna rağmen ikincilikle ayrıldı. Bu ilgililerinin hiç beklemediği bir sonuç olacak ki Karataş aforoz edildi safkan Uğur’a verildi. Yoksa buna başka bit anlam yükleyemiyorum. (2) numaralı WINCHESTER tek olarak beklenebilir. İlk altılım için BANKOM olup ikinci altılım için düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.

7.koşu: Yarışın her metresin adeta daha da büyüyerek foto finişi geçen (3) numaralı GOLDEN LION un bir defa daha kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

8.koşu: Son yarışında agf de yüzde dokuz ile geri planda iken bahsedip tek olarak kollamakta fayda olduğunu belirttiğim safkanı bu yarışta riske edeceğim. İyi bir bekleme il sonuca gitme potansiyeli olan (6) numaralı KARTAL KIZ risklide olsa BANKOMDUR.

9.koşu: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-2-1-4

2.ayak: 4-2-1

3.ayak: 5-2-1

4.ayak: 9-2-1-7-6-5-3

5.ayak: 4-7-6-1-5-3

6.ayak: 2 tek

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-2-1-7-6-5-3

2.ayak: 4-7-6-1-5-3

3.ayak: 2 /// 6-4

4.ayak: 3 tek

5.ayak: 6 tek

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bolşanslar dili,yorum
1.koşu 8 BÜYÜK AŞK HER YERDE BUNLARI GEÇER GÖKHAN GÖKÇE MUHAKKAK BU ZAYIF RAKİPLERİYLE ALAY ETMEZSE BUNLARI UZAK ARA GEÇER BEN RAKİP GÖREMİYORUM BÜYÜK AŞK BANKOM DUR
5.KOŞU CERENSELİ TAKİP ETMEKTE FAYDA VAR..
6.KOŞUDA HERŞEY YENİLMEZİN GÜCÜNE NEFESİNE BAGLI MUHTEMELEN SON 200METREYE DE ÖNDE GİRECEK YENİLMEZ TÜKENİRSE WİNCESTER TÜKENMEZSE YENİLMEZ
7.KOŞU DA TÜRKİYE SON YARIŞINDA 40 LİRA İLE KAZANAN ATA OYNAMIŞ MNADEMKİ BU KADAR KALİTELİ NEDEN 40 LİRA GANYANLA GELİR…..VEEEEE SONRAKİ YARIŞINDA BGÜYÜK FAVORİ ÇIKAR…..
BEN ENJOYUN KOLAY TESLİM OLMAYACAGINA İNANIYORUM ENJOYSUZ KUPON YAPMAYACAGIM..
1.KOŞUDA DİLEYEN YARIŞ KUPON PARALARINI BEDAVAYA GETİRMEK İSTİYORSA 8 BÜYÜKAŞKA GANYAN ATABİLİR BEN ŞAHSIM 500 LİŞRA ATTIM BOL ŞANSLAR

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

büyük aşk hariç hepsi tuttu cerensel enjoy

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

bol şanslar bombacı:)))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

2.altılı ganyan

admin
Yönetici

Bol şanslar bombacı

Baranovici
Ziyaretçi
Baranovici

Tavsiyeni dinledik bay uzman büyük aşkla ilgili

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İstanbul 2. Altilim

3

1,2,3,4,5,6,7,8,9,11

2///3,4

1,3

2,6

6 bol şanslar

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.