izmir altili tahminleri bombaci

5 EKİM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Oldukça zorlu görünen İzmir programında onu da yazalım bunu da yazalım dedik mi öyle zannediyorum altında kalırız ve son ayağa para yetmez gibi geliyor. Çok risklide olsa kalabalık, karışık ve zorlu görünen bu yarışı rakiplerinin bir tık ilerisinde kalite gördüğüm iki safkanla riske edeceğim. Koşmuş olduğu son yarışta kum pistte olsa safkanın zorlu rakipler önünde ne kadar iştahlı olduğu çok belliydi. Pilotunun son düzlüğe erken yürüyüp safkana asılmasına rağmen elinde bu safkanla ilgili hayli avans olduğunu düşünüyorum. Hiç acele etmeden üstelik çim pistte son düzlüğe daha rahat ve sabırla çıkmasını beklediğim (4) VİKONYA ilk safkanım. İlk çıktığı ve kazandığı Maiden yarıştan sonra ikinci yarışında Şartlı-2 de mücadele eden safkan pilotuna ecel terleri döktürdü. Son düzlük dönülmeden önce 3. sırada olan safkan bir anda dışa savrulunca son düzlüğe 8. girmesinin yanında bir anlamda 1300 metrelik yarışı 1500 metre olarak tamamladı. Ancak yine de yarıştan 3. olarak ayrılmayı başardı. 100 metre daha kısalan bu yarışta gelişen kondisyonunun yanında artan yarış tecrübesi ile birlikte favorime en ciddi rakip (12) numaralı ZENGİNCE ikinci ve son safkanımdır.

2.ayak: Hatırlarsanız son yarışında 11 atta agf de yüzde 1 ile 10. sırada ve 9.95 ganyanla üçüncü gelen safkan için bir anda ekrandan bir safkanın geçip birinci geldiğini görürseniz bilin ki o (8) FETHİYE dir demiştim. Bir çok İzmir oyuncusunun yakinen tanıdığı safkan içinse idman görüntüsünü yarışa yansıtamadığını belirtmiştim. 8 yaşında ki bu kısrak  son metrelerde diri ve photoya çok dik girmesine rağmen pilotu istediği siprinti bir türlü attıramayınca son düzlüğe onuncu döndüğü yarıştan üçüncülükle ayrılmak zorunda kaldı. Bu yarışta ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır.

3.ayak: 2 yaş İngilizlerin Maiden mücadelesinde son yarışında bariyer dibini tercihleyince ataklarında geç kalan safkan yarıştan ikincilikle ayrıldı. Daha uygun olduğunu düşündüğüm grupta hazır kıta olan safkanın kazanması beklenen sonuçtur. Kendisini tanıyan ve formda pilotu ile birlikte gruba hakim olmasını beklediğim (5) numaralı AYSUNUM risklide olsa BANKOM dur.

4.ayak: Bu safkanla ne kadar gurur duysalar azdır. Bursa’da ilk defa piste çıkıp 10 ganyana koşarken yeni bir şampiyon geliyor olabilir denilen safkanın üzerinde inanılmaz bir emek var. Çok sabrettiler semeresini aldılar. H-15 yarışlarda tabela mücadelesi veriyor görünse de kalitesini bildiğim safkan hep takibimdeydi. Herşey tam bitti derken sanki sihirli bir değnek dokunmuşcasına H-16, KV-7, KV-8, KV-21 yarışları üst üste patlatan safkan bu mükemmel hareketlerini çok sert rakipleri arkasında G-3 te dördüncü gelerek taçlandırdı. Son yarışında yine benim ilk göz ağrılarımdan olan ki     -dileyen ilk defa koştuğu tarihlerdeki yazılarımı okuyabilir- MI BOMBON arkasında oldukça geri planda kalan (7) AYZA’nın sert rakipler yanında pistten de etkilendiğini düşünüyorum. Bu safkan benden bu kadar yazıyı fazlası ile hak etti bende geçte olsa hakkını verdiğimi düşünüyorum. (5) RADYOCU’nun koşmayacağını öğrendiğim bu yarışta (7) AYZA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

5.ayak: Son yarışından sonra 3 hafta geri çekilen safkanın Maiden da çok oyalayacağını düşünmüyorum. (3) REYHANBEY ilk safkanım olup ilk rakip gördüğüm isim (10) VALKIRIA dır ve devamı şablonumdadır.

6.ayak: Esasen son yarışında tabela dışında kalmasına sevindim. Burada çok daha kolay rakipleri önünde (9) KRAL EGE ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır. Herkese bol şans dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-12

2.ayak: 8-16-15-5-9-3-14-6-2-1

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 7-3-4

5.ayak: 3-10-7-8-4

6.ayak: 9-3-1-2-8

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-5

2.ayak: 4-12

3.ayak: 8-16-15-5-9

4.ayak: 5 tek

5.ayak: 7-3-4

6.ayak: 3-10-7

7.ayak: 9-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Rastgele Bombacı. Döktürmüşsün yine :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar bombacı abi :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans kardeşim 😊
Dün son ayakta d.bakırda öztürkmenin parasını nihayet yiyebildik ikili iyi para verdi birinci gelse 50 de ćiftesi vardı neyse bugün onun parasıyla rahat oynuycam 😊

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Ankara programı sevmedim izmir para verir.

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

KaraKhal
Üye
KaraKhal

Herkese merhaba.Sabah Ankara da aradığımızı yine bulamadık akşama sürpriz tekli bir oyun çıkardım.

1.ayak: 3 ÖZGÜZEL (son kum yarışını hiç bir şekilde ölçü olarak almıyorum.Kum pisti çok yadırgayan tay tekrar döndüğü çim pistte,galop çalışmalarını yaptıran bugünkü jokeyi Mehmet GÖNÜLTAŞ ile birinciliğin en güçlü adayıdır.)

2.ayak: 5 BABAKAYRA (Yarış hayatındaki ilk 1400 metre mesafe yarışına çıkıyor.Bu mesafe Babakayra için en ideal mesafe olacaktır.Bunu da bugün 1.likle taçlandırıcaktır diye tahmin ediyorum.)

3.ayak: 2,3,5,7,8,10,11

4.ayak: 3,7,4,8

5.ayak: 1,3,5,7,8,10

6.ayak: 1,2,3,4,10,11,15,7

Hepimize bol şans.

admin
Yönetici
admin

4-6-7-9-12 //
1-4-8-9 //
5-10//
7 //
4-8 //
1-4-8-9-11 //

admin
Yönetici
admin

Altılı ne güzel para verdi bombacı. 80 bin lira temiz :)

hakan
Ziyaretçi
hakan

arkadaslar izmirde bu gun cok supriz geldi herkese bol ssns

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bombacı iki bomba at 16 ve 11 takip edip yazdık durduk bugünde yazdık ama ekmeğini yiyemedik bu altılıyı biz yanlis oynuyoruz arkadaş takip ettiğin atı bombada olsa tek yazacaksın yanına 5 at daha yazarsan tabi 80 bini elalem götürür😕

Yahya Kemal coskun
Ziyaretçi
Yahya Kemal coskun

Sana teşekkür ediyorum kardeşim senindegerlendirmendendolayi 2 ayak 16 tekzip birseybulamadimama sayendeolabilirdi sana teşekkür ediyor böyle korkmadan soylediginicin başarıların devamını temenni ediyorum saygilar