Ana Sayfa / Tahminler / 5 EYLÜL 2014 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

5 EYLÜL 2014 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

1.Koşu: Son iki koşusunu tabelada bitiren 4 UMUDUN RENGİ güzel çalışmaları ile kazanmayı hak ediyor.. Ağır kilodan etkilenmezse 2 İSMAİL , Son koşularında beklenilenin üzerinde sonuçlar alan 8 BEKMEZKAYA , İkinci olduğu son koşusu gayet tatminkar olan 1 TUĞKAN ve sürprizde 10 EGEARIN yeterlidir..

2.Koşu: Maiden mücadelede bu pist ve mesafedeki süreleri birbirine yakın olan 1 ATOMUNOĞLU ve 4 MONDİNİN OĞLU ikilisinden biri galip gelecektir.

3.Koşu: Hem üst üste birincilikleri hemde çalışmaları ile formunun zirvesinde olan 1 FANCYCHANCY klas jokeyi idaresinde kazanacaktır..

2.ALTILI

1.AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday koşuda 5 KÖSENİM Özcan Yıldırım idaresinde şanslıdır. Son grup koşusunda buradaki rakiplerinden çok üstünleri ile mücadele eden 1 ŞULELİ , Çalışmaları tatminkar 4 GÜLFEM , 6 DELALKIZ , 2 ALHABER , 3 GAKKOŞKIZ eküri avantajı ile 8 CANİREM ve ilk startından galibiyetle ayrılan 10 DURMAKIZ kazanmaya adaylar..

2.AYAK: Dişi şartlı mücadelede 6 FETHİYE ve 10 LAL KIZIM ı bu gruptan ayırıyorum..Aksilik durumunda devreye girebilecek isimler ; 9 ÇIKMAZNUR , 4 ŞİRİNCE ve 3 ÖZÇETİN olacaktır.

3.AYAK: Uzun mesafede çim pistte kazandığı koşu sonrası formu devam eden 6 EKİN BURCU kazanacaktır..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar