5 EYLÜL 2014 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

1.Koşu: Son iki koşusunu tabelada bitiren 4 UMUDUN RENGİ güzel çalışmaları ile kazanmayı hak ediyor.. Ağır kilodan etkilenmezse 2 İSMAİL , Son koşularında beklenilenin üzerinde sonuçlar alan 8 BEKMEZKAYA , İkinci olduğu son koşusu gayet tatminkar olan 1 TUĞKAN ve sürprizde 10 EGEARIN yeterlidir..

2.Koşu: Maiden mücadelede bu pist ve mesafedeki süreleri birbirine yakın olan 1 ATOMUNOĞLU ve 4 MONDİNİN OĞLU ikilisinden biri galip gelecektir.

3.Koşu: Hem üst üste birincilikleri hemde çalışmaları ile formunun zirvesinde olan 1 FANCYCHANCY klas jokeyi idaresinde kazanacaktır..

2.ALTILI

1.AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday koşuda 5 KÖSENİM Özcan Yıldırım idaresinde şanslıdır. Son grup koşusunda buradaki rakiplerinden çok üstünleri ile mücadele eden 1 ŞULELİ , Çalışmaları tatminkar 4 GÜLFEM , 6 DELALKIZ , 2 ALHABER , 3 GAKKOŞKIZ eküri avantajı ile 8 CANİREM ve ilk startından galibiyetle ayrılan 10 DURMAKIZ kazanmaya adaylar..

2.AYAK: Dişi şartlı mücadelede 6 FETHİYE ve 10 LAL KIZIM ı bu gruptan ayırıyorum..Aksilik durumunda devreye girebilecek isimler ; 9 ÇIKMAZNUR , 4 ŞİRİNCE ve 3 ÖZÇETİN olacaktır.

3.AYAK: Uzun mesafede çim pistte kazandığı koşu sonrası formu devam eden 6 EKİN BURCU kazanacaktır..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar