5 EKİM 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.KOŞU: İlk defa start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarının koşusunda, ışıltılı orijini ve güzel işleri ile 4 SUN TIME bankom.

2.KOŞU: 1 I SAW THE SUN müsait grupta favorim. 4 QUITO ve 2 BLACK GRAPE iyi durumları rakipleridir. 6 COGENERATION taylığından bu yana derece çıkaramasa çim pistte bu grupta iş yapabilir.

3.KOŞU: 5 FIRE OF WORLD ve ekürisi bu grup için fazla gözüküyorlar. Bir önceki Ankara koşusunda falsosu oldu ama rahat geçtiği bu grupta yine kazanması normal sonuç.

4.KOŞU: Zorlu handikap koşuda kilo farklarının koşuyu eşitlediğini düşünüyorum. Hepsi tercihim olacak.

5.KOŞU: 9 YOLLARAZ muhtemelen virajı önde geçecek ve kazanmasını bekliyorum. 2 BAŞAR olur da zorlarsa koşu sürprize dönebilir. 6 KESVACANGÜN yine kazanabileceği grupta. Tekrar çime dönen 11 SEMRAKIZI iyi hazırlıkları ile sürprizde. Yerim olursa son olarak 10 ÇAĞIRAN’da eklerim.

2. altılı’da Yollaraz banko tercihimdir.

6.KOŞU: Hatay koşusu günün en zevkli mücadelesi olabilir. Koşunun favorisi 13 SÜRGÜNTAY, kaybettiği Ankara pistinde tekrar sahne alacak. Süratli geçecek yarış lehine olsa da rakiplerini yazmayı tercihledim. 3 BAŞ HÜKÜMDAR, eküri desteği ile 5 DEMİRPERDE, ilginç galobu ile 10 KAMUS ve ekürileri, 15 AYNİŞAN, 6 EYMENEGE diğer ihtimaller.

KUPON

4
1-4-2-6
5
H
9 // 2-6-11-10
13-3-5-10-15-6

7.KOŞU: Son iki senedir bu koşuyu kazanan 2 AŞEMEZ, 8 yaşına rağmen halen koşunun favorisi. Kazandığı grup koşusu sonrası yaklaşık 2 ay ara veren çok iyi hazırlanan 1 ARTUKLU, iyi durumu ile 7 SEMEND ve güzel çalışmaları ile 5 ÇELİKKALKAN diğer ihtimaller. 12 ATEŞBİBİ sürprizde.

8.KOŞU: 3 REHA HAN, 4 ZALDIR ve 1 ALAZHAN işlerine göre favoriler. 2 İSKENDERBEY’ Oğlum Berat’ın anne kardeşi olarak dikkat çeken bir diğer isim.

9.KOŞU: Kalimdor’un anne kardeşi 12 KRUNG THEP, ilk yarışındaki adaptasyonu ve sonlarda içeriden kazanmaya gitmesi oldukça iyiydi. Henüz koşu kazanamamış isimlerin yanında ekürisi 3 OSCURO ile beraber bankom.

KUPON

H
9
13-3-5-10-15-6
2-1-7-5-12
3-4-1-2
(12-3)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
42 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
thesakal

Bol sanslar.Ben de şöyle bir şablon çıkardım.Yarın ekleme yapacağım.

4,6
6,2–4
5
5,1,6
9,2,11,10
13-7
1,7,5-4,10
7,2,6
12,7

SERHAN

Uzun bir aradan sonra ANKARA
İlk altılı
1.KOŞU : 1-4 // 2-8
2.KOŞU : 5-2-4-3-1
3.KOŞU : 3-5-4-6
4.KOŞU : HEPSİ
5.KOŞU : 2 BAŞAR BANKO
6.KOŞU : 13 SÜRGÜNTAY BANKO
2.altılı
1.KOŞU : HEPSİ
2.KOŞU : 2 BAŞAR BANKO
3.KOŞU : 13 SÜRGÜNTAY BANKO
4.KOŞU : 6-2-7
5.KOŞU : 1-4-2
6.KOŞU : HEPSİ

Herkese bol şans diliyorum

veysel

Bol Şans arkadaşlar..Siteyi takip ederek küçük kupon yapan biri olarak kendi çıkarımlarımı paylaşmak istedim. Genelde süpriz atları kendimce geliştirdiğim yöntemlerle buluyorum ama favori yada plasede yatıyorum..Hayırlısı bakalım..
Ankara 1. Altılı;
1.Ayak : İlkdefa koşan taylarda orjin ve jokey kalitetleri ile 1 ve 4 No’lu atlar ilk sırada yazılmalı. Ankarada bomba patlatmayı seven m.bayır ile 6 numara kafadan yatmak istemeyenler içinde H.Çizik ve A.kurşunla 3 ve 8 numaralı atlar yeterli olur kanaatimce.
1,4,6/ 3,8
2.Ayak : Satış koşularına pek anlam veremiyorum. Normalde 4 Quıto çok şanslı, Müslümle 1 rakibi. Normal çıkarda yarışa asılırsa bence 5 Moon Father A Kaçmaz ile en az onlar kadar şanslı
1,4,5
3.Ayak : Ekürilerden Halis Karataşın bindiği 5 numara çok çok önde. ancak Elazığ kumunda geçilmemiş olan 6 numaranın son çim yarışını ölçü almayalım. G.Kocakaya ile ben onuda yazacam.
5,6
4.Ayak : Altılıyı küçük oynayan biri bulmak istiyorsa risk alacak herkesin çok at yazdığı yere az at yazacak bende banko hakkımı bu ayakta kullanacam. Ekürilerden 7 İmogine benim tekim.
7(2)
5.Ayak : Yorum yapmadan 2 Başar ve 9 Yollaraz yeterli bence
2,9
6.Ayak : Hatay koşusu süpriz bitecekmiş gibi gelsede. Halis ve Çelik kardeşlerin yanına S. Boyrazı yazıp bırakacam.
13,12,8
Toplam : 7,56 TL/12,6 TL
Bu arada Bay uzman görünmüyor bazı iddialı yorumları yüzünden yapılan eleştirilere küstü mü yoksa başka bir sebebi mi var? Bence at yarışında iddialı olmak her zaman var ancak isabetli yorumlar sonrası insanların güvenini kazanınca ve arkasından da bazı iddialar tutmayınca klasik olarak hiç birşeye faydası olmayan ama fırsatı bulunca uzman kesilenlerin hoşuna gitmedi sanırım.
Admin kardeşim hep söyler saygısızlık yapılmasın herkes istediğini yazsın. Yazılanları ciddiye almak ise size kalmış. Eğer sonucuna katlanamıyorsanız kendi oyununuzu kendiniz kurun. Atının kazanıp kazanamayacağını koşmadan at sahibi bile %100 bilemez ki..

dabbe

Veysel kardeşim dediğin gibi at sahibide bilemez bu işi duyum geldi yo kjokey bunu dedi ben inanmam bunlara ama tuttuğum at varsa sonuna kadar arkasında dururum gelir gelmez başka bişey dünki son ayak 5 numara gibi çok güveniyordum bu at yarışı biraz bilgi biraz şans ve en önemlisi hissiyat

island17

Merhaba Admin,
her gün çok güzel tahminler oluyor.Her tahmincinin altılı şablonundaki inandığı 1 at mutlaka
geliyor.Ama o tahmincinin genelde yattığı bir ayak oluyor ve tahmin tutmuyor.
Aslında gelecek bir atı yakalıyor herkes.Şöyle bir yöntem mi geliştirsek?
Herkes gene 6’lı tahmini yazsın.
Altına da herhangi bir ayaktaki 1 atını versin.Neden inandığını da yazsın.Bu atı tek vermesi de şart değil.Genelde tek vermedikleri ayaktaki atları geliyor zaten
Belki yorumlarda o at ön plana çıkar.Kimi 1.ayakta,kimi son ayakta vs.

island17

Yok mesela ben 6’lı tahminimi yazdım.Altına da “arakadaşlar şu ayakta şu at dikkatimi çekti.Şundan dolayı…” gibi not düşsek hepimiz.Sizin yazılım yazmanıza gerek yok.Biz tahinin altına kendimiz yazarız:)

island17

Yorum yazan arkadaşlara rica etsek yeterli:)

Bakirkoylu68

Sevgili admine bu konuda tavsiyede bulunmuştum. Sizin dediğinize ek inerim bu sitenin de bir AGF sı çıkarılabilir. Sürpriz bitecek ayak tahmin edilirse altılı oturtulmuş olur ayrıca.

Kaktüs

Merhabalar, herkese iyi şanslar. Emeğinize yüreğinize sağlık.Ayrıca bay uzman nerelerde.

RISING

ANKARA 1. ALTILI

1-) Hem pedigrileri ile hem idmanları ile hem de deklare edilen jokeyleri ile 1.Blaze Away , 3.My Head , 4.Sun Time ve 8.Wild Rose ön plana çıkan taylar.Bana göre bu dört tayın dışına çıkara hepsi demek gerekir.
2-) Kocaeli’ndeki son iki yarışında startta kalmayınca takip listeme giren 6 Cogeneration startta kalma huyunu tekrarlamaz ise öne hamle yapıp sert tempoda yarışı forse edecektir.Aragorn gibi çok sınıf bir safkanın anne kardeşi olan bu tay düzelme sinyalleri veriyor.4.Quito,5.Moon Father ve 2.Black Grape öndeki safkanı kaçırmamak için öne yakın olacaklar diye tahmin ediyorum.Her ne kadar Black Grape iyi bir sprinter ise de bazen ön grubun içinde de yer alabiliyor.Viraj dönülürken bence bu gruptan çok üstün olan I Saw The Sun verdiği kısa aradan etkilenmezse önde dökülenleri toplayıp potaya ulaşır.Bana göre I Saw The Sun ve Cogeneration bir adım öndeler..
3-) 1.No Way Out ve 5.Fire Of World ekürileri sürekli uygun grupları denk getiriyorlar..4.Dont Look Back ve 6.Mapro dışında geride bekleyecek tay yok gibi..Bursada ki açık yarışta Dont look Back 1.No Way Out’un yanına gelememişti ki seyrettiğim kadarıyla bu tayın (Dont Look back) adaptasyon sorunu var gibi..Yarışın başlarında deparlanıp grubun iindeki yerini alsa çok daha başarılı bir performans ortaya koyabilir.Elazığ pistinde göz okşayıcı sprintler atan ve havalı yarışlar kazanan Mapro çim denemesinden sonra bu gün kuma dönüyor.Aynı koşuyu burada sergileyebiir mi? Bence yarış hayatlarının başındaki gibi kafayı alacağız diye zorlamayıp 2,3 gidebilen eküriler ağır basıyor. Rakip yazmak istersek bence öncelikle Mapro..
4-) İstanbuldan kazanıp gelen 2.Bathsheba ekürisi 7.Imogen ile birlikte yarışın şanslılarından.İstanbuldakiyarışında viraj dönülürken Sour Times ile yakın atra dönmüşler ama Sour Times istenilen biçimde artıramamıştı.Gerçi bugün değişen jokeyi ile daha iyi bir yarış gelebilir.5.Suvla Bay illa kikuponlara yazılmalı..Ben burda çoğu izleyenin de dikkatini çeken ama start sorunundan dolayı bir türlü kazanamayan 8.Victory Cry’a dikkat çekmek istiyorum….Magfellow gibi çok formda bir atın kazandığı yarışta starttan geç çıkmasına rağmen çok akışlı ve etkili gelmişti ki Müslüm yeniden tercih etmiş..Bence starttan normal çıkabilirse yarışın en güçlü adayı olur..
5-) 2-Başar koştuğu grup yarışla herkesin dikkatini çekmişti.Sonrasında favori olduğu yarışta Oktayınoğlu isimli taya geçilirken dün Bursada KV yarış kazanan Şarlo’nun burun farkı ile önünde bitirmişti.Yarışın da doğal olarak favorisi..8.Yahyababa çim pistteki son yarışında Demirperde ve Şubatiki gibi iki kalite safkan arkasında 3. olmuştu.Ogünün kazananı Demirperde bugün grup 1 yarışta ve favriler arasında…9.Yollaraz da seriliği ile bir sürpriz yapabilir.
6-) Günün en önemli koşusu..Halis Karataşın kendilerina ait safkanı Sürgüntay hakkında yorum yapmaya gerek yok herkes biliyor.Sonlarda gereğinden fazla beklemek gibi bir yanılgıya düşmezse kazanır bence..

1.3.4.8
1.6.2.5
5
8.2.5.4
2.8.9
13

Herkese bol şanslar..

Bakirkoylu68

Bol dans,güzel bilgiler için tskler

RISING

Teşekkürler Bakırköylü…Şans herkesin yanında olsun..

Bakirkoylu68

Bol sans! Ah su klavyeler

bypatron

Başta Admin olmak üzere tüm emek veren arkadaşlara teşekkürler
Şansınız Bol Bahtınız Açık Olsun

1.Koşu 1,4,2,3,8
2.Koşu 1,4,2,5
3.Koşu (Fire of world-No Way out)
4.Koşu 7,5,4
5.Koşu 2,9,1
6.Koşu 13,12,6,15,3
7.Koşu 8,4,7,2,10,12
8.Koşu 4,1,5,2,3,6
9.Koşu (Krung Thep-Oscuro)

bypatron

Teşekkürler adminim cümlemize bol şanslar

island17

ANKARA 1.ALTILI
H (haftasonu millet 5.’li oynasın diye patlar gibime geliyor:)
1,4,2,6
5
5,7,10,6,3
2,9,7
13
29,40TL

ANKARA 2.ALTILI
5,7,4,10,1,9,3
2,1,9,3,7
13
7,4,10
4,1
3
14,70TL

Yazdığınız gibi gelsin arkadaşlar:)

bilseydim

şanslı ve mutlu bir hafta sonu diliyorum banko tahminler sakinlerine.

ihatar

Ankara
1/4
1-2-6
Ekuruler tek
1-5-6-9
2///5-6-7
13/3
Semend tek
1-4
3-4
Herkese bol şanslar

AVCI

Admin kuponum bu

TSN220C-E073-5D68Koşu Tarihi2019-10-05Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı240Misli1Tutar16,80 ₺

1.Ayak

1 – BLAZE AWAY

2 – KEREM EYLE

4 – SUN TIME

2.Ayak

2 – BLACK GRAPE

4 – QUITO

5 – MOON FATHER

6 – COGENERATION

3.Ayak

5 – FIRE OF WORLD 

6 – MAPRO

4.Ayak

1 – KÖREBE

5.Ayak

2 – BAŞAR

4 – SULEIMAN

6 – KESVACANGÜN

7 – RUDRA

9 – YOLLARAZ

6.Ayak

12 – OĞLUM SERKAN 

13 – SÜRGÜNTAY

Herkese bol şanslar

AVCI

TSN260D-8271-5D68Koşu Tarihi2019-10-05Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu4Bahis sayısı150Misli1Tutar10,50 ₺

1.Ayak

1 – KÖREBE

2.Ayak

2 – BAŞAR

4 – SULEIMAN

6 – KESVACANGÜN

7 – RUDRA

9 – YOLLARAZ

3.Ayak

12 – OĞLUM SERKAN 

13 – SÜRGÜNTAY

4.Ayak

7 – SEMEND

5.Ayak

1 – ALAZHAN

2 – İSKENDERBEY

4 – ZALDIR

5 – DINERO

6 – GO WING

6.Ayak

6 – SABİTHAN

7 – VIRTUSO

12 – KRUNG THEP 

Bakirkoylu68

Bol şanslar admin. Bu sefer Ankara tamam?!

legrunt

Merhaba Banko Tahminler ailesi, Ankara 1nci altılım aşağıda ki gibidir..

1. Koşu 1,2,3,4,8
2. Koşu 1,2,3,4,5,6
3. Koşu 5 FIRE OD WORLD
4. Koşu 9 ALBUSE
5. Koşu 1,2,3,4,7,9,10
6. Koşu 3,5,13
44,10₺
Bol şanslar dilerim.

Bakirkoylu68

Tebrikler. Güzel oyunlar oynuyorsunuz,izlemeye devam.bol sanslar

can34

Yolunuz açık,şansınız bol olsun…1.ci altılım

1.Ayak
1 – BLAZE AWAY
2.Ayak
1 – I SAW THE SUN
3.Ayak
2 – AHMET BEYLİ
3 – CONTENDER
4 – DONT LOOK BACK
5 – FIRE OF WORLD
6 – MAPRO
4.Ayak
4 – SOUR TIMES
5 – SUVLA BAY
6 – AYBÜKE
7 – IMOGEN
8 – VICTORY CRY
9 – ALBUSE
10 – DİABOLİK
5.Ayak
2 – BAŞAR
6.Ayak
2 – AŞKABAT
3 – BAŞ HÜKÜMDAR
6 – EYMENEGE
9 – ILDIRLI
12 – OĞLUM SERKAN
13 – SÜRGÜNTAY
15 – AYNİŞAN

AVCI

Arkadaşlar MÜSLÜM BAYDAN son günlerde süpriz at getirmeye başladı bugünde sadece 5.koşuda RUDRA’yala yarışıcak sizce şansı nedir???????

AVCI

evet bakarsın olur ayakları düz bassın diyelim

legrunt

Ankara 2. Altılı kurgum aşağıda ki gibidir.

1. Ayak 9 Albuse
2. Ayak 2,10
3. Ayak 3,5,13
4. Ayak 1,2,5,7,12
5. Ayak 1,2,4,6
6. Ayak 1,4,6,12

33,60₺

Yazdığınız gibi gelsin. Ben biraz risk alarak oynamak istedim. Her hangi bir duyum söz konusu değildir. Bol şanslar.

butik55

ANKARA 1
Hepsi
1,4
5 tek
3 tek
Hepsi
13 tek
Bol şanslar

AVCI

Evet arkadaşlar ben 4 ve 5 koşularda süpriz olur diye bir hissiyatım var oyunumuda ona göre kurdum hem güvendiģim hemde süpriź şanşı olacak atları yazdım tek yada çok atla fark etmez hissettığımi yazdım sizlerind3 yorumunu bekliyorum KÖREBE süpriz tekim hem sprintine hem ağir kilosuna hemde gruba diş geçirebilecek diye düşünüyorum daha üst gruplarda tabelada yer bulmuştu yada sprinte geç kalkarak 6.7 bitirdiğı olmuşdu birde RUDRADAN süpriź bekliyorum özellikle MÜSLÜM BAYDANA güveniyorum

uysal42

ankara 1.altili

1.ayak: 1/2/3/4/6
2.ayak: 1 bank.
3.ayak: 1 bank.
4.ayak: 3/4/5/7/8/9/10
5.ayak: 2/6
6.ayak: 3.5.13

maxfear

Ankara 1

1-2-3-4-6
1-2-4-5
5
4-5-7-8-10
1-2-3-5-10-11
3-12-13

RISING

ANKARA 2

8.2.5.4
2.8.9
13
4.5.10
4
6.12.8

Buca06

ANKARA TAHMİNİM (İKİNCİ ALTILI)
Tamamen kişisel değerlendirmelerim ve farklı beklentilerim ile bugün ANKARA İKİNCİ altılısı kuponumda ilk iki ayağı, programda pek şans verilmeyen KÖREBE ve ÇAĞIRAN ile tek geçtim. Herkese sağlıklı günler ve bol şanslar diliyorum.

1. AYAK: 1….KÖREBE
Bursa’da şartlı-5 kazanan Körebe’nin ağır kilosuna rağmen kısalan mesafede zor gibi görünse de yine kazanmasını bekliyorum.

2. AYAK: 10…ÇAĞIRAN
Koştuğu toplam iki koşuda da gerçek gücünü göstermek yerine sanki Ankara pistini tanımak için koşan, kalitesini ileride gösterecek olan ÇAĞIRAN’ın bu yarış olmasa da kazanması yakındır. Ben risk alacağım.

3. AYAK: 6-2-12-13
EYMENEGE ve AŞKABAT’tan bomba gelebilir, sonrası OĞLUM SERKAN ve SÜRGÜNTAY diyorum.

4. AYAK: 4-5
CEVHER iyi koşar, bu ayakta kısa ara sonrası ÇELİKKALKAN ben kazandım diyebilir, dikkat…

5. AYAK: 1….ALAZHAN/ 6….GO WING
Ya tek at yada çok at yazılması gereken koşuda ZALDIR ön planda görünse de benim en şanslı gördüğüm isim ALAZHAN olacak, beklendiği gibi koşamazsa GO WING’e fırsat doğar.

6. AYAK: 12-4-2-1-9-7-5-11-10-8
Ekürisi yarıştan çıkan KRUNG THEP en şanslı isim demişler, bence rakip olabilecek isimler var…

butik55

ANKARA 2
3 tek
Hepsi
13 tek
1,2,4,7,10,6
Hepsi
3 tek
Bol şanslar

Biratakan1907

Merhaba Admin,
her zamanki gibi size ve site arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum.
ilk ayak bende kapalı 5 kazanamazsa hemen her atın geliri olur.
2.ayak 2-6-8-11 arasında görüyorum
3.ayak SÜRGÜNTAY nazar değmesin at güzeli , bu rakiplerini geçecektir.
4.ayak ne olursa olsun, KİM NE DERSE DESİN ATEŞ BİBİ ilk atım. 7 SEMEND ile birlikte yazacağım. 10 OĞUZBOYLU , 4 CEVHER ve 2 AŞEMEZ sürpriz isimler.
5.ayak İlk yarışları net bir şey söylemek zor ama en azından kuponlarınızda bulunsun , idmanlarında muhteşem görünen 3 REHA HAN ilk sıradan yazılmalı.1 ALAZHAN , 7 RIO LA RIO ve 4 ZALDIR yazılacak isimler.
son ayak Bana göre çok tehlikeli , çok at yazılmalı diye düşünüyorum. 1 BOLD FIGHTER , 2 ORPHAN GIRL , 12 KRUNG THEP , 10 GEETA , 9 BOEL , 6 SABİTHAN

5-4-3-9-10-7-8-1-6
2-11-6-8
13 SÜRGÜNTAY
12-7
3-1-4-7
1-2-12-10-9-6

herkese bol şanslar..

dabbe

Ankara 2. Altili
2.5.4.8.6.10
11.9.2
10.15.12.3.13
7.10.1
4.1
9.12.1
Herkeze bol şans
3. Ayak 14 ve son ayak 10 numara buraya yazmadım bütçeyi aştığı için benim kuponunda yer alacak bu iki isim şans bizimle olsun arkadaşlar

maxfear

Ankara 2

2-3-4-5-6-10
2
3-12-13-15
1-2-4-7-8-10-12
3-4
1-4-12

42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x